Zviedrijas hokejisti grupas vadošo izlašu cīņā bullīšos uzvar Somiju

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 08:05, 19.05.2022

Zviedrijas vīriešu hokeja izlase trešdien pasaules čempionāta mačā Tamperē uzvarēja meistarsacīkšu saimnieci Somiju.

Zviedrija bija pārāka pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0).

Zviedri pirmajā periodā divas reizes spēlēja mazākumā, taču tas netraucēja pēc pirmajām 20 minūtēm atrasties vadībā ar 1:0. Vārtus spēles 12.minūtē guva Adams Lāšons, kurš apslidoja pretinieku vārtus un iebakstīja ripu stūrī.

Otrā perioda pirmajā pusē somi guva divus vārtus ar divu minūšu starpību un pārņēma vadību. Vispirms pretuzbrukumā pēc Miko Lehtonena uzmetiena ripu caur kājsargiem izlaida Magnuss Helberjs, bet vēlāk pie vārtu stūra nūju ripai pielika Sami Vatanens - 2:1.

Trešā perioda septītajā minūtē Jūels Kellmans pēc komandas biedra metiena no zilās līnijas vārtu priekšā pielaboja ripas lidojuma virzienu un panāca 2:2. Pamatlaikā un pēc tam papildlaikā vārti netika gūti un skandināvu grandi uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienu sērijā.

"Bullīšos" Helberjs palika nepārspēts, bet Harri Seteri vienīgais sarūgtināja Ēmils Bemstrēms, kurš atnesa zviedriem uzvaru.

Jau ziņots, ka pirms tam Norvēģija, kas pirmdien B apakšgrupas mačā zaudēja Latvijai, trešdien ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) uzvarēja Austriju.

B apakšgrupā līdere ar 11 punktiem četrās spēlēs ir Zviedrijai, kurai ar desmit punktiem četros mačos seko Somija. Pa pieciem punktiem trīs un četrās cīņās ir ASV un Norvēģijai. Četrus punktus trīs dueļos guvusi Čehija, pa trīs punktiem trīs un četrās cīņās ir Latvijai un Austrijai, kamēr Lielbritānija trīs mačos tikusi pie punkta.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Bagatska vadībā Ukrainas basketbolisti PK kvalifikācijas spēlē pārspēj Gruziju

Ainara Bagatska vadītā Ukrainas vīriešu basketbola valstsvienība piektdien Rīgā 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pieveica Gruziju.

Sports Ostapenko iekļūst Vimbldonas čempionāta astotdaļfinālā

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien sasniedza Vimbldonas čempionāta astotdaļfinālu.

Sports Piektdien miris leģendārais basketbola treneris Armands Krauliņš

Piektdien 82 gadu vecumā mūžībā devies ilggadējais Latvijas basketbola treneris Armands Krauliņš, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Sports LHF vēl nav saņēmusi Indraša transfēra pieprasījumu; pats hokejists klusē

Latvijas Hokeja federācija (LHF) joprojām nav saņēmusi uzbrucēja Mika Indraša transfēra pieprasījumu, aģentūrai LETA apstiprināja LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Lasiet arī

Sports Liepājas rallija visos ātrumposmos uzvar Sesks un Francis

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis svētdien uzvarēja arī Eiropas rallija čempionāta (ERC) piektā posma - Liepājas rallija - pēdējos trīs ātrumposmos un svinēja panākumu posma kopvērtējumā.

Sabiedrība Pirmdien saglabāsies silts laiks, valsts austrumos gaidāmas pērkona lietusgāzes

Pirmdien - tāpat kā svētdien - gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +22..+27 grādiem, prognozē sinoptiķi.