RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Gaišreģes Vangas dzīves gudrības

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
BB.LV 10:00, 20.01.2020 1

Slavenā Bulgārijas aklā gaišreģe Vanga bija ne tikai pareģotāja, bet arī ļoti gudra sieviete. Vangas padomi palīdzējuši daudziem cilvēkiem dzīvi dzīvot veiksmīgāk, - ar labu veselību, spēcīgām ģimenes attiecībām un pārticībā. Šoreiz par viņas padomiem veiksmīgai ikdienas dzīvei, mīlestībai un pārticībai.


Publicitātes foto

Ikdienas dzīves noteikumi
Ikdienas dzīves padomi no Vangas ietver rutīnas ievērošanu. Viņa teikusi, ka nevajadzētu iet gulēt pēc plkst. 22:00, un mosties ne vēlāk kā stundu pirms rītausmas. Tas ir saistīts ar faktu, ka visas dzīvās radības mostas tieši šajā laikā:
* šajā laikā ir dzirdamas gaiļu dziesmas;
* arī citi putni čivina rīta serenādes;
* pēc nakts snaudas mostas daba - atveras ziedi;
* pirms saullēkta viss ir mierīgi.
Noteikti ir nācies rīta agrumā doties mājās no kādas ballītes, tad var novērot, ka visa daba un dzīvnieki uz Zemes stundu pirms saullēkta mostas, bet nakts dzīvnieki, gluži pretēji, aizmieg, kaut arī pirms tam jutās enerģijas pilni.
Ir nepieciešams ievērot darba un atpūtas režīmu. Jums jāsāk darbs no rīta un visas svarīgās lietas jāveic pirms pusdienām, ieskaitot tās, kas saistītas ar finansēm. Pēcpusdienā ieteicams samazināt darba intensitāti, un pēc pulksten 17:00 veltīt laiku klusam hobijam, grāmatu lasīšanai, adīšanai vai izšūšanai.
Pie darba
Bulgārijas gaišreģes darbs tika cienīts. Neskatoties uz aklumu, viņa centās uzturēt tīrību mājā un piedalījās maltīšu gatavošanā. Vanga ieteica visiem vecākiem savas atvases pieradināt pie darba jau no bērna kājas, jo strādīgi bērni, kuri zina savu un citu cilvēku centienu vērtību, nekad neatstās vecākus vecumdienās. Jānodarbojas ne tikai ar fizisko, bet arī ar garīgo darbu. Ja cilvēks strādās ar savu garīgo pasauli, risinot sarežģītas problēmas, asimilējot jaunu informāciju, smadzenes kļūst elastīgas, mobilas un ar vecumu saistītās slimības no tām nebaidīsies. Aktīvi cilvēki vecumdienās retāk cieš no sklerozes, garīgiem traucējumiem un smadzeņu slimībām, tas ir zinātnisks fakts!
Atvēli brīdi atpūtai
Katru dienu jāpievērš uzmanība atpūtai. Taču nesajauciet – šim laikam vajadzētu būt mērenam un nepārvērsties par dīkstāvi. Ir nepieciešams atpūsties gan fiziski, gan garīgi, un kādu brīdi nedomāt ne par neko. Dīkstāve vai pārmērīga atpūta noved pie ķermeņa un dvēseles nesaskaņām - cilvēks novārgst un var sākt slimot. Garlaicība un neko nedarīšana noved arī pie atkarībām un amorālām darbībām. Cilvēkam jābūt uzmanīgam pret to, ko viņš saka. Skarbi vārdi neko labu nedod, bet tikai bezjēdzīgi izšķiež cilvēka enerģiju. Katram vārdam ir spēks un enerģija. Pirms runāšanas jums jāpārliecinās, vai vārdi būs noderīgi sarunu biedram vai piepildīs viņu ar nepieciešamo informāciju.
Vangas padomu galvenā ideja ir – jebkurā situācijā jāpaliek cilvēkam, jārīkojas saskaņā ar sirdsapziņu, jābūt godīgam un uzticīgi jāpilda savi pienākumi. Ja cilvēks ir harmonijā ar sevi un harmonijā ar ārpasauli, Vanga to uzskatīja par laimīgas, veselīgas un ilgas dzīves atslēgu.
Dvēseles tīrīšana
Lai veiksme vienmēr atrastos cilvēka tuvumā, ir jāņem vērā Vangas zelta padoms – dvēseles un ķermeņa tīrības ievērošana. Dušai vajadzētu būt katru dienu - no rīta līdz plkst. 9:00 un pirms gulētiešanas. Šis noteikums ir apstiprināts dažās reliģijās un ierakstīts svētajās grāmatās. Cilvēki, kas strādā ar dzīvības enerģiju, ievēro šo noteikumu, un tam ir zinātnisks skaidrojums. Plkst. 9:00 cilvēka āda “pamostas” un sāk “elpot”, absorbējot skābekli un gaismu. Arī guļot un sapņojot desmito sapni cilvēka ķermenis turpina strādāt, tā galvenais darbs šajā laikā ir attīrīšanās. Ja pēc pamošanās nenomazgājat ķermeni, āda absorbē visus toksīnus, ko ķermenis izdalīja nakts laikā. Ja nav iespējams ieiet dušā, jums jācenšas noslaucīt ķermeni ar mitru dvieli. Arī vakarā ir svarīgi veikt ūdens procedūras, nomazgāt putekļus, sviedru un netīrumus, kas uzkrājušies dienas laikā. Ūdenim jābūt temperatūrā, kas būs patīkama ķermenim. Ejot gulēt, jābūt tīram!
Izkop savu talantu
Laimi ietekmē arī tas, kā cilvēks pārvalda savas spējas. Kopš dzimšanas katram šūpulī ielikts talants, kuru dzīves laikā jārealizē. Katram tas ir savs, tāpēc nevajag apskaust citu cilvēku spējas. Kā uzskatīja bulgāru gaišreģe, kad pienāks pēdējā stunda un cilvēks aizies no šīs dzīves, Dievs ikvienam jautās, kā viņš realizējis savu talantu. Tāpēc ir ļoti svarīgi attīstīt savas stiprās puses, ar to palīdzību sasniegt garīgo pilnību sev, dot labumu sabiedrībai, nest pasaulē skaistumu un labestību.
Skaties, ko ēd
Veiksmi ikdienas gaitās, veiksmi biznesā un veselību ietekmē arī pārtika, tā bija Vangas pārliecība. Pareizi pagatavots ēdiens piesātina cilvēku, dod viņam enerģiju un spēku un dažos gadījumos pat dziedē no slimības. Galvenie ēdiena gatavošanas noteikumi:
* pavāram jābūt labā noskaņojumā;
* ēdiena gatavošanas laikā ir aizliegts runāt, īpaši dusmīgi;
* pareiza produktu kombinācija var novērst kuņģa-zarnu trakta pamata slimības;
* dabiski produkti sniegs lielāku izturību un labumu nekā pusfabrikāti vai izstrādājumi, kuriem pievienotas ķīmiskas vielas.
Vanga, sniedzot padomus, reklamēja visiem līdz šim zināmos uztura noteikumus. Mazāk tauku, vairāk augļu un dārzeņu – tas ir jaunības un slaidas figūras noslēpums. Viņa pat ieteica atteikties no gaļas, piena un cukura. Tomēr, ja cilvēks ir vājš vai slims, tad tas jāveic pakāpeniski, ieklausoties savā ķermenī.
Maģiskais spogulis
Vanga teica, ka cilvēka laimi var nobiedēt ļaunie gari vai mirušo cilvēku dvēseles, kas dzīvo spoguļos. Šī iemesla dēļ pēc cilvēka nāves ir nepieciešams apsegt visus spoguļus ar biezu drānu un pēc bērēm noslaucīt to virsmu ar svētu ūdeni, lai dvēseles nevarētu kaitēt to cilvēku enerģijai, kuri dzīvo mājā, kurā atradās mirušais. Tas pats noteikums attiecas uz visiem spoguļiem, kuru izcelsme nav zināma. Šajā sakarā ir bīstami pieņemt spoguļus kā dāvanu un izmantot kāda cita spoguļus.
Mīlas lietas
Vanga sniedza arī padomus par mīlestību un ģimenes attiecībām. Sievietēm, kuras vērsās pie gaišreģes pēc padoma mīlas lietās, viņa teica, ka sievietei, pirmkārt, jābūt mājas sargātājai:
* jāuztur kārtība;
* jāgatavo ēdiens;
* jārūpējas par jaunākiem un vecākiem ģimenes locekļiem.
Ja sieviete pilda savu misiju, tad mīlestībā viņai nebūs problēmu un bērni dzims veseli, bet, ja sieviete novirzās no saviem tiešajiem pienākumiem, sāk uzņemties vīrieša funkcijas, tad grūtības ar pretējo dzimumu garantētas. Pēc bērnu piedzimšanas sieviete uzņemas atbildību par viņu attīstību un audzināšanu.
Daži mīlas rituāli
Tikai pēc tam, kad sieviete ir sasniegusi savus mērķus, var runāt par Vangas padomiem par mīlestību. Tās galvenais ieteikums ir mājās turēt apaļas, gludas formas akmeņus. Tie ir tiešā saistībā ar zemi, kas ir auglības simbols. Gludiem, apaļas formas dārgakmeņiem ir spēcīga iedarbība. Akmeņi ir jānes no kādas patīkamas atpūtas, relaksācijas vietām, un tos nekādā gadījumā nedrīkst pieņemt kā citu cilvēku dāvanas. Visi šie priekšmeti jāuzglabā atsevišķā vietā, lai ikdienā tie ir redzami, kā arī Mēness gaismai pieejamā vietā. Tos vajag ik pa laikam ņemt rokās, virpināt plaukstās un apbrīnot. Mēness gaisma piepildīs objektus ar spēku, kas sievietes dzīvē ienesīs mīlošu vīrieti.
Lai vīrietis kļūtu pievilcīgāks, jums vajadzētu būt no dabīgiem materiāliem izgatavotai ķemmei. Tam labi derēs kaula vai koka ķemme. Burvju ķemme jāpiestiprina virs gultas un jāķemmē matus pirms gulētiešanas un pēc pamodināšanas. Šāds maģisks priekšmets sievietei piešķirs šarmu, jaunību, pievilcību un sievišķību, kā arī palīdzēs apprecēties.
Spēcīgi izšuvumi
Vēl viens maģisks priekšmets, kas piesaista vīriešus, var būt lakats, šalle vai cita galvas rota. Tam jābūt izgatavotam ar savām rokām no zila vai sarkana auduma, kurā attēloti ziedi vai putni. Tieši šīs krāsas un attēli Vanga korelēja ar Svēto Jaunavu Mariju, kas sievietēm dod spēku un pacietību. Dievmāte vienmēr tika uzrunāta, lūdzot par ģimeni, bērnu dzimšanu un laulāto saticību. Lakats, šalle vai gultas pārklāju malas jāapšuj ar sarkanu diegu. Tajā nedrīkst būt neviena melna pavediena, jums rūpīgi jāizvērtē audums un zīmējumi uz tā, lai nebūtu nekā melna. Pretējā gadījumā audums nebūs piemērots talismana izgatavošanai. Pēc tam, kad šalle vai gultas pārklājs ir izgatavots, tajā jāiesaiņo Svētās Jaunavas ikona un jāievieto skapī pie drēbēm (skapī nevajadzētu atrasties apakšveļai). Ja sieviete pavadīs nakti zem šādas segas vai ap kaklu apsietas šalles, ķermenis atjaunosies, piepildot viņu ar enerģiju, kas ne tikai palīdzēs izskatīties labi un būt veseliem, bet arī piesaistīs mīlestību vai stiprinās attiecības starp laulātajiem.
Tāpat stiprināt attiecības starp laulātajiem vai samierināt viņus palīdzēs vīns "Kagors". Vīnu vajadzētu iesvētīt baznīcā. Laulātajiem ir jāizdzer tikai viena glāze, un ķildas tiks aizmirstas.
Padomi naudas piesaistīšanai
Lai piesaistītu naudu, Vanga ieteica cilvēkiem būt uzmanīgiem un ievērot cieņu. Neredzīgā gaišreģe neiesaka veikt uzkrājumus, viņa domāja, naudai jāplūst cauri cilvēka rokām kā kalnu straumei. Nauda būtu jāuztver kā līdzeklis mērķu sasniegšanai. Finanšu uzkrāšana rada neparedzētas situācijas, kad šī nauda tāpat būs jāatdod. Katrai personai jāpievērš uzmanība tam, ka atliek tikai atlikt brīvo naudu vai uzkrāt noteiktu summu, kā tūlīt rodas situācija, kad nauda ir jādod. Visbiežākie cilvēkus piemeklē:
* kāda slimība, kā rezultātā nauda tiek tērēta zālēm, ārstiem, vitamīniem, medicīnas procedūrām;
* mājās salūzt sadzīves tehnika vai automašīna, tie ir jāremontē vai jāiegādājas jauni;
* uzrodas neparedzēti izdevumi darbā, skolā;
* negaidīti uzaicinājumi uz dzimšanas dienu, kad nauda jātērē dāvanai un ziediem.
Tas saistīts ar faktu, ka enerģijas aprite apstājas, bet tai ir vajadzīga izeja. Izņēmums ir uzkrāšana noteiktam mērķim. Kad cilvēks precīzi zina, kas viņam nepieciešams, un ietaupa uz to – nauda gaidīs īsto pielietojumu un neaizplūdīs neparedzētiem mērķiem. Galvenais ir tas, ka uzkrātā summa stingri jāiztērē tam, kam tā tika atlikta. Ja cilvēkam maina krāšanas mērķi, un finanses tiek novirzītas citam mērķim – situācija pasliktināsies, un nauda nenesīs vēlamo efektu. Tas pats attiecas aizņēmumiem jeb kredītiem. Kam naudu paņēmāt, tam mērķim arī jāiztērē! Ja visu izdarīsiet pareizi, tad dzīve sāk sniegt finansiālas iespējas aizdevuma atmaksai.
Slinkums un nauda nav savienojami
Vanga sacīja, ka slinkums ietekmē naudas trūkumu. Jo vairāk cilvēks strādās, savu darbu veiks efektīvi, apzinīgi un savlaicīgi, jo vairāk viņam dzīves ceļos veiksies un nebūs rūpju par finansēm. Bet neaizmirstiet jau iepriekš pieminēto – visas finanšu lietas jāatrisina pirms pusdienlaika.
Sāls un palodzes
Vanga arī uzskatīja, ja uz visām mājas palodzēm uzkaisīsiet sāli, tas piesaistīs bagātību, jo sāls uz palodzes ir nauda. Pēc tam, kad finansiālais stāvoklis ir stabilizējies, sāli vajadzētu noņemt, tam nepieskaroties, ievietot maisiņā un aprakt zemē, tālu prom no mājām. Šāds rituāls jāveic tādēļ, ka sāls absorbē visu negatīvo, kas saistīts ar naudu.
Gaišreģe ieteica zem mājas paklājiem nolikt sūnas vai aļģes, kas arī veicina peļņu. Jāatceras, ka visi šie rituāli būs efektīvi tikai tad, ja tiks ievēroti iepriekš minētie naudas glabāšanas un cieņas pret to noteikumi, un, protams, pats galvenais – taisnīgas dzīves noteikumi.
Izmantojot Vangas ieteikumus visiem gadījumiem, jūs varat uzlabot savu veselību, atrast mīlestību, piesaistīt veiksmi un kļūt par bagātu cilvēku. Galvenais neaizmirst uzraudzīt dvēseles šķīstību, ievērot labus nodomus, kontrolēt savus vārdus un domas.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • Pirktspēja 25.01.2020 15:19
    Sūnu ciemam. Aizmirsa pierakstīt: klausīt pedofīlus un diktatorus.
    Сообщить редактору Ответить
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Jautājam ārstam. Gaismas trūkums tumšajā gadalaikā

Rudens ir tas gadalaiks, kad man pietrūkst gaismas. Mana sieva ir neapmierināta, ka visas spuldzes mūsu mājā ir visgaišākās un rudenī tās tiek ieslēgtas visā dzīvoklī. Protams, saprotu, ka ne visiem vajag gaismu tādā koncentrācijā kā man, bet gaišā telpā jūtos mierīgāk. Mana draudzene apgalvoja, ka pārlieku spilgta gaisma ir kaitīga acu veselībai, it īpaši bērniem. Esmu satraucies, ka mana kaprīze var kaitēt mājiniekiem.
Otto

Veselība Sekss ar “dāvanu”

Aizsargāšanās seksa laikā ir cieši saistītas ar seksuāli transmisīvajām slimībām, kas, protams, ir kultūras, veselības un veselā saprāta jautājums. Papildus tam, ka seksuāli transmisīvās slimības var sagādāt daudz diskomforta, tās negatīvi ietekmē visu ķermeņa dzīvībai svarīgo sistēmu stāvokli, reproduktīvo funkciju un vīriešu potenci. Un te nav ko smīkņāt, jo seksuāli transmisīvās slimības var skart ikvienu, jebkurā vecumā! Kā atpazīt slimību tās pašā sākumā un novērst komplikācijas?

Veselība Jautājam ārstam. Neciešamais klimakss!

Nu ziniet, nekad nebiju domājusi, ka klimakss ir tik smags – slikta pašsajūta, karstuma viļņi, aizkaitinājums par sīkumiem un tā tālāk. Anekdotes par sievasmātēm vai vella vīramātēm tagad arī attiecas uz mani. Draudzenēm šis process jau pagājis un es neatminos, ka viņas būtu tik nervozas. Laikam jau tāpēc, ka citu ādā neielīdīsi. Kādi būtu paši efektīvākie medikamenti, varbūt tautas līdzekļi – tējas, uzlējumi un citi, lai vieglāk izturētu šo laiku?
Modra 52

Veselība Humpalas. Jā vai nē?!

Domājams, ikviens zina, kas ir «second hand» jeb humpalu veikali. Vieni par tiem rauc degunu, citiem tā ir ikdiena, meklējot dažādas pērles. Vai lietotas drēbes un citas mantas nenodod iepriekšējā lietotāja enerģiju? Kā varam tās attīrīt un noņemt smaku? Kā Zeme slīkst mantu kalnos? Kā vecām mantām iedot otro dzīvi? Lasi!

Lasiet arī

Sports Leģendārais vārtsargs Kasiljass liek punktu futbolista karjerai

Leģendārais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass vairs neatgriezīsies laukumā, paziņojis Portugāles kluba "Porto" prezidents Žorže Nunu Pintu da Kosta.

Sabiedrība Par potenciālā Sēlijas novada centru pārsteidzoši izvēlas Viesīti

Lai arī Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija potenciālo Sēlijas novadu veidojošās pašvaldības kā nākamo attīstības centru aicināja izvēlēties Jēkabpili vai Aizkraukli, šodien par tādu izvēlēta Viesīte, aģentūra LETA uzzināja Viesītes novada pašvaldībā.

Ekonomika Līdz 2500 eiro palielinās sodus par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem

Veicot galvenokārt tehniskus labojumus, Saeimas Sociālo lietu un darba komisija trešdien lēma otrajam lasījumam virzīt grozījumus likumā, kas paredz bargākus sodus par smēķēšanas un tabakas izplatīšanas ierobežojumu pārkāpumiem.