Merzļikins pēc sausās uzvaras piedzīvo zaudējumu un gūst traumu (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 14:25, 21.02.2021

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien neglāba Kolumbusas "Blue Jackets" vienību no zaudējuma Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, turklāt traumas dēļ nepabeidza maču.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:4 (0:2, 2:0, 0:2) atzina Nešvilas "Predators" pārākumu.

Merzļikins iepriekšējā mačā izcīnīja savu pirmo "sauso" uzvaru sezonā un arī sestdien viņam tika uzticēta vārtu drošība.

Pirmajā periodā viņu pārspēja Kalle Jernkruks vairākumā un Koltons Sisons, bet otrajā trešdaļā Būns Dženers mazākumā un Gabriels Kārlsons divus vārtus atguva - 2:2. Pagalam neveiksmīga mājiniekiem bija trešā perioda pirmā minūte, kurā 29 sekunžu laikā ripas "Blue Jackets" vārtos ieraidīja Jernkruks un Fīlips Fošbergs.

Merzļikina nedienas turpinājās un perioda trešajā minūtēs viņš pēc vienas no epizodēm guva, iespējams, kreisās rokas pleca traumu. Pagaidām nav zināms, cik nopietns ir latviešu vārtsarga savainojums.

Merzļikins 42 minūtēs un 40 sekundēs atvairīja 35 no 39 pretinieku mestajām ripām, bet viņu nomainījušais Jonass Korpisalo 17 minūtēs un 13 sekundēs tika galā ar visiem sešiem "Predators" hokejistu raidījumiem.

Latvijas vārtsargs šajā sezonā piedalījies deviņās spēlēs, kurās vidēji ielaidis 2,81 ripu un atvairījis 91,7% metienu.

"Blue Jackets" ar 20 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu Centrālajā divīzijā, kamēr "Predators" ar 14 punktiem 17 cīņās ir septītā.

Turpinājumā Kolumbusas komanda aizvadīs divas mājas spēles ar Čikāgas "Blackhawks".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Bertāns gūst 11 punktus, palīdzot Wizards uzvarēt Clippers (+VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Vašingtonas "Wizards" izcīnīt uzvaru.

Sports Valdība ļauj no 8.marta rīkot sacensības sportistiem vecumā no 15 gadiem

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no 8.marta atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Sports Porziņģis pēc lieliski aizvadītās spēles izteicies par savu un komandas sniegumu

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis cer, ka viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda turpinās demonstrēt labu sniegumu arī pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma.

Sports Miris pazīstamais sporta žurnālists, hokeja komentētājs Mariss Andersons (+FOTO)

Šonedēļ 63 gadu vecumā mūžībā devies sporta žurnālists Mariss Andersons, portālam "Jauns.lv" apstiprināja viņa kolēģis Anatolijs Kreipāns.