"Hurricanes" vārtos stājas ledus tīrāmās mašīnas vadītājs (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:43, 23.02.2020

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien tika aizvadītas vētraina spēle, kurā Karolīnas "Hurricanes" ar ledus tīrāmās mašīnas vadītāju vārtos izcīnīja uzvaru.

"Hurricanes" viesos ar 6:3 (0:1, 4:2, 2:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Maču Karolīnas komandas vārtos sāka Džeimss Raimers, kurš nospēlēja vairāk kā sešas minūtes un traumas dēļ tika nomainīts. Viņa vietā stājās Petrs Mrāzeks, taču arī viņš guva savainojumu, kā dēļ otrā perioda 12.minūtē pie rezultāta 3:1 "Hurricanes" vārtos stājās 42 gadus vecais Toronto halles ledus tīrāmās mašīnas vadītājs Deivids Ērzs.

Viņš uz ledus pavadīja 28 minūtes un 41 sekundi, šajā laikā atvairot astoņas no desmit mājinieku mestajām ripām. Ērzam gan hokejs nav svešs, jo viņa "Eliteprospects" profilā ir ieraksts par astoņām aizvadītām spēlēm Ontario līgā. Tāpat vārtsargs, kuram pirms 15 gadiem tika pārstādītas nieres, pēdējos astoņus gadus bijis "Maple Leafs" un Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas treniņu vārtsargs.

"Man bija atnākušas pāris īsziņas, ka jādodas laukumā. Neredzēju, kā Mrāzeks guva savainojumu. Tajā brīdī atrados mediju telpā, kur ienāca kāds vīrs un teica, ka man jāiet un jāgatavojas doties laukumā. Tas bija traki un interesanti," teica Ērzs kurš par darbu saņems 500 dolāru un varēs paturēt savu spēles kreklu.

Viņam gandrīz katru dienu treniņos jātiek galā ar profesionālu NHL hokejistu metieniem, taču nekad nebija ienācis prātā, ka kanādietis kādreiz varētu iziet laukumā spēlē.

"Nezināju, vai vispār pēc tam varēšu iet spēlētāju dušās. Taču es tiku,'' atklāja Ērzs.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Ļašenko paziņo, ka uzvaras gadījumā savā komandā labprāt redzētu arī Ģirģenu

Gadījumā, ja piektdien gaidāmajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās uzvaru gūs šā brīža Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko, viņa komandā, iespējams, būs redzams arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), pirmdien raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" teica amata kandidāts.

Sports Vaņinam pārmet kvalifikācijas trūkumu, lai ieņemtu LFF sporta direktora amatu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāta Sanda Ģirģena komandā iekļauts Andris Vaņins nav pietiekami kvalificēts, lai ieņemta organizācijas sporta direktora amatu, vēsta portāls "Diena.lv".

Sports Kāds no latviešiem kļūs par Spānijas čempionu: Šmits un Kurucs cīnīsies finālā

Rolanda Šmita un Artūra Kuruca pārstāvētās komandas svētdien Valensijā nodrošināja vietas Spānijas augstākās basketbola līgas sezonas noslēguma turnīra finālā, tādējādi kāds no latviešiem otrdien kļūs par ACB čempionu.

Sports Atcelts arī šī gada Ņujorkas maratons, kam bija jānotiek novembrī

Koronavīrusa pandēmijas dēļ šogad nenorisināsies pasaulē vērienīgākais maratons - Ņujorkas maratons, paziņojuši sacensību rīkotāji.

Lasiet arī

COVID-19 ASV reģistrēts jaunu Covid-19 gadījumu rekordskaits - lūk, cik vienā dienā!

ASV pēdējo 24 stundu laikā ir reģistrēti gandrīz 53 tūkstoši jaunu inficēšanās ar Covid-19 gadījumu, kas ir jauns vienas dienas rekords, liecina Džonsa Hopkinsa Universitātes trešdienas vakarā apkopoti dati.

Sabiedrība Iedzīvotāji neapmierināti un daudz sūdzas par kaimiņu uzstādīto videonovērošanu

Datu valsts inspekcija (DVI) pēdējā laikā saņem diezgan daudz sūdzību par kaimiņu uzstādīto videonovērošanu, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pastāstīja iestādes direktore Jekaterina Macuka.