"Hurricanes" vārtos stājas ledus tīrāmās mašīnas vadītājs (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 23.02.2020

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien tika aizvadītas vētraina spēle, kurā Karolīnas "Hurricanes" ar ledus tīrāmās mašīnas vadītāju vārtos izcīnīja uzvaru.

"Hurricanes" viesos ar 6:3 (0:1, 4:2, 2:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Maču Karolīnas komandas vārtos sāka Džeimss Raimers, kurš nospēlēja vairāk kā sešas minūtes un traumas dēļ tika nomainīts. Viņa vietā stājās Petrs Mrāzeks, taču arī viņš guva savainojumu, kā dēļ otrā perioda 12.minūtē pie rezultāta 3:1 "Hurricanes" vārtos stājās 42 gadus vecais Toronto halles ledus tīrāmās mašīnas vadītājs Deivids Ērzs.

Viņš uz ledus pavadīja 28 minūtes un 41 sekundi, šajā laikā atvairot astoņas no desmit mājinieku mestajām ripām. Ērzam gan hokejs nav svešs, jo viņa "Eliteprospects" profilā ir ieraksts par astoņām aizvadītām spēlēm Ontario līgā. Tāpat vārtsargs, kuram pirms 15 gadiem tika pārstādītas nieres, pēdējos astoņus gadus bijis "Maple Leafs" un Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas treniņu vārtsargs.

"Man bija atnākušas pāris īsziņas, ka jādodas laukumā. Neredzēju, kā Mrāzeks guva savainojumu. Tajā brīdī atrados mediju telpā, kur ienāca kāds vīrs un teica, ka man jāiet un jāgatavojas doties laukumā. Tas bija traki un interesanti," teica Ērzs kurš par darbu saņems 500 dolāru un varēs paturēt savu spēles kreklu.

Viņam gandrīz katru dienu treniņos jātiek galā ar profesionālu NHL hokejistu metieniem, taču nekad nebija ienācis prātā, ka kanādietis kādreiz varētu iziet laukumā spēlē.

"Nezināju, vai vispār pēc tam varēšu iet spēlētāju dušās. Taču es tiku,'' atklāja Ērzs.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Nurmagomedovs ar kājām nožņaudz Geidži un aiziet neuzvarēts (+VIDEO)

Šovakar Abū Dabī “Ultimate Fighting Championship” (UFC) rīkotā pasākuma “UFC254” ietvaros cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Habibs Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3).

Sports Dinamo un Jokerit komandām varētu mājas spēļu arēnu lūkot atrast Krievijā

Gadījumā, ja sezonas turpinājumā kādā no valstīm Covid-19 izplatības dēļ tiks slēgtas robežas, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadība Rīgas "Dinamo" un Helsinku "Jokerit" komandām centīsies izkārtot iespēju mājas spēles aizvadīt Krievijā, piektdien sarunā ar KHL preses dienestu teica līgas prezidents Aleksejs Morozovs.

Sports Dinamo pievienojas vārtsargs Lazušins un latviešu izcelsmes uzbrucējs Levins

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" piektdien savas rindas papildinājusi ar vārtsargu Aleksandru Lazušinu, bet pārbaudes laika līgums noslēgts ar uzbrucēju Dāvidu Levinu, ziņo klubs.

Sports Pasečņiks iekļauts paplašinātajā kandidātu sarakstā EČ kvalifikācijas spēlēm

Aizvadītajā sezonā Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) debitējušais centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks iekļauts Latvijas vīriešu izlases kandidātu sarakstā novembra beigās gaidāmajām 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm.