VIDEO. Bļugers pamatīgi izkaujas ar pretinieku Penguins zaudējumā Bruins

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:58, 28.04.2021

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien izvicināja dūres Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Pitsburgas "Penguins" komandai ciešot zaudējumu.

Avots: Youtube

"Penguins" mājās ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Bostonas "Bruins" komandai.

Pirmie vārti spēlē tika gūti nepilnas divas minūtes pirms otrā perioda beigām, kad Davids Krejči, metot ar nūjas lāpstiņas neērto pusi, panāca 1:0 bostoniešu labā.

Trešā perioda septītajā minūtē Bļugers centās sapurināt komandu un "Penguins" uzbrukuma zonā izkāvās ar pretinieku spēlētāju Žeremī Lozonu. Dūru cīņās nedaudz pārāks bija "Bruins" aizsargs, kurš noguldīja Bļugera zemē.

Tomēr tas nepalīdzēja mājinieku komandai un perioda desmitajā minūtē Breds Maršāns pie "Penguins" vārtiem uztvēra atlēkušo ripu un dubultoja "Bruins" pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk laukuma saimniekiem lika kapitulēt arī Teilors Hols, kurš no zonas vidus panāca 3:0 viesu labā.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nepilnas divarpus minūtes, Džefs Kārters pēc tālas piespēles raidīja ripu vārtu stūrī un neļāva "Penguins" hokejistiem palikt "sausā".

Bļugers otrdien uz ledus pavadīja 12 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem, tika pie piecām soda minūtēm un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 37 spēlēs guvis septiņus vārtus, 14 reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +12.

Pitsburgiešiem otrdien bija iespēja nodrošināt vietu Stenlija kausa izcīņā, bet tā netika izmantota.

Pirmās četras Austrumu divīzijas komandas šķir tikai seši punkti. "Penguins" ar 67 punktiem 50 spēlēs ir otrā, bet "Bruins" ar 62 punktiem 48 cīņās - ceturtā.

Turpinājumā Bļugers ar komandas biedriem dosies uz Vašingtonu, kur ceturtdien un sestdien aizvadīs divus mačus ar divīzijas līderi "Capitals".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu

Sports «Daugavas stadiona» ledus halle nodota ekspluatācijā

"Daugavas stadiona" ledus halle ir nodota ekspluatācijā, piektdienas vakarā paziņoja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš (JKP).

Sports RFS izgāšanās: Sporta arbitrāžas tiesa noraida futbola kluba prasību

Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) otrdien ir pieņēmusi lēmumu noraidīt futbola kluba RFS prasību par bēdīgi slaveno "Optibet" futbola virslīgas spēli Liepājā, kuru pārtrauca mākslīgā apgaismojuma problēmas, pavēstījusi Latvijas Futbola federācija (LFF).

Sports Milvoki Bucks oficiāli no sastāva atbrīvo latviešu basketbolistu Kurucu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Milvoki "Bucks" oficiāli no sastāva atbrīvojusi latviešu uzbrucēju Rodionu Kurucu, informē vienība.

Sports Porziņģis atgriežas, ar 19 punktiem kaldinot Mavericks izcīnīt uzvaru (+VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģs trešdien atgriezās laukumā pēc septiņu spēļu izlaišanas un ar 19 gūtiem punktiem palīdzēja Dalasas "Mavericks" komandai svinēt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

Lasiet arī

Sports Nodarbības svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā

Turpmāk nodarbības, tostarp sporta nodarbības, svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā, līdzšinējo 10 personu vietā, otrdien lēma Ministru kabinets.