Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente

Laika ziņas
Facebook
Видео Video

Juventus svin sauso uzvaru un izcīna devīto Itālijas A sērijas titulu pēc kārtas

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 15:34, 27.07.2020

Futbola grands Turīnas "Juventus" svētdien Itālijas A sērijā svinēja "sauso" uzvaru, tādējādi divas kārtas pirms sezonas beigām izcīnot jau devīto valsts titulu pēc kārtas.

"Juventus" mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja "Sampdoria".

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā puslaika septītajā kompensācijas minūtē. Turīnieši ieguva standartsituācijas iespēju pie aptuveni 18 metru atzīmes, bet Miralems Pjaničs sitiena vietā izvēlējās viltīgu piespēli uz otru laukuma pusi, kur Krištianu Ronaldu, neapturējis bumbu, izdarīja spēcīgu un precīzu sitienu.

Pārsvars tika dubultots 67.minūtē, kad Ronaldu apmānīja aizsargu un sita pa vārtiem. Vārtsargs portugāļa sitienu atvairīja, taču Federiko Bernardeči bija nekļūdīgs no tuvas distances.

77.minūtē Mortens Torsbijs viesus atstāja desmit vīru sastāvā, bet minūti līdz mača beigām Ronaldu nerealizēja 11 metru soda sitienu.

"Juventus" divas kārtas līdz sezonas beigām ir septiņus punktus priekšā Milānas "Inter", kā rezultātā svētdien jau tika kronēti čempioni. Turīnieši Itālijas A sērijas trofeju virs galvas cēla jau devīto gadu pēc kārtas, kas piecās vadošajās Eiropas līgās ir jauns rekords.

Kopš sezonas atsākšanas brīža, kas Itālijā bija 20.jūnijs, Ronaldu jau paspēja gūt desmit vārtus. Neviens cits spēlētājs Eiropā tik īsā laika posmā nav spējis demonstrēt labāku sniegumu. Kopumā šajā sezonā Ronaldu vārtsargus pārspēja 31 reizi.

Pēdējo reizi kāds no "Juventus" spēlētājiem tik daudz "golus" iesita 1933./34.gada sezonā. Tolaik to paveica Feliss Borels.

"Esmu gandarīts, ka ar komandu izcīnīju jau otro titulu pēc kārtas. Šis tituls ir veltīts faniem, īpaši tiem, kuri cietuši no pasauli negaidīti pārņēmušās pandēmijas," pēc uzvaras čempionātā savā "Instagram" fanus uzrunāja Ronaldu.

Ronaldu gan, visticamāk, neizdosies kļūt par šīs sezonas Itālijas A sērijas labāko "bombardieri", jo Romas "Lazio" līderis Čiro Immobile svētdienas duelī pret "Verona" izcēlās ar "hat-trick". Romas kluba uzbrucējs šosezon guvis 34 vārtus.

"Juventus" nākamais pārbaudījums būs 7.augustā, kad UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā paredzēta atbildes spēle pret Lionas "Olympique". Pirmajā duelī Lionas vienība uzvarēja ar 1:0.

Turīnas klubam šajā duelī neklāsies viegli, jo svētdien muskuļa traumu guva uzbrucējs Paulo Dibala, taču Danilu Luizs da Silva vienā no epizodēm sadūrās ar pretinieku.

Pēc 36 spēļu kārtām "Juventus" ir līdere ar 83 punktiem, par septiņiem mazāk ir "Inter", bet Bergāmo "Atalanta" seko ar 75 punktiem. Tikpat ir arī Romas "Lazio", 64 punktus iekrājusi "AS Roma", kamēr vadošo sešinieku ar 60 punktiem noslēdz "AC Milan".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Lasiet arī

Sabiedrība Daugavpils domes priekšsēdētāja Elksniņa ienākumi palielinājušies 2,5 reizes

Daugavpils domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa ienākumi pērn palielinājušies 2,5 reizes, sasniedzot 67 531 eiro, liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija, kas publicēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapā.

Ekonomika Šogad Rīgas ostā plānoti 67 kruīza kuģu ienācieni

Šī gada kruīza sezonā Rīgas ostā patlaban pieteikti 67 kruīza kuģu ienācieni, kas ir par piecām vizītēm vairāk nekā pērn, informēja Rīgas brīvostas pārvaldē.

Kriminālziņas VID aptur PVN izkrāpēju grupējuma darbību - uzlikti aresti 58 automobiļiem

Veicot virkni operatīvo un izmeklēšanas darbību, noskaidrots, ka shēmā iesaistītie uzņēmumi no 2022.gada sākuma līdz 2023.gada beigām izvairījās no nodokļu nomaksas, nodarot zaudējumus valsts budžetam vairāk nekā 367 221 eiro apmērā.

Sabiedrība Latvijas ūdeņos roņu ir tik daudz, ka tie nodara postījumus (+VIDEO)

Zvejnieki saņems lielākas kompensācijas no Zemkopības ministrijas.