Latviešu pārstāvētā Blue Jackets zaudējuma attālumā no sezonas beigām (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 18.08.2020

Latviešu vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda ar Jonasu Korpisalo vārtos pirmdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pirmās kārtas ceturtajā spēlē.

"Blue Jackets" Toronto notiekošā turnīra mačā ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās Tampabejas "Lightning".

Austrumu konferences ceturtdaļfinālsērijā līdz četrām uzvarām "Blue Jackets" ir iedzinējos ar 1-3. Sērijas nākamais mačs notiks trešdien, un tajā "Blue Jackets" obligāti jāuzvar, lai saglabātu cerības turpināt Stenlija kausa izcīņu.

Pirmdienas spēlē visi trīs vārti tika gūti otrajā periodā. Jau nogriežņa 16.sekundē nepieskatīts vārtu priekšā pieslidoja Bārklijs Gudrovs, kurš panāca 1:0 "Lightning" labā. Nepilnas četras minūtes vēlāk pēc Kevina Šetenkirka spēcīga metiena ripas lidojuma virzienu pielaboja Janni Gurdē, dubultojot Tampas vienības pārsvaru.

Trešdaļas sestajā minūtē, komandām spēlējot ar četriem laukuma spēlētājiem, Kems Atkinsons veiksmīgi nocīnījās vārtu priekšā un samazināja pretinieku pārsvaru. Pamatlaika turpinājumā vārti netika gūti un cīņa noslēdzās ar "Lightning" minimālu uzvaru.

Korpisalo šajā mačā atvairīja 20 metienus, bet Andrejs Vasiļevskis - 28.

Merzļikins traumas dēļ palika ārpus pieteikuma, tāpēc Kivlenieks tika pieteikts mačam kā otrais vārtsargs. Lai komandai būtu pieejams vēl viens ripu ķērājs, Toronto ieradies Veini Vehvileinens.

Toronto un Edmontonā notiek 24 komandu izslēgšanas turnīrs, cīņu par Stenlija kausu turpinot 16 vienībām. Vispirms komandas "play-off" kvalifikācijas kārtā aizvadīja sērijas līdz trim uzvarām, bet pēc tam pārgāja uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Lasiet arī

Sabiedrība Rīgas pilī atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO

Rīgas pilī šodien atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Pasaule Zelenskis: Ukraina bez ASV palīdzības nespēs uzvarēt

Bez amerikāņu palīdzības Ukraina karā pret Krieviju nespēs uzvarēt, intervijā telekanālam CBS sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.