Pēc 3 mēnešu pārtraukuma laukumā atgriežas futbola grands "Barcelona" (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 14.06.2020

Spānijas futbola grands "Barcelona" sestdien pēc trīs mēnešu pārtraukuma laukumā atgriezās ar panākumu, turpinot ceļu pretim kārtējam čempiontitulam.

"Barcelona" viesos ar 4:0 (2:0) uzvarēja "Mallorca".

Viesi favorīta statusu apliecināja jau otrajā minūtē, Žordi Albam soda laukumā atrodot Arturo Vidalu, kurš, sitot ar galvu, atklāja mača rezultātu. Puslaika vidusdaļā "Mallorca" uzbrucējs Takefusa Kubo divreiz apdraudēja pretinieku vārtus, taču nerezultatīvi. Katalāņu klubs apgriezienus nemazināja un 37.minūtē soda laukumā Lionels Mesi vienīgais prata savaldīt bumbu, nogādājot to pie Martina Braitvaita, kurš dubultoja pārsvaru.

Braitvaits savus otros vārtus Barselonas vienībā varēja gūt arī 58.minūtē, taču brīdi pirms nonākšanas labā sitiena pozīcijā, viņš zaudēja līdzsvaru un nespēja saglabāt kontroli pār bumbu. 66.minūtē barselonieši pie pretinieku vārtiem iegrieza pamatīgu karuseli, taču nedz Luiss Svaress, nedz Mesi nespēja gūt vārtus.

"Barcelona" 3:0 panāca 80.minūtē, kad precīzs bija Alba, bet kompensācijas laika trešajā minūtē kapteinis Mesi bija precīzs no aptuveni 15 metriem. Argentīnietis šo dueli noslēdza ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Sestdien Barselonas vienības starta vienpadsmitniekā bija Mesi, kurš pirms aptuveni nedēļas atsāka treniņus kopā ar vienību, jo iepriekš dziedēja gūto kājas traumu. Tāpat laukumā 57.minūtē izgāja Svaress, kuram janvārī tika veikta ceļgala operācija.

Sestdienas pirmajā duelī pastarīte Barselonas "Espanyol" mājās ar 2:0 (1:0) pieveica "Alaves", svinot pirmo panākumu kopš 9.februāra.

Jau mača 19.minūtē viesi palika desmit vīru sastāvā, jo ārpus soda laukuma, bumbu ar rokām tvēra vārtsargs Fernando Pačeko. 1:0 izdevās panākt pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē, precīzu sitienu izdarot kolumbietim Bernardu.

Citviet Vigo "Celta" mājās ar 0:1 (0:0) piekāpās "Villarreal". Viesiem uzvaru mača kompensācijas laika pirmajā minūtē izrāva Manuels Trigeros.

Tikmēr "Leganes" mājās ar 1:2 (0:1) kapitulēja Valjadolidas "Real".

Enes Unals jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja "Real", bet 2:0 tika panākts vien 54.minūtē, kad izcēlās Rubēns Alkarazs. Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Oskars stājās uz 11 metru atzīmes un guva savas komandas goda vārtus.

"La Liga" pirmā spēle pēc sezonas pārtraukuma tika aizvadīta ceturtdien, kad "Sevilla" ar 2:0 pieveica Seviljas "Real Betis". Līdz ar šo spēli tika apturēts 93 dienu "sausais" periods. Otrā puslaika otrajā minūtē Lei Vu guva savas komandas otros vārtus, ar ko bija gana uzvarai.

Komandas atlikušās 11 spēļu kārtas aizvadīs mazāk nekā sešās nedēļās. Sezonu plānots noslēgt līdz 19.jūlijam.

Spānijas čempionāta vadībā ar 61 punktu 29 spēlēs ir "Barcelona", par pieciem punktiem mazāk ir Madrides "Real", "Sevilla" seko ar 50 punktiem 28 dueļos, bet pirmo četrinieku ar 46 punktiem noslēdz Sansevastjanas "Real Sociedad", tikpat punktus iekrājot arī "Getafe".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.