Spānijas futbola grands Barcelona ēru bez Mesi sāk ar uzvaru (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 16.08.2021

Spānijas futbola grands "Barcelona" svētdien, aizvadot pirmo maču pēc superzvaigznes Lionela Mesi došanās uz Franciju, svinēja uzvaru nacionālā čempionāta pirmās kārtas spēlē.

Barselonas futbolisti savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0) uzvarēja Sansevastjanas "Real Sociedad".

Mesi aizpagājušajā nedēļā pameta klubu, jo finansiālu un juridisku šķēršļu dēļ abas puses nevarēja noslēgt jaunu līgumu. Pagājušajā nedēļā argentīniešu futbolists pievienojās Francijas klubam Parīzes "Saint-Germain".

Mājinieki vadībā izvirzījās 19.minūtē, kad pēc Memfisa Depaja brīvsitiena ar bumbu galvu vārtos raidīja Žerards Pikē. Zīmīgi, ka Depajs Barselonas komandai varēja pievienoties tikai tāpēc, ka Pikē bija piekritis algas samazinājumam.

Pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē pēc Frenkija de Jonga piespēles soda laukumā nekļūdīgs ar galvu bija Martins Brētvaits - 2:0. Arī nākamos vārtus guva Brētvaits, dāņu futbolistam 59.minūtē izceļoties ar sitienu no apmēram 6-7 metriem.

Pamatlaika pēdējā desmitminūtē viesi divus vārtus atguva un parūpējās par nervozu mača nogali. Vispirms Barselonas aizsargus apsteidza Hulens Lobete, kurš sita precīzi no tuvas distances, bet pēc tam ar skaistu soda sitienu atzīmējās Mikels Ojarsavals.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē pēc Brētvaita piespēles no labās malas Serdži Roberto pielika punktu barseloniešu uzvarai.

Tikmēr Madrides "Atletico" titula aizstāvēšanu sāka ar uzvaru, viesos ar 2:1 (1:0) pārspējot Vigo "Celta".

Madridiešiem abus vārtus guva Anhels Korea, bet mājiniekiem izcēlās Jago Aspass. Abas komandas mača beigās notikušā kautiņa dēļ spēli noslēdza ar desmit laukuma spēlētājiem.

Sezonas pirmajā spēlē uzvarēja arī trešais Spānijas grands Madrides "Real", kas sestdien viesos ar 4:1 (0:0) uzveica "Alaves".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Porziņģis ar favorīti «Celtics» sāk NBA izslēgšanas turnīru

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas pamatturnīra uzvarētāja Bostonas "Celtics" svētdien sāks izslēgšanas turnīru, pirmajā kārtā tiekoties ar Maiami "Heat".

Sports TTT Rīga basketbolistes ar graujošu uzvaru kļūst par Latvijas čempionēm (VIDEO)

"TTT Rīga" sestdien Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempionēm 23.reizi.

Sports Duplantis par centimetru labo sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā

Zviedrijas vieglatlēts Armands Duplantis sestdien Ķīnā pirmajā Dimanta līgas posmā laboja sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā par vienu centimetru.

Sports Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.

Lasiet arī

Sabiedrība Tiesu ekspertīžu iestāžu reformu piedāvā atlikt vai vispār apturēt

Tieslietu ministrija (TM) piedāvā tiesu ekspertīžu iestāžu reformu atlikt līdz 2027.gada beigām vai apturēt to vispār, jo atbildīgās ministrijas nespēj vienoties par risinājumiem, attiecīgi 2024.gadā neizdosies iekļauties termiņos un īstenot iepriekš plānotos uzdevumus, liecina TM sagatavotā prezentācija Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai.

Sabiedrība Rinkēvičs: konkurss uz LIAA direktora amatu noslēdzās mazliet jocīgi

Konkurss uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu noslēdzās "mazliet jocīgi", šādu vērtējumu trešdien pēc tikšanās ar premjeri Eviku Siliņu (JV) žurnālistiem pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Ekonomika Latvijas Banka pērn strādāja ar zaudējumiem 54 miljonu eiro apmērā

Latvijas Banka pagājušajā gadā strādāja ar zaudējumiem 54 miljonu eiro apmērā, kamēr 2022.gadu Latvijas centrālā banka noslēdza bez peļņas un zaudējumiem.

Sabiedrība Valsts valodas eksāmens varētu būt jākārto vēl 3100 Krievijas pilsoņiem

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, ar kuriem valsts valodas zināšanu prasību plānots piemērot vēl papildu dažiem tūkstošiem Krievijas pilsoņu.