• Lita,
  • Sibilla,
  • Teika
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Šodienas un nākotnes ajūrvēdiskā klīnika Calendula Ungārijā

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
BB.LV 13:47, 09.04.2021 1

Ungārijas pilsētā Šiofakā pie Balatona ezera jau 30 gadus darbojas unikāla dziedniecības iestāde CALENDULA, kuras speciālisti organiski apvieno mūsdienu rietumu medicīnas metodes un alternatīvās sistēmas – ajūrvēdu un tradicionālo ķīniešu medicīnu, u.tml. Mijiedarbībā austrumu un oficiālās metodes šajā klīnikā dod efektīvu risinājumu daudzām problēmām.Sākotnēji klīnika specializējās balsta un kustību aparāta slimību, muguras pataloģiju, locītavu saslimšanu ārstēšanā. Meklējot inovatīvus veidus, kā palīdzēt ikvienam pacientam, klīnikas speciālisti atgriezās arī pie medicīnas pirmzināšanu avotiem. Meklējumu ceļā tika ieviestas jaunas tehnoloģijas, pilnveidotas jau esošās procedūras, izveidota sistēma, kuru vēlāk nosauca par CALENDULA metodi. Šodien šī metode ietver organisma attīrīšanu, medikamentozās terapijas, fizioterapiju, fitoterapiju, fiziskās nodarbības, kā arī zinātniskus pētījumus gan klīnikā, gan citās Ungārijas pētniecības iestādēs.

No description available.

Klīnikā strādā izcili ārsti ar medicīnisko un ajūrvēdas izglītību, katram pacientam tiek nozīmēta individuāla ārstēšana. Klīnikas fitolaboratorijā ikkatram tiek piemeklēti tikai viņam atbilstoši preperāti, kuru receptes atrastas ajurvēdā, Ķīnas senajā medicīnā, Avicennas un Hipokrāta traktātos. Augi tiek ievākti tālās Ķīnas, Indijas un Vjetnamas ekspedīcijās, fitopreperātu izgatavošanai CALENDULA laboratorijās izmanto 2500 augus un minerālus. Laboratorija strādā bez brīvdienām, interesantais process netiek slēpts no pacientu acīm – to visu var apskatīt savām acīm.

No description available.

Klīnika lepojas ar saviem panākumiem ekspresdiagnostikā, modernām medicīnas iekārtām un laboratorijām. Ārsti katru rītu no jauna izvērtē ikviena pacienta stāvokli, izvēloties ārstēšanas stratēģiju dienai, bet vakarā tiek izvērtēti individuālie rezultāti.

Lielu nozīmi klīnikā pievērš pacientu iespējām attīrīt organismu, turklāt tas tiek darīts šūnu līmenī, par pareizāko atzīstot no Indijas nākušo Pančakarmas sistēmu tās piecos etapos. Klīnikas darbības 30 gados Pančakarmu izmantojuši 125 000 pacientu no 30 pasaules valstīm.

No description available.

Ir divas attīrīšanas programmas: Klasiskā Pančakarma un Kompleksā Pančakarma. Pirms tūkstoš gadiem atklātās metodes savu aktualitāti šodien nav zaudējušas. Klasiskajā Pančakarmā uzsvars tiek likts uz ajūrvēdu. Klīnikā netiek praktizētas tūristiem domātas “atvieglotas” procedūras. Nē, CALENDULA mērķis ir sniegt visefektīvāko ārstēšanu īsā laika posmā, jo laika mūsdienu cilvēkiem ir maz.

Vēlams, lai pacienti ierastos uz vismaz trīs, minimums uz divām nedēļām. Pančakarmas rezultāti ir sajūtami pēc desmit dienām, kad attīrījušies iekšējie orgāni. Objektīvie izmeklējumi (USG, u.tml.) parāda izmaiņas. Hipertonija, otrā tipa diabēts, gastrīts, spondiloze, poliartrīts, locītavu artroze – nav hronisku slimību, kuru ārstēšanā Pančakarma nepalīdz. Pančakarma ir kā ķermeņa grēksūdze, ne velti pacienti pēc tās savas sajūtas raksturo ar spārnu izaugšanu.

No description available.

No kādām slimībām ārstē CALENDULA? No balsta un kustību aparāta slimībām, vielmaiņas un ēšanas traucējumiem, neiroloģiskajām, kardiovaskulārajām slimībām, imūnajām un alerģiskajām saslimšanām, reproduktīvajām problēmām, respiratorajām saslimšanām, bērnu alerģijām, imunitātes pazemināšanās un stājas traucējumiem.

No description available.

CALENDULA viesu numuri atbilst viesnīcu četru zvaigžņu apkalpošanai, taču šeit vēl sagaida īpaša – ģimeniski draudzīga gaisotne, eikaliptu birzis, skats uz Balatona ezeru.

Ajūrvēdas un medicīnas klīnika Calendula , Ungārija, Šiofoka, Kende iela-2, +368433075

No description available.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
  • Pirktspēja 30.04.2021 10:51
    Kādus abortus tad taisīs?
    Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Henkuzens: Atbildīgais papildu vakcīnu neiepirkšanā jāmeklē politiskā līmenī

Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktora Svena Henkuzena ieskatā atbildīgais par papildu vakcīnu pret Covid-19 neiepirkšanu jāmeklē politiskā līmenī un Nacionālajā veselības dienestā (NVD).

Veselība Arī gripas vakcīnu iepirkšana Latvijā notikusi haotiski un novēloti

Arī gripas vakcīnu iepirkšana Latvijā notikusi haotiski un novēloti, līdz ar to rudenī piedzīvots gripas vakcīnu deficīts, bet pašlaik noliktavās aizvien stāv neizlietotas potes, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".

Veselība Liepājā sākta zobu labošana bērniem pilnā narkozē par valsts naudu

Liepājas Reģionālās slimnīcas Zobārstniecības poliklīnika Kārļa Zāles laukumā 2 šomēnes sākusi piedāvāt jaunu valsts apmaksātu pakalpojumu - zobu labošanu bērniem vispārējā anestēzijā jeb narkozē, informēja Liepājas Reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Veselība Onkologs: Vairāk jācīnās ar audzējiem, no kuriem mirst vairāk, nekā no Covid-19

Latvijā no ļaundabīgiem audzējiem joprojām mirst vairāk cilvēku nekā no Covid-19, kas liecina, ka šai jomai būtu jāvelta vairāk uzmanības un onkoloģijai būtu jābūt vispārnacionālam projektam, norāda Veselības ministrijas galvenais speciālists onkoloģijas jomā Jānis Eglītis.

Lasiet arī

Sports Nodarbības svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā

Turpmāk nodarbības, tostarp sporta nodarbības, svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā, līdzšinējo 10 personu vietā, otrdien lēma Ministru kabinets.

Sabiedrība Raidījumu vadītāji un dalībnieki varēs nelietot maskas

Masu informācijas līdzekļu raidījumu vadītāji un dalībnieki raidījuma laikā varēs nelietot mutes un degunu aizsegus, šodien lēma valdība.

Sabiedrība Mediķi bažīgi par pašnāvību mēģinājumu skaita pieaugumu jaunieši vidū

Ir jādomā par jauniešu psihisko veselību, jo pieaug pašnāvību mēģinājumu skaits viņu vidū, otrdien valdības sēdē atzina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs.