Latviešu vārtsargu pārstāvētā Blue Jackets izlīdzina rezultātu sērijā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:35, 14.08.2020

Latviešu vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda ar Jonasu Korpisalo vārtos ceturtdien panāca izlīdzinājumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pirmās kārtas sērijā.

"Blue Jackets" Toronto notiekošā turnīra otrajā spēlē ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Tampabejas "Lightning", Austrumu konferences ceturtdaļfinālsērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Kolumbusas komanda maču iesāka gausi, neizdarot metienus pa vārtiem, kamēr pretinieki vairākas reizes pārbaudīja Korpisalo modrību. Tā rezultātā spēles sestajā minūtē Ņikita Kučerovs, metot no aizvārtes ar nūjas neērto pusi, raidīja ripu tīklā un panāca 1:0 "Lightning" labā.

Pirmā perioda otrajā pusē "Blue Jackets" pārņēma vadību. Vispirms 13.minūtē Raiens Marejs pēc Pjēra Lika Dibuā acīgas piespēles uz vārtu priekšu, izdarot metienu bez ripas apstādināšanas, panāca 1:1. Nepilnas sešas minūtes vēlāk Olivers Bjorkstrands vairākumā izvirzīja "Blue Jackets" vadībā.

Mača otrajā nogrieznī vārti netika gūti, bet trešajā periodā Kolumbusas hokejisti nostiprināja savu vadību. Trešdaļas 12.minūtē Aleksanders Venbergs pēc reida no viduszonas prasmīgi apstrādāja ripu un raidīja to mērķī - 3:1.

Korpisalo šajā mačā atvairīja 36 metienus, bet otrā laukuma galā Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 19 raidījumiem.

Merzļikins traumas dēļ palika ārpus pieteikuma, tāpēc Kivlenieks tika pieteikts mačam kā otrais vārtsargs. Lai komandai būtu pieejams vēl viens ripu ķērājs, Toronto ieradies Veini Vehvileinens, kurš gan pašlaik atrodas karantīnā.

Jau ziņots, ka sērijas pirmajā spēlē "Blue Jackets" piekāpās ar 2:3, mačam noslēdzoties piektajā pagarinājumā.

Sērijas trešā spēle paredzēta sestdien.

"Blue Jackets" pirms tam pārvarēja Stenlija kausa kvalifikāciju, sērijā līdz trim uzvarām ar 3-2 pārspējot Toronto "Maple Leafs".

Toronto un Edmontonā notiek 24 komandu izslēgšanas turnīrs, cīņu par Stenlija kausu turpinot 16 vienībām. Vispirms komandas "play-off" kvalifikācijas kārtā aizvadīja sērijas līdz trim uzvarām, bet pēc tam pārgāja uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Karloss Sainss svin uzvaru Austrālijas «Grand Prix»

"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Austrālijas "Grand Prix".

Lasiet arī

Sabiedrība LVM: pēdējo piecu gadu laikā pieauguši mežos atstāto atkritumu apjomi

Pēdējo piecu gadu laikā pieauguši mežos atstāto atkritumu apjomi, lielākos apjomus sasniedzot pavasara un rudens mēnešos, liecina LVM publiskotā informācija.

Sabiedrība Siliņa: Kariņš rīkojies kā kārtīgs Rietumu politiķis

Atkāpjoties no ārlietu ministra amata, Krišjānis Kariņš (JV) rīkojies kā kārtīgs Rietumu politiķis, ceturtdien pēc sarunas ar politiķi paziņoja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).