Porziņģis aizvada superspēli, gūstot 39 punktus Mavericks labā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 09:49, 01.08.2020

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas "Maverciks" rindās šīs sezonas pirmajā spēlē pēc pārtraukuma guva 39 punktus, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā komanda izcīnītu uzvaru.

"Mavericks" ar 149:153 (42:42, 43:33, 34:33, 20:31, 10:14) pagarinājumā piekāpās Hjūstonas "Rockets".

Porziņģis laukumā pavadīja 38 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar 39 punktiem, 16 atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, tikpat pārtvertām bumbām un vienu bloku.

Tikmēr citā spēlē Vašingtonas "Wizards" ar 112:125 (31:38, 21:29, 29:22, 31:36) atzina "Suns" pārākumu.

"Wizards" spēlētājs Anžejs Pasečņiks šoreiz laukumā netika, taču Dāvis Bertāns sezonas noslēguma daļā Orlando nepiedalās.

Rezultatīvākais Vašingtonas klubā ar 21 punktu bija debitants Rui Hačimura, kurš arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem. Par punktu mazāk guva Džeroms Robinsons, bet vēl 17 punktus un septiņas rezultatīvas piespēles pievienoja Išs Smits.

Fīniksas vienībā 27 punktus guva Devins Bukers, bet 24 punkti un 12 atlēkušās bumbas Deandrē Eitonam.

"Wizards" nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad tiksies ar Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas "Nets".

"Mavericks" ar 40 panākumiem 68 spēlēs Rietumu konferencē ir septītā, kamēr "Wizards" 65 spēlēs svinējusi 24 panākumus un Austrumos ieņem devīto pozīciju.

Jau ziņots, ka Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien Bruklinas "Nets" rindās izcēlās ar septiņiem punktiem, nespējot glābt NBA klubu no zaudējuma.

"Nets" ar 118:128 (39:36, 20:34, 23:41, 34:17) piekāpās Orlando "Magic".

Kurucs "Nets" rindās laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un divreiz rezultatīvi piespēlēja. Latvietis grozā raidīja vienīgo divpunktu un vienu no trim trīs punktu metieniem, kā arī realizēja abus "sodiņus".

Tāpat viņš nopelnīja piecas personīgās piezīmes, bet "Nets" ar latvieti laukumā ielaida par pieciem punktiem vairāk nekā iemeta.

Kurucs iepriekš trijās pārbaudes spēlēs gana daudz nospēlēja centra pozīcijā, taču piektdienas duelī viņš spēlēja sev vairāk ierastajā ceturtā numura pozīcijā.

NBA vienības pirms izslēgšanas spēlēm aizvadīs astoņus mačus, lai noskaidrotu galējo vietu sadalījumu pirms izslēgšanas spēļu sākuma.

Gadījumā, ja komanda, kas Rietumu vai Austrumu konferencē ieņem astoto pozīciju un devītās vietas īpašnieci apsteidz par mazāk nekā četriem panākumiem, tai nāksies spēkoties ar vietu zemāk esošo pretinieci. Abi šie klubi aizvadīs mini sēriju līdz divām uzvarām. Komandas, kas uzvarēs, iegūs pēdējo vietu izslēgšanas spēlēs.

Jau ziņots, ka deviņas dienu periodā pirms NBA sezonas atsākšanās 344 veiktajos Covid-19 testos netika atrasti pozitīvi gadījumi.

NBA sezona ar 22 komanda līdzdalību no 30.jūlija turpinās "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Eiduka Pasaules kausa sezonu noslēdz ar 27.vietu 20 kilometros brīvajā stilā

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka svētdien Fālunā Pasaules kausa distanču slēpošanā pēdējā posmā ieņēma 27.vietu 20 kilometru distancē brīvajā stilā ar kopēju startu un kopvērtējumā izcīnīja 17.pozīciju, bet savu karjerā otro Lielo kristāla globusu nodrošināja amerikāniete Džesija Diginsa.

Sports Bertāns gūst 16 punktus «Hornets» zaudējumā

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien savā sezonas rezultatīvākajā spēlē guva 16 punktus, taču ar to nepietika, lai viņa pārstāvētā vienība Šarlotas "Hornets" svinētu uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā.

Sports Bertāns gūst trīs punktus «Hornets» uzvarā pār «Grizzlies» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Ostapenko ar Kičenoku zaudē Indianvelsas «WTA 1000» turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko duetā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku trešdien piedzīvoja zaudējumu Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra dubultspēļu sacensību ceturtdaļfinālā.

Lasiet arī

Ekonomika Japāna pirmo reizi 17 gados palielina procentu likmi

Japānas centrālā banka otrdien pirmo reizi pēdējos 17 gados nolēma palielināt bāzes procentu likmi, ņemot vērā inflācijas pieaugumu valstī.

Pasaule Blinkens: Pārtikas nodrošinājuma situācija Gazas joslā ir smaga

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens pauda bažas par smago situāciju ar pārtikas nodrošinājumu Gazas joslā, vienlaikus uzsverot nepieciešamību palielināt humānās palīdzības piegādes palestīniešu teritorijai.

Pasaule Ukraina: Krievijas dzīvā spēka zaudējumi sasniedz 432 390

Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz otrdienas rītam sasnieguši 432 390 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Sabiedrība Čakša uzmākšanās problēmu vēlas risināt ar ziņošanas sistēmas ieviešanu

Uzmākšanās problēmu augstskolās varētu risināt ar ziņošanas sistēmas ieviešanu, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" norādīja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).