Balcers gūst pirmos vārtus NHL šosezon un kaldina "Senators" uzvaru (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
BB.LV 09:49, 28.02.2020

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva savus šīs sezonas pirmos vārtus, kas vienlīdz arī bija Otavas "Senators" uzvaru nesošais "gols".

Avots: NHL

"Senators" mājās ar 5:2 (2:0, 0:1, 3:1) uzvarēja Vankūveras "Canucks".

Pirmos vārtus mačā guva Konors Brauns, kurš paša spēkiem ar ripu tika līdz "Canucks" aizsardzības zonai un no tuvas distances izdarīja metienu, kas bija precīzs. Vien 30 sekundes vēlāk Bobijs Raiens izcēlās ar saviem pirmajiem vārtiem mačā.

16 sekundes līdz otrā perioda beigām Džeitī Millers vienus vārtus atguva, bet noslēdzošās trešdaļas 14.sekundē vārtu priekšā pirmais pie ripas bija Balcers, kurš bija ātrāks par aizsargu un raidīja to vārtos, panākdams 3:1. Īsi pirms perioda vidus Tailers Tofoli pielaboja Millera mestās ripas lidojuma virzienu, savukārt Raiens mača galotnē 19 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus un ar "hat-trick" kaldināja "Senators" uzvaru.

Balcers šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 12 ar pusi minūtes, no kurām teju minūti nospēlēja vairākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja metienu, reizi atbruņoja pretinieku un maču noslēdza ar pozitīvu lietderību +2.

Liepājniekam šī šosezon bija vien devītā spēle NHL. To laikā viņš atzīmējies ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Arī iepriekšējā duelī Balcers izcēlās ar rezultativitāti - piespēle.

Savus iepriekšējos vārtus Balcers guva pagājušajā sezonā. Viņš bija precīzs 26.marta spēlē pret Bufalo "Sabres". Pagājušajā sezonā viņš 36 mačos izcēlās ar pieciem gūtiem vārtiem un deviņām piespēlēm.

"Senators" nākamo spēli aizvadīs sestdien pret līgas vājāko klubu Detroitas "Red Wings".

Otavas komanda ar 56 punktiem 65 spēlēs ieņem pirmspēdējo, 15.vietu, Austrumu konferencē.

Sports Džokovičs ziedo miljonu eiro, Reiss - pusmiljonu eiro

Pasaules pirmā rakete tenisā serbs Novaks Džokovičs ziedo vienu miljonu eiro, lai palīdzētu Serbijai iegādāties respiratorus un citus piederumus koronavīrusa Covid-19 apkarošanai valstī, spēlētājs paziņoja piektdien videokonferencē, bet Vācijas futbola bundeslīgas kluba Dortmundes "Borussia" kapteinis Marko Reiss - pusmiljonu eiro vietējiem mazajiem uzņēmumiem, futbolists piektdien paziņoja savā "Instagram" kontā.

Sports 2022.gada Pasaules kauss basketbolā sievietēm notiks Sidnejā

2022.gada Pasaules kauss basketbolā sievietēm notiks Sidnejā, lēmusi Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).

Sports Porziņģis apmaksājis vakariņas 60 koronavīrusa aprūpē iesaitītajiem

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" latviešu spēlētājs Kristaps Porziņģis pirmdien pievienojās kluba akcijai un apmaksāja vakariņas 60 koronavīrusa Covid-19 aprūpē iesaistītajiem, ziņo klubs savā "Twitter" kontā.

Sports Oficiāli! Šogad paliekam arī bez Olimpiskajām spēlēm; tās pārceļ uz 2021.gadu

Japānas premjerministrs Šinzo Abe otrdien sarunā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidentu Tomasu Bahu pieprasījis šī gada olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021.gadu.