Paziņots, kad savainotais Merzļikins varētu atgriezties Blue Jackets sastāvā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 13:44, 22.02.2021

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolumbusas "Blue Jackets" sastāvā varētu atgriezties nedēļas vai divu nedēļu laikā, pirmdien ziņo NHL.

Jau ziņots, ka "Blue Jackets" latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien neglāba vienību no zaudējuma, turklāt traumas dēļ nepabeidza maču. "Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:4 (0:2, 2:0, 0:2) atzina Nešvilas "Predators" pārākumu.

Merzļikins iepriekšējā mačā izcīnīja savu pirmo "sauso" uzvaru sezonā un arī sestdien viņam tika uzticēta vārtu drošība. Tomēr trešā perioda trešajā minūtē viņš pēc vienas no epizodēm guva, iespējams, kreisās rokas pleca traumu.

Pirmdien NHL ziņo, ka Merzļikins ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ, visticamāk, izlaidīs nedēļu vai pat divas. Konkrēts datums, kad vārtsargs varētu atgriezties sava kluba sastāvā, nav minēts.

3.februārī treniņa laikā Merzļikins guva ķermeņa augšdaļas savainojumu, kā rezultātā nedēļu atradās savainoto spēlētāju sarakstā.

Zināms, ka Jonasa Korpisalo pārinieks turpmākajās spēlēs būs cits latvietis Matīss Kivlenieks, kurš jau svētdien tika izsaukts uz "Blue Jackets".

Merzļikins šosezon deviņās spēlēs vidēji ielaidis 2,81 vārtus un atvairījis 91,7% metienu. Septiņus mačus vārtsargs sāka jau no pirmās minūtes.

"Blue Jackets" ar 20 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu Centrālajā divīzijā. Turpinājumā Kolumbusas komanda aizvadīs divas mājas spēles ar Čikāgas "Blackhawks".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports "Protams. Kāpēc ne?" Bagatskis gatavs atgriezties izlases galvenā trenera amatā

Basketbola kluba "Kyiv" un Ukrainas izlases galvenais treneris no Latvijas Ainars Bagatskis neizslēdz iespēju atgriezties Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera amatā, latviešu speciālists paziņoja intervijā Valdim Valteram raidījumā "11TV".

Sports Bertāns gūst 11 punktus, palīdzot Wizards uzvarēt Clippers (+VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Vašingtonas "Wizards" izcīnīt uzvaru.

Sports Valdība ļauj no 8.marta rīkot sacensības sportistiem vecumā no 15 gadiem

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no 8.marta atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Sports Porziņģis pēc lieliski aizvadītās spēles izteicies par savu un komandas sniegumu

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis cer, ka viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda turpinās demonstrēt labu sniegumu arī pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma.