Sports
LETA 08:40, 25.01.2022

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pēc žokļa operācijas varētu nespēlēt apmēram divus mēnešus, pirmdien paziņoja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas "Penguins" ģenerālmenedžeris Rons Hekstols.

Avots: Youtube

Bļugers traumu guva svētdienas mača devītajā minūtē, kad pēc Vinipegas "Jets" aizsarga Brendena Dilona augsta spēka paņēmiena atsitās ar galvu pret laukuma aizsargstiklu. Latvijas hokejists laukumu pameta ar asiņojošu seju un spēlē neatgriezās, bet Dilons par spēka paņēmienu netika sodīts.

Pitsburgas "Penguins" galvenais galvenais treneris Maiks Salivans pēcspēles preses konferencē teica, ka, viņaprāt, Dilona spēka paņēmiens bija tīrs sitiens galvā, bet noraidījums netika piešķirts, jo tiesneši lāga neesot redzējuši pārkāpuma brīdi.

Pirmdien hokejistam tika veikta lauztā žokļa operācija, bet viņa atlabšanas periods tiek prognozēts sešas līdz astoņas nedēļas.

Svētdienas mačā Bļugera pārstāvētā "Penguins" savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja "Jets".

Bļugers paspēja nospēlēt vienu minūti un 42 sekundes. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 40 spēlēs guvis deviņus vārtus, atdevis astoņas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +7.

"Penguins" ar 57 punktiem 41 mačā ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Leģendārais vārtsargs Irbe komentējis Merzļikina sniegumu pirmajās spēlēs

Kādreizējais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe uz patreizējā izlases vārtsarga Elvja Merzļikina sniegumu pasaules čempionāta pirmajās trīs spēlēs skatās pozitīvi, sarunā ar aģentūru LETA teica leģendārais hokejists.

Sports Pasaules hokeja čempionāta spēlē uzvaru pret Itāliju svin Dānija

Dānija otrdien izcīnīja uzvaru pasaules hokeja čempionāta spēlē Somijā.

Sports Medijs: Maskavas CSKA izrāda interesi nākamajā sezonā atgriezties Eirolīgā

Maskavas CSKA basketbola klubs ir izrādījis interesi nākamajā sezonā atgriezties Eirolīgā, ziņo tīmekļa vietne "eurohoops.net".

Sports Latvijas hokejisti svin pirmo uzvaru pasaules čempionātā - uzvar Norvēģiju

Latvijas vīriešu hokeja izlase pirmdien Tamperē pasaules čempionāta trešajā mačā pārspēja Norvēģiju, gūstot pirmo uzvaru Somijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Daugavpilī par automašīnas dedzināšanu apcietina recidīvistu

Pagājušajā nedēļā Daugavpilī pēc automašīnas stikla izsišanas un degoša šķidruma iemešanas tajā apcietināts kāds vīrietis, kas jau iepriekš tiesāts par dažādiem likumpārkāpumiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Sports Vītoliņš: Čehus jau pētījām; ko mēs labu un sliktu darījām pret norvēģiem

Latvijas valstsvienībai, stājoties pretī jebkuram pretiniekiem, pirmkārt, vajadzētu koncentrēties uz veiksmīgu spēli aizsardzībā, sarunā ar žurnālistiem norādīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sabiedrība Represēto apvienība aicina Latviju atbrīvot no iekarotāju pieminekļiem

Latvijas Politiski represēto apvienība (LPRA) aicina Latviju atbrīvot "no iekarotāju pieminekļiem jeb varmāku pielūgsmes un mūsu pazemojuma simboliem", teikts šodien LPRA konferencē pieņemtajā rezolūcijā.