Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret Flyers (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 08:05, 07.03.2021

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas "Penguins" sestdien regulārā čempionāta spēlē izcīnīja uzvaru.

Avots: NHL

"Penguins" mājās ar 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) uzvarēja Filadelfijas "Flyers". Zīmīgi, ka ceturtdien ar šādu pašu rezultātu uzvaru svinēja "Flyers" komanda.

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 19 minūtes un 14 sekundes, no kurām četras minūtes un 12 sekundes nospēlēja mazākumā. Uzbrucējs reizi meta pa vārtiem, vienreiz bloķēja pretinieka metienu, pielietoja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Flyers" vadības grožus izdevās iegūt pirmā perioda septītajā minūtē, kad Skots Lotons savā aizsardzības zonā pamanīja "Penguins" kļūdu saspēlē un ar ripu devās ātrajā pretuzbrukumā. Viņam talkā nāca Trevis Konečnijs. Abi spēlētāji pie Pitsburgas komandas vārtiem vairākkārt saspēlējās, bet epizodi ar precīzu metienu noslēdza Konečnijs.

Nepilnas divas minūtes vēlāk Jevgēņijs Malkins uzbrukuma zonā saņēma piespēli no Sidnija Krosbija un nekavējoties devās uz vārtiem. Uzbrucējs nomānīja vārtsargu un ātri apslidoja vārtus, panākot 1:1. Teju divas minūtes līdz trešdaļas beigām "Penguins" atkal spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet šo iespēju pēc lieliskas saspēles no tuvas distances realizēja Braiens Rasts.

Otro trešdaļu "Flyers" iesāka vairākumā. Viesiem bija nepieciešama nepilna pusotra minūte līdz Kevins Heiss izlīdzināja rezultātu. Šeins Gostisbērs perioda 13.minūtē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas vēlreiz vadībā izvirzīja "Flyers", taču Zeks Estons Rīss pirmspēdējā minūtē atgrieza neizšķirtu.

Uzvaras vārtus deviņas minūtes līdz mača beigām guva Džerets Makkans.

Malkins atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr divas piespēles nopelnīja Krosbijs, Brendons Tanevs un Džeiks Gencls. 1+1 iekrāja arī Konečnijs, bet divas rezultatīvas piespēles Lotona rēķinā.

Tikmēr Bufalo "Sabres", kas šosezon spēlē bez savainotā Zemga Girgensona, viesos ar 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) piekāpās Ņujorkas "Islanders".

Vārtus un rezultatīvu piespēli Ņujorkas komandā nopelnīja Metjū Barzals un Skots Mejfīlds, bet "Sabres" rindās precīzi meta Džeikobs Braisons un Sems Reinharts.

Sestdien spēli aizvadīs arī Kolumbusas "Blue Jackets", kurai savainojuma dēļ aizvien nevar palīdzēt vārtsargs Elvis Merzļikins. Kolumbusas vienība tiksies ar Dalasas "Stars", bet Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" spēkosies ar Vegasas "Golden Knights".

"Penguins" ar 27 puntkiem 23 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem piekto vietu, bet "Sabres" ar 15 punktiem 22 mačos ieņem pēdējo jeb astoto pozīciju.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.