Avalanche Stenlija kausa finālsērijas otrajā spēlē sagrauj Lightning (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 14:02, 19.06.2022

Kolorādo "Avalanche" komanda sestdien izcīnīja graujošu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas otrajā spēlē un sērijā līdz četrām uzvarām pret iepriekšējo divu sezonu čempioni Tampabejas "Lightning" panāca 2-0.

"Avalanche" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 7:0 (3:0, 2:0, 2:0).

Nākamās divas sērijas spēles norisināsies Tampā.

Sestdienas mačā pirmie vārti tika gūti pēc nepilnām trīs minūtēm, kad Valērijs Ņičuškins vairākumā panāca 1:0. Pirmā perioda turpinājumā vārtus guva Džošs Mensons un Andrē Burakovskis, bet otrajā periodā izcēlās Ņičuškins un Derens Helms. Noslēdzošajās 20 minūtēs divus vārtus laukuma saimniekiem guva Keils Makars, vispirms mazākumā un pēc tam vairākumā.

Trīs vārtu guvumos asistēja Miko Rantanens.

Vārtsargs Dārsijs Kempers tika galā ar visiem 16 viesu hokejistu izdarītajiem metieniem, kamēr "Avalanche" spēlētāji pa Andreja Vasiļevska sargāto "cietoksni" meta 30 reizes.

"Avalanche" aizsargs Makars pēc mača atzina, ka komanda apliecinājusi savu identitāti. "Bija pāris labi vārti un citas epizodes, taču mačs bija arī savāds. Mums bija momenti un puiši spēja tos realizēt, kas ir labi," pēc cīņas teica Makars.

Nepilnas četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām abas komandas savā starpā saplūcās, bet mačā kopumā tika nopelnītas 54 soda minūtes.

Kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem Tampas vienība ir pirmā komanda, kas trīs gadus pēc kārtas sasniegusi Stenlija kausa finālu - no 1983. līdz 1985.gadam to paveica Edmontonas "Oilers".

"Avalanche" ir divkārtēja Stenlija kausa ieguvēja, pirmo trofeju izcīnot 1996.gadā ar Sandi Ozoliņu sastāvā un atkārtojot šo panākumu 2001.gadā. "Lightning" bez iepriekšējo divu sezonu tituliem ir arī uzvara 2004.gadā.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā Tampabejas

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Sports Ostapenko WTA rangā saglabā desmito pozīciju

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā saglabā desmito vietu, bet Darja Semeņistaja palikusi 113.vietā.

Lasiet arī

Kriminālziņas SAB: informācija par Kadžuļa apgalvojumiem tiks izskatīta prokuratūras pārbaudē

Visa informācija par uzņēmuma "SOAAR" vadītāja Renāra Kadžuļa apgalvojumiem tiks izskatīta prokuratūras pārbaudē, aģentūrai LETA sacīja Satversmes aizsardzības birojā (SAB), komentējot Kadžuļa teikto par to, ka viņš divas reizes SAB darbiniekiem esot ziņojis mutiski.

Interesanti fakti Maija pirmajās dienās sāks atslēgt apkuri RNP apsaimniekotajām mājām

Namu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) maija pirmajās dienās sāks apkures atslēgšanu mājām, kas pieslēgtas centralizētajai siltumapgādei, informēja RNP.

Kultūra Sestdien Ventspilī darbu sāk jauns muzejs (+VIDEO)

Izveidota arī Ziemeļkurzemes dabas ekspozīcija – radot īsta meža klātbūtni.