Balcers "Sharks" zaudējumā nopelna pirmo rezultativitātes punktu šosezon

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 07:17, 14.02.2021

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē nopelnīja savu pirmo rezultatīvo piespēli šosezon, taču viņa pārstāvētā komanda Sanhosē "Sharks" piedzīvoja zaudējumu.

"Sharks" mājās ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) zaudēja Vegasas "Golden Knights".

Balcers pirmo rezultatīvo piespēli šosezon nopelnīja otrā perioda 19.minūtē. Marks Eduārs Vlasičs ar tālu piespēli pie pretinieku zilās līnijas atrada Balceru, kurš ar ripu ieslidoja pretinieku aizsardzības zonā un otrā laukuma sānā pamanīja Tomāšu Hertlu. Čehu uzbrucējs no Balcera saņēma piespēli un ar spēcīgu metienu panāca 1:2.

Liepājnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā reizi pielietoja spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Balceram šis bija pirmais rezultativitātes punkts trīs aizvadītajos mačos.

"Golden Knights" spēles rezultātu atklāja pirmā perioda 14.minūtē, kad Džonatans Maršeso vairākumā guva vārtus. Skaitlisko vairākumu Marka Stouna personā viesi realizēja arī otrās trešdaļas vidū, kas vēlreiz trešā perioda septītajā minūtē izdevās Čandleram Stīvensonam.

Stīvensons šajā spēlē iekrāja 1+1, kamēr Aleks Martiness iekrāja divas rezultatīvas piespēles.

"Sharks" nākamo spēli aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Anaheimas "Ducks".

Sanhosē vienība ar 11 punktiem 13 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem pēdējo, astoto vietu.

Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu rezervē viesos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Čikāgas "Blackhawks".

Maiņas darījumā iegūtais Patriks Laine "Blue Jackets" vadībā izvirzīja pirmā perioda septītajā minūtē. Nikolass Bodīns otrā perioda ievadā rezultātu izlīdzināja, bet Kema Etkinsona vārti mājiniekiem pēdējās 20 minūtes ļāva sākt ar minimālu pārsvaru. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Karls Soderberjs izrāva neizšķirtu, kamēr Aleksam Debrinkatam papildlaikā bija nepieciešamas vien 35 sekundes, lai nokārtotu viesiem uzvaru.

Etkinsons mājinieku rindās guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, kamēr Patriks Keins Čikāgas komandā iekrāja divas piespēles.

Merzļikina konkurents Korpisalo atvairīja 28 no 31 metiena.

Pirmdien "Blue Jackets" tiksies ar Karolīnas "Hurricanes".

Kolumbusas komanda 16 spēlēs tikusi pie 18 punktiem, kas Centrālajā divīzijā ļauj ieņemt ceturto vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Dončičs noslēdz NBA regulāro čempionātu kā rezultatīvākais spēlētājs

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji mačā gūtiem 33,9 punktiem kļuvis Dalasas "Mavericks" spēlētājs Luka Dončičs.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Lasiet arī

Sports Latvijas vīriešu hokeja izlase pēcspēles metienos pārspēj Austriju

Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien Rīgā pārbaudes spēlē pēcspēles metienos pārspēja Austriju.

Sports Latvijas hokejistēm zaudējums pēcspēles metienos trešajā mačā

Latvija ar 3:4 (1:0, 2:3, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Slovēnijai.

Sports Latvijas hokejistes turnīru sāk ar pārliecinošu zaudējumu Slovākijai (VIDEO)

Latvijas sieviešu hokeja izlase svētdien Rīgā pasaules čempionāta (PČ) pirmās divīzijas B grupas turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 1:7 (1:1, 0:6, 0:0) zaudēja Slovākijai.

Sports Latvijas sieviešu hokeja izlase pārbaudes spēlē tiksies ar Poliju

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību.