Olimpiskais čempions Džeikobss izcīna zelta medaļu arī EČ 100 metru sprintā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 09:49, 17.08.2022

Itālijas sprinteris Lamonts Marcels Džeikobss otrdien Minhenē triumfēja Eiropas vieglatlētikas čempionāta 100 metru sprintā, kamēr sievietēm par čempioni kļuva mājiniece Džīna Likenkempere.

Olimpiskais čempions finālā pēc starta pakāpeniski audzēja ātrumu un finišēja 9,95 sekundēs, atkārtojot brita Džernela Hjūza 2018.gadā sasniegto čempionāta rekordu.

Hjūzs čempionam zaudēja četras sekundes simtdaļas un izcīnīja sudraba medaļu, bet trešais bija vēl viens brits Džeremaija Azu, kurš finišēja 10,13 sekundēs un laboja personīgo rekordu.

Sievietēm finālā Likenkempere finišēja 10,99 sekundēs, par nieka piecām sekundes tūkstošdaļām pārspējot Šveices sprinteri Mudžingu Kambundži.

Sekundes simtdaļu čempionei zaudēja britu sprintere Derila Neita, kura noslēdza labāko trijnieku.

Pirms četriem gadiem Likenkempere finālā piekāpās Lielbritānijas sprinterei Dinai Ešerei-Smitai, kura otrdien titulskrējienā ātri atpalika no konkurentēm un finišēja pēdējā.

Eiropas čempionāts vieglatlētikā norisināsies līdz svētdienai.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Liepiņš PČ šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā finišē 58.vietā. Kurš uzvar?

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš svētdien Austrālijā pasaules čempionātā (PČ) šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā izcīnīja 58. vietu, kamēr pārliecinošu uzvaru svinēja beļģis Remko Evenepūls.

Sports Kenijas skrējējs Kipčoge labo pasaules rekordu un uzvar Berlīnes maratonā

Kenijas skrējējs Eliuds Kipčoge svētdien, triumfējot Berlīnes maratonā ceturto reizi, laboja sev piederošo pasaules rekordu maratona distancē.

Sports Ostapenko piedzīvo neveiksmi un piekāpjas Seulas turnīra finālā

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā "WTA 250" turnīra finālā piedzīvoja neveiksmi.

Sports Mogo/LSPA turpina OHL: sezonu bez zaudētiem punktiem

"Mogo"/LSPA komanda sestdien turpināja "Optibet" Latvijas hokeja līgas (OHL) sezonu bez zaudētiem punktiem, sestajā mačā mājās ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspējot Hokeja skolu "Rīga".