Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret Flyers (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 08:05, 07.03.2021

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas "Penguins" sestdien regulārā čempionāta spēlē izcīnīja uzvaru.

"Penguins" mājās ar 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) uzvarēja Filadelfijas "Flyers". Zīmīgi, ka ceturtdien ar šādu pašu rezultātu uzvaru svinēja "Flyers" komanda.

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 19 minūtes un 14 sekundes, no kurām četras minūtes un 12 sekundes nospēlēja mazākumā. Uzbrucējs reizi meta pa vārtiem, vienreiz bloķēja pretinieka metienu, pielietoja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Flyers" vadības grožus izdevās iegūt pirmā perioda septītajā minūtē, kad Skots Lotons savā aizsardzības zonā pamanīja "Penguins" kļūdu saspēlē un ar ripu devās ātrajā pretuzbrukumā. Viņam talkā nāca Trevis Konečnijs. Abi spēlētāji pie Pitsburgas komandas vārtiem vairākkārt saspēlējās, bet epizodi ar precīzu metienu noslēdza Konečnijs.

Nepilnas divas minūtes vēlāk Jevgēņijs Malkins uzbrukuma zonā saņēma piespēli no Sidnija Krosbija un nekavējoties devās uz vārtiem. Uzbrucējs nomānīja vārtsargu un ātri apslidoja vārtus, panākot 1:1. Teju divas minūtes līdz trešdaļas beigām "Penguins" atkal spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet šo iespēju pēc lieliskas saspēles no tuvas distances realizēja Braiens Rasts.

Otro trešdaļu "Flyers" iesāka vairākumā. Viesiem bija nepieciešama nepilna pusotra minūte līdz Kevins Heiss izlīdzināja rezultātu. Šeins Gostisbērs perioda 13.minūtē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas vēlreiz vadībā izvirzīja "Flyers", taču Zeks Estons Rīss pirmspēdējā minūtē atgrieza neizšķirtu.

Uzvaras vārtus deviņas minūtes līdz mača beigām guva Džerets Makkans.

Malkins atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr divas piespēles nopelnīja Krosbijs, Brendons Tanevs un Džeiks Gencls. 1+1 iekrāja arī Konečnijs, bet divas rezultatīvas piespēles Lotona rēķinā.

Tikmēr Bufalo "Sabres", kas šosezon spēlē bez savainotā Zemga Girgensona, viesos ar 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) piekāpās Ņujorkas "Islanders".

Vārtus un rezultatīvu piespēli Ņujorkas komandā nopelnīja Metjū Barzals un Skots Mejfīlds, bet "Sabres" rindās precīzi meta Džeikobs Braisons un Sems Reinharts.

Sestdien spēli aizvadīs arī Kolumbusas "Blue Jackets", kurai savainojuma dēļ aizvien nevar palīdzēt vārtsargs Elvis Merzļikins. Kolumbusas vienība tiksies ar Dalasas "Stars", bet Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" spēkosies ar Vegasas "Golden Knights".

"Penguins" ar 27 puntkiem 23 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem piekto vietu, bet "Sabres" ar 15 punktiem 22 mačos ieņem pēdējo jeb astoto pozīciju.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Karloss Sainss svin uzvaru Austrālijas «Grand Prix»

"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Austrālijas "Grand Prix".

Lasiet arī

Sabiedrība Kurš visbiežāk uzstājās no tribīnes?

Saeima šī gada ziemas sesiju slēdz 28.martā un pavasara sesiju sāks 8.aprīlī.

Pasaule Krievija pārceļ kara lidmašīnas no Pleskavas uz Sibīriju

Krievija pārvieto Pleskavā izvietotās kara transporta lidmašīnas "Il-76" uz 2700 kilometru attālo Hantu-Mansu reģionu, jo bažījas par iespējamiem Ukrainas gaisa uzbrukumiem, ziņo igauņu laikraksts "Louna-Eesti Postimees".

Ekonomika Lietuvas uzņēmums prasīs Rīgas domei atlīdzināt zaudējumus

Lietuvas nekustamo īpašumu attīstītājs "Sirin Development" prasīs Rīgas domei atlīdzināt zaudējumus, kas radīti, atceļot 22 zemesgabalu pie lidostas izsoli, pavēstīja "Sirin Development" valdes loceklis Laurīns Kuzavs.

Ekonomika Valsts rīko izsoli namīpašumam Vecrīgā. Cik tas maksā?

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) rīkos izsoli nekustamajam īpašumam Vecrīgā, Mazajā Monētu ielā 2.