Balcers guvis pirmos vārtus Sharks sastāvā, palīdzot komandai uzvarēt (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 08:40, 21.02.2021

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva savus pirmos vārtus Sanhosē "Sharks" sastāvā, palīdzot savai pārstāvētajai komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Sharks" viesos ar rezultātu 5:4 (2:0, 2:4, 1:0) pārspēja Sentluisas "Blues".

Balcers izcēlās otrā perioda ceturtajā minūtē, kad saņēma ripu pretī vārtiem un raidīja to mērķī, panākot 3:0. Lai gan mājinieki šajā mačā atspēlējās no 1:4 un izlīdzināja rezultātu, pēdējais vārds piederēja "Sharks" komandai, uzvaras vārtus astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām ar plaukstas metienu gūstot Loganam Kutūram.

Kutūrs šajā mačā guva divus vārtus, bet vēl pa reizei viesiem atzīmējās Balcers, Evanders Keins un Patriks Marlo. Divreiz rezultatīvi piespēlēja Kevins Labanks. Mājiniekiem vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Džordanam Kiru.

"Sharks" komanda Sentluisas hokejistus nebija uzvarējusi astoņās spēlēs pēc kārtas.

Balcers šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 23 sekundes, spēlējot tikai vienādos sastāvos. Viņš šajā mačā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pārtvēra trīs piespēles un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latvijas hokejists šosezon sešās spēlēs guvis vienus vārtus, vienreiz rezultatīvi piespēlējis un atzīmējies ar pozitīvu lietderību +1.

"Sharks" ar 16 punktiem 16 spēlēs ir priekšpēdējā starp astoņām Rietumu divīzijas komandā, kamēr "Blues" ar 22 punktiem 18 dueļos ir līdere.

Sanhosē vienībai turpinājumā paredzētas astoņas mājas spēles.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports TTT Rīga basketbolistes ar graujošu uzvaru kļūst par Latvijas čempionēm (VIDEO)

"TTT Rīga" sestdien Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempionēm 23.reizi.

Sports Duplantis par centimetru labo sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā

Zviedrijas vieglatlēts Armands Duplantis sestdien Ķīnā pirmajā Dimanta līgas posmā laboja sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā par vienu centimetru.

Sports Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.

Sports TTT Rīga un RSU basketbolistes sāk cīņu par Latvijas čempiontitulu

"TTT Rīga" un "Rīgas Stradiņa universitātes" (RSU) basketbolistes šodien uzsāks ciņu par Latvijas sieviešu basketbola čempionāta zelta godalgām.

Lasiet arī

Sabiedrība Ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts

Ju vēstīts, ka 2022.gada sākumā vēja brāzmas atplēsa daļu jumta virskārtas Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonam. Tāpēc paviljons tika slēgts, savukārt visiem tur esošajiem tirgotājiem tika piedāvātas tirdzniecības vietas citos Centrāltirgus paviljonos un āra teritorijā.