Paziņots, kad savainotais Merzļikins varētu atgriezties Blue Jackets sastāvā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 13:44, 22.02.2021

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolumbusas "Blue Jackets" sastāvā varētu atgriezties nedēļas vai divu nedēļu laikā, pirmdien ziņo NHL.

Jau ziņots, ka "Blue Jackets" latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien neglāba vienību no zaudējuma, turklāt traumas dēļ nepabeidza maču. "Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:4 (0:2, 2:0, 0:2) atzina Nešvilas "Predators" pārākumu.

Merzļikins iepriekšējā mačā izcīnīja savu pirmo "sauso" uzvaru sezonā un arī sestdien viņam tika uzticēta vārtu drošība. Tomēr trešā perioda trešajā minūtē viņš pēc vienas no epizodēm guva, iespējams, kreisās rokas pleca traumu.

Pirmdien NHL ziņo, ka Merzļikins ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ, visticamāk, izlaidīs nedēļu vai pat divas. Konkrēts datums, kad vārtsargs varētu atgriezties sava kluba sastāvā, nav minēts.

3.februārī treniņa laikā Merzļikins guva ķermeņa augšdaļas savainojumu, kā rezultātā nedēļu atradās savainoto spēlētāju sarakstā.

Zināms, ka Jonasa Korpisalo pārinieks turpmākajās spēlēs būs cits latvietis Matīss Kivlenieks, kurš jau svētdien tika izsaukts uz "Blue Jackets".

Merzļikins šosezon deviņās spēlēs vidēji ielaidis 2,81 vārtus un atvairījis 91,7% metienu. Septiņus mačus vārtsargs sāka jau no pirmās minūtes.

"Blue Jackets" ar 20 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu Centrālajā divīzijā. Turpinājumā Kolumbusas komanda aizvadīs divas mājas spēles ar Čikāgas "Blackhawks".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Lasiet arī

Kriminālziņas Policija Lieldienu brīvdienās pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību

Valsts policija Lieldienu brīvdienās, no piektdienas līdz pirmdienai, 1.aprīlim, pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību un arī drošību uz autoceļiem, aģentūra LETA uzzināja policijā.

Ekonomika Nedariet to! «Swedbank» brīdina savus klientus

"Swedbank" brīdina nedot maksājumu kartes un to PIN kodus svešiem cilvēkiem.

Ekonomika Akciju cenas ASV un Eiropas biržās pārsvarā pieaug

Akciju cenas ASV un Eiropas biržās ceturtdien pārsvarā pieauga pirms Lieldienu brīvdienām.

Sports Latvijas sieviešu hokeja izlase pārbaudes spēlē tiksies ar Poliju

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību.