"Hurricanes" vārtos stājas ledus tīrāmās mašīnas vadītājs (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 23.02.2020

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien tika aizvadītas vētraina spēle, kurā Karolīnas "Hurricanes" ar ledus tīrāmās mašīnas vadītāju vārtos izcīnīja uzvaru.

"Hurricanes" viesos ar 6:3 (0:1, 4:2, 2:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Maču Karolīnas komandas vārtos sāka Džeimss Raimers, kurš nospēlēja vairāk kā sešas minūtes un traumas dēļ tika nomainīts. Viņa vietā stājās Petrs Mrāzeks, taču arī viņš guva savainojumu, kā dēļ otrā perioda 12.minūtē pie rezultāta 3:1 "Hurricanes" vārtos stājās 42 gadus vecais Toronto halles ledus tīrāmās mašīnas vadītājs Deivids Ērzs.

Viņš uz ledus pavadīja 28 minūtes un 41 sekundi, šajā laikā atvairot astoņas no desmit mājinieku mestajām ripām. Ērzam gan hokejs nav svešs, jo viņa "Eliteprospects" profilā ir ieraksts par astoņām aizvadītām spēlēm Ontario līgā. Tāpat vārtsargs, kuram pirms 15 gadiem tika pārstādītas nieres, pēdējos astoņus gadus bijis "Maple Leafs" un Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas treniņu vārtsargs.

"Man bija atnākušas pāris īsziņas, ka jādodas laukumā. Neredzēju, kā Mrāzeks guva savainojumu. Tajā brīdī atrados mediju telpā, kur ienāca kāds vīrs un teica, ka man jāiet un jāgatavojas doties laukumā. Tas bija traki un interesanti," teica Ērzs kurš par darbu saņems 500 dolāru un varēs paturēt savu spēles kreklu.

Viņam gandrīz katru dienu treniņos jātiek galā ar profesionālu NHL hokejistu metieniem, taču nekad nebija ienācis prātā, ka kanādietis kādreiz varētu iziet laukumā spēlē.

"Nezināju, vai vispār pēc tam varēšu iet spēlētāju dušās. Taču es tiku,'' atklāja Ērzs.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Dramatiski! Sevastova cīnās 3 stundas, bet zaudē rangā zemāk esošajai Taihmanai

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien cieta zaudējumu Adelaidas WTA 500 turnīra ceturtdaļfinālā

Sports Sākusies pieteikšanās brīvprātīgo darbam pasaules hokeja čempionātā Rīgā

Personas, kuras ir ieinteresētas palīdzēt veiksmīgā 2021.gada pasaules čempionāta hokejā norisē, aicinātas pieteikties brīvprātīgo darbam, trešdien informēja turnīra organizatori.

Sports Skudra komentējis Dinamo kārtējo zaudējumu: Viņiem līdzīgu līgā nav

"Salavat Julajev" ir ļoti meistarīgs un jaudīgs pretinieks, kas labi rīkojas ar ripu, pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" otrdienas zaudējuma mājās Ufas "Salavat Julajev" komandai pēcspēles preses konferencē teica rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

Sports Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss otrdien cietis autokatastrofā Kalifornijā

Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss otrdien guva kāju ievainojumus autoavārijā, viņa automašīnai apgāžoties pie Losandželosas, un viņam tika veikta operācija, paziņoja varas iestādes un viņa menedžeris.

Lasiet arī

Sabiedrība Cipule: Latvijā nedrīkst mazināt Covid-19 ierobežojumus; vajadzētu stingrākus

Latvijā patlaban nedrīkst mazināt Covid-19 ierobežojumus, bet stingrāku drošības pasākumu ieviešana ir politiķu izšķiršanās jautājums, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijai šādu nostāju pauda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule.

Izklaide VIDEO. Latviešu Bārbija atklāj, cik izmaksājušas viņas valstī varenākās krūtis

Vita no Naudītes jeb Viktorija Vailda ir zināma kā meiča ar Latvijā varenākajām krūtīm, dēvēta arī par latviešu Bārbiju. TV kanāla "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas" viņa atklājusi, cik viņas kuplā biste izmaksājusi.