Bļugers tiek pacelts uz Penguins trešo maiņu un palīdz izcīnīt kārtējo uzvaru

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:12, 25.01.2021

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien palīdzēja Pitsburgas "Penguins" komandai izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačos.

Pitsburgas komanda savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) pārspēja Ņujorkas "Rangers".

Bļugers sezonas iepriekšējās piecās spēlēs bija guvis divus vārtus un asistējis vēl divos precīzos metienos, ar četriem punktiem ieņemot otro vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Veiksmīgais sezonas sākums ļāva viņam pacelties uz uzbrucēju trešo virknējumu, kurā Bļugers spēlēja kopā ar Kasperi Kapanenu un Džeisonu Zakeru.

Svētdien Latvijas hokejists laukumā pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes, no tām vienu minūti un 32 sekundes mazākumā. Viņš šajā laikā pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, zaudēja vienu ripu, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Kolina Blekvela nekļūdīgais raidījums ļāva viesiem pirmo periodu uzvarēt ar 1:0. Otrās trešdaļas 12.minūtē Braiens Rasts izlīdzināja rezultātu, bet sešas minūtes vēlāk Raiens Strome atjaunoja ņujorkiešiem vadību. Spēles trešā nogriežņa trešajā minūtē Džereds Mekens panāca 2:2, bet uzvaru mājiniekiem atnesa Džeiks Gencels, kurš pusotru minūti pirms pamatlaika beigām no zonas vidus raidīja ripu caur Igora Šestjorkina vārtsargiem - 3:2.

Pitsburgiešiem divos vārtos, tajā skaitā uzvaru nesošajos, asistēja Sidnijs Krosbijs.

"Penguins" ar astoņiem punktiem sešās spēlēs ieņem otro vietu Austrumu divīzijā, kur "Rangers" ar trīs punktiem piecos dueļos ir pēdējā, astotā.

"Pingvīniem" turpinājumā paredzētas pa divām izbraukuma spēlēm pret Bostonas "Bruins" un "Rangers" vienībām.

Tikmēr Sanhosē "Sharks", kas joprojām spēlē bez latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcers, viesos ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pārspēja Minesotas "Wild".

Uzvaras vārtus nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām guva "Sharks" vadošais aizsargs Brents Bērnss, kurš panāca 4:3.

Balceram pirms pievienošanās "Sharks" komandai jāatrodas pašizolācijā un sākotnēji plānots, ka viņš aizvadīs treniņus kopā ar Amerikas Hokeja līgas (AHL) fārmklubu. Santaklaras apgabalā šobrīd ir aizliegti kontakta sporta veidi, tāpēc "Sharks" pirmās mājas spēles aizvadīs Glendeilā, Arizonā.

Sanhosē vienība ar sešiem punktiem sešās spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē.

Tāpat uzvaru svētdien izcīnīja Bufalo "Sabres" komanda, kurai šosezon jāiztiek bez uzbrucēja Zemgus Girgensona. "Sabres" viesos ar 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vašingtonas "Capitals".

Uzvaras "bullīti" realizēja Džeks Aikels.

"Sabres" sešās spēlēs iekrājusi piecus punktus, Austrumu divīzijā apsteidzot vien "Rangers" hokejistus.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.