Mūsējie NHL - Bļugers gūst vārtus; Kivlenieks nomaina Merzļikinu (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 09:49, 19.02.2020

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās un sekmēja Pitsburgas "Penguins" komandas uzvaru.

"Penguins" mājās ar 5:2 (2:0, 3:2, 0:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs", svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Bļugers vārtus guva trešā perioda 13.minūtē, kad "Maple Leafs" vārtsargs Frederiks Andersens kļūdījās aiz sava cietokšņa un radīja pamatīgu haosu. Braiens Rasts viņam atņēma ripu, piespēlēja tālāk Sidnijam Krosbijam, kurš savukārt asistēja Bļugeram uz vārtu priekšu. Latvijas hokejists no tuvas distances raidīja ripu mērķī un panāca 5:0.

Krosbijs maču noslēdza ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, Rastam bija 1+3, bet vēl ar precīziem metieniem atzīmējās Džeisons Zakers un Entonijs Endželo. Viesiem vārtus guva Ostons Metjūss un Kails Klifords.

Bļugers laukumā pavadīja 17 minūtes un 41 sekundi, no tām trīs minūtes un 57 sekundes mazākumā. Viņš vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja tikai vienā no 12 iemetieniem un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzbrucējs šosezon 58 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, kā arī lietderības koeficientu +7. Hokejists pie punktiem ticis trīs spēlēs pēc kārtas un piecos no pēdējiem septiņiem mačiem.

Turpretī sesto zaudējumu pēc kārtas cieta vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas viesos ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) atzina Filadelfijas "Flyers" pārākumu.

Merzļikins trešā perioda ceturtajā minūtē pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts, dueli noslēdzot ar astoņiem atvairītiem metieniem no 12. Viņa vietā stājās Kivlenieks, kurš 16 minūtēs un 20 sekundēs neitralizēja divas no trim ripām.

"Flyers" komandā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Treviss Konečnijs.

Merzļikins šajā sezonā laukumā bijis 29 spēlēs, kurās vidēji ielaidis 2,29 ripas un atvairījis 92,4% metienu, bet Kivlenieks četrās cīņās ielaidis 2,41 ripu un ticis galā ar 90,7% metienu.

Tāpat zaudējumu cieta uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas izbraukumā ar 4:7 (2:4, 2:1, 0:2) piekāpās Otavas "Senators", kas joprojām no Amerikas Hokeja līgas (AHL) nav atsaukusi Rūdolfu Balceru.

"Sabres" rindās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās aizsargs Brendons Montūrs, bet uzvarētājiem pa diviem vārtiem bija Artjomam Aņisimovam un Žonam Gabrielam Pežo, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Girgensons nospēlēja desmit minūtes un 15 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgenons šajā sezonā piedalījies 60 spēlēs, kurās guvis desmit vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderību -1.

Visas Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas cīnās Austrumu konferencē. "Penguins" ar 80 punktiem 58 spēlēs ir trešajā vietā, "Blue Jackets" ar 72 punktiem 61 duelī ir astotā un pametusi "play-off" zonu, "Sabres" ar 62 punktiem 60 mačos ir 12., bet "Senators" ar 53 punktiem 60 cīņās ieņem 15.pozīciju, apsteidzot tikai Detroitas "Red Wings".

Nākamajās spēlēs "Blue Jackets" un "Penguins" ceturtdien tiksies ar savām šodienas pretiniecēm, tikai jau citā laukumā, bet "Sabres" sestdien viesosies Pitsburgā.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Lasiet arī

Sports TTT Rīga un RSU basketbolistes sāk cīņu par Latvijas čempiontitulu

"TTT Rīga" un "Rīgas Stradiņa universitātes" (RSU) basketbolistes šodien uzsāks ciņu par Latvijas sieviešu basketbola čempionāta zelta godalgām.

Ekonomika Lietotas prēces un lēta pārtika: Latvijā ir slikti patēriņa paradumi (+VIDEO)

Palielinājies to iedzīvotāju skaits, kuri ikdienā izvēlas plastmasas iepakojumus.

Sabiedrība Iedzīvotājiem nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi nepieaugs

Saeima: Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem tiks izmantota fiskālā kadastrālā vērtība, kas paliks līdzšinējā apmērā.

Ekonomika Auto speciālisti: Latvijā parādās arvien vairāk prestižu elektromobiļu (+VIDEO)

"Tirgus attīstība vidējās klases zīmoliem paver durvis".