Bļugera vārti nespēj palīdzēt Penguins uzvarēt

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 11:21, 06.08.2020

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas "Penguins", kuras rindās spēlējošais Latvijas hokejists Teodors Bļugers guva trešos vārtus, trešdien kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē piedzīvoja zaudējumu, sērijā līdz trim uzvarām esot iedzinējos ar 1-2.

Monreālas "Canadiens" pieveica Pitsburgas "Penguins" ar 4:3 (1:2, 2:1, 1:0).

Sērijā līdz trim panākumiem rezultāts kļuvis 2-1 Monreālas kluba labā.

Bļugers šajā duelī laukumā pavadīja 12 minūtes un 57 sekundes, no kurām piecas minūtes un 17 sekundes pavadītas mazākumā. Divreiz metot pa vārtiem, vārtus viņš guva, kad otrajā periodā bija spēlētas piecas minūtes un 34 sekundes.

Uzbrucējs pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 53 procentos iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Canadiens" guva pirmos vārtus spēlē, piektās minūtes beigās izceļoties Šī Vēberam.

"Penguins" atbildēja ar trim "goliem". Pirmā perioda vidū 59 sekunžu laikā ar Patrika Hornkvista un Džeisona Zakera metieniem "pingvīni" izvirzījās vadībā, bet otrā perioda sākumā Bļugers pēc Zeka Estona-Rīza un Brendona Taneva piespēlēm ātrajā pretuzbrukumā panāca 3:1, esot īstajā vietā vārtu priekšā un vārtos raidot vārtsarga atvairīto ripu.

Monreālieši atspēlējās ar Žonatana Druāna, Pola Bairona un Džefa Petrija pūlēm, pēdējam gūstot jau otros uzvaras vārtus sērijā.

Nākamo spēli, kas "Penguins" zaudējuma gadījumā var kļūt par pēdējo, abas komandas aizvadīs piektdien, bet dienu iepriekš Elvja Merzļikina un Matīsa Kivelnieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" spēkosies ar Toronto "Maple Leafs".

Austrumu konferencē par izsētajām vietām vienā riņķī cīnās "Bruins", "Lightning", "Capitals" un "Flyers", bet kvalifikācijas turnīrā ar astoņām komandām tiekas šādi pāri: "Penguins" pret "Canadiens", "Hurricanes" pret "Rangers", "Islanders" pret "Panthers" un "Blue Jackets" pret "Maple Leafs".

Rietumu konferencē par izsētajām vietām vienā riņķī cīnās"Blues", "Golden Knights", "Avalanche" un "Stars", bet kvalifikācijas turnīru ar astoņām komandām tiekas šādi pāri: "Oilers" pret "Blackhawks", "Predators" pret "Coyotes", "Canucks" pret "Wild" un "Flames" pret "Jets".

Toronto un Edmontonā notiek 24 komandu izslēgšanas turnīrs. Tas paredz "play-off" kvalifikācijas kārtā aizvadīt sērijas līdz trim uzvarām, pēc tam pārejot uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Dončičs noslēdz NBA regulāro čempionātu kā rezultatīvākais spēlētājs

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji mačā gūtiem 33,9 punktiem kļuvis Dalasas "Mavericks" spēlētājs Luka Dončičs.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Lasiet arī

Ekonomika «Liepājas enerģijas» apgrozījums gada laikā pieauga par 330 000 eiro (+VIDEO)

Tika atklāta uzņēmuma jaunākā 4 MW šķeldas katlumāja.

Sports Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.