"Hurricanes" vārtos stājas ledus tīrāmās mašīnas vadītājs (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 23.02.2020

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien tika aizvadītas vētraina spēle, kurā Karolīnas "Hurricanes" ar ledus tīrāmās mašīnas vadītāju vārtos izcīnīja uzvaru.

"Hurricanes" viesos ar 6:3 (0:1, 4:2, 2:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Maču Karolīnas komandas vārtos sāka Džeimss Raimers, kurš nospēlēja vairāk kā sešas minūtes un traumas dēļ tika nomainīts. Viņa vietā stājās Petrs Mrāzeks, taču arī viņš guva savainojumu, kā dēļ otrā perioda 12.minūtē pie rezultāta 3:1 "Hurricanes" vārtos stājās 42 gadus vecais Toronto halles ledus tīrāmās mašīnas vadītājs Deivids Ērzs.

Viņš uz ledus pavadīja 28 minūtes un 41 sekundi, šajā laikā atvairot astoņas no desmit mājinieku mestajām ripām. Ērzam gan hokejs nav svešs, jo viņa "Eliteprospects" profilā ir ieraksts par astoņām aizvadītām spēlēm Ontario līgā. Tāpat vārtsargs, kuram pirms 15 gadiem tika pārstādītas nieres, pēdējos astoņus gadus bijis "Maple Leafs" un Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas treniņu vārtsargs.

"Man bija atnākušas pāris īsziņas, ka jādodas laukumā. Neredzēju, kā Mrāzeks guva savainojumu. Tajā brīdī atrados mediju telpā, kur ienāca kāds vīrs un teica, ka man jāiet un jāgatavojas doties laukumā. Tas bija traki un interesanti," teica Ērzs kurš par darbu saņems 500 dolāru un varēs paturēt savu spēles kreklu.

Viņam gandrīz katru dienu treniņos jātiek galā ar profesionālu NHL hokejistu metieniem, taču nekad nebija ienācis prātā, ka kanādietis kādreiz varētu iziet laukumā spēlē.

"Nezināju, vai vispār pēc tam varēšu iet spēlētāju dušās. Taču es tiku,'' atklāja Ērzs.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Metta pēdējā spēle var izšķirt, vai nenāksies pamest Virslīgu; Riga nespēlēs

Latvijas "Optibet" futbola virslīgas sezona svētdien noslēdzas ar četrām spēlēm. Čempionvienība "Riga" jau dienu iepriekš paziņoja, ka laukumā doties neplāno. Savukārt FS "Metta" un "Daugavpils" spēles izšķirs, kurai no abām komandām nāksies pamest Virslīgu.

Sports Dinamo kārtējo reizi šosezon zaudē konferences otrai vājākajai komandai Soči

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" sestdien jau trešajā šīs sezonas tikšanās reizē nespēja uzvarēt "Soči" vienību, kas Rietumu konferencē atrodas pozīciju augstāk.

Sports Ķibermaņa bobsleja divnieks izcīna sudraba medaļas Siguldas PK posmā

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis sestdien Siguldā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja otro vietu, kamēr šosezon pirmās sacensības aizvadījušais Oskars Melbārdis ar stūmēju Intaru Dambi ierindojās septītajā pozīcijā.

Sports Jau ir konstatētas savādības! Prokurori izmeklē Maradonas nāves apstākļus

Argentīnas prokurori piektdien izmeklēja slavenā futbolista Djego Maradonas nāves apstākļus un iespējamību, ka tā varētu būt saistīta ar mediķu nolaidību, sacīja ziņu avoti tiesu aprindās.

Lasiet arī

Sabiedrība Var sākt pieprasīt pabalstu bērnu pieskatīšanai Covid-19 laikā. Kā tas notiek?

No šodienas iespējams pieprasīt slimības palīdzības pabalstu bērnu līdz desmit gadu vecumam pieskatīšanai Covid-19 pandēmijas laikā, paredz grozījumi likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu".

Pasaule Džo Baidens traumējis kāju, spēlējoties ar savu suni. Nu staigā pieklibodams

Topošais ASV prezidents Džo Baidens, spēlējoties ar suni, traumējis kāju.

COVID-19 No pēdējām Covid-19 saslimšanām 170 reģistrētas Rīgā. Kur pārējie?

No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 414 inficēšanās ar Covid-19 gadījumiem 41% reģistrēts Rīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.