Beidzot uzvara! "Dinamo" pēdējā mājas spēlē pieveic "Avtomobilist"

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 22:01, 17.02.2020

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" savā šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pēdējā mājās spēlē pārtrauca 13 zaudējumu sēriju, pieveicot Jekaterinburgas "Avtomobilist" komandu.

"Dinamo" pārspēja "Avtomobilist" ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0).

Vārtus Rīgas komandas labā guva Kirils Sļepecs un Aleksandrs Protapovičs.

Jau pēc spēlētām 110 sekundēm rezultāts pēc Dena Sekstona metiena bija 1:0 viesu labā, kuri izmantoja vairākumu par skaitliskā sastāva pārkāpšanu.

Otrajā periodā vienādos sastāvos "Dinamo" atspēlējās 39.minūtē, kad pēc Bendžamina Māršala piespēles no vārtu priekšas "golu" iemeta Sļepecs.

Trešajā trešdaļā vadībā rīdzinieki izvirzījās 48.minūtē. Kristaps Sotnieks labi pacīnījās par ripu pie borta pretinieku zonā, Gints Meija apslidoja vārtus un no aizvārtes piespēlēja Protapovičam, kurš no tuva attāluma pārspēja viesu vārtsargu.

Rīdzinieku vārtos Aleksandrs Salāks atvairīja 34 pretinieku metienus.

Jau ziņots, ka iepriekšējā mačā rīdzinieki mājās ar 6:7 papildlaikā zaudēja Maskavas "Dinamo". Latvijas vienībai tas bija jau 13.zaudējums pēc kārtas. Sezonas gaitā bijušas arī astoņu un deviņu pēc kārtas zaudētu spēļu sērijas.

Sniegumam noteikti nav palīdzējušas arī traumas, kas bijušas teju vai ikvienam hokejistam. Priekšlaicīgi sezona beigusies aizsargiem Kristapam Zīlem un Nerijum Ališauskam, kā arī vārtsargam Andrejam Makarovam.

Tikmēr "Avtomobolist" pēdējos astoņos mačos bija cietis piecus zaudējumus.

Rīgas "Dinamo" ar 37 punktiem 57 mačos ieņem priekšpēdējo 11.vietu Rietumu konferencē, kamēr Jekaterinburgas vienība ar 72 punktiem 59 dueļos ir ceturtā Austrumos un nodrošinājusi vietu Gagarina kausa izcīņā.

20.februārī pret Habarovskas "Amur" sāksies pēdējā izbraukuma sērija. Vēl paredzēta tikšanās ar Vladivostokas "Admiral" un Pekinas "Kuņluņ Red Star", bet 26.februārī sezona noslēgsies ar maču pret Novosibirskas "Sibirj".

Rīgas "Dinamo" iepriekšējā sezonā līdz pat regulārā čempionāta pēdējai kārtai cīnījās par vietu Gagarina kausā, tomēr piekto gadu pēc kārtas Latvijas komanda palika bez KHL izslēgšanas turnīra.

Pirmajās četrās KHL sezonās rīdzinieki tika Gagarina kausa izcīņā, divas reizes sasniedzot otro kārtu, pēc tam Latvijas klubs vēl vienu reizi "play-off" spēlēja arī 2013./14.gada sezonā.

Otro sezonu pēc kārtas regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 62 spēlēm.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Sports Ostapenko WTA rangā saglabā desmito pozīciju

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā saglabā desmito vietu, bet Darja Semeņistaja palikusi 113.vietā.

Lasiet arī

Ekonomika Valainis: Latvijas ekonomikai pietrūkst investīciju 2-3 miljardu eiro apmērā

atvijas ekonomikai pietrūkst investīciju 2-3 miljardu eiro apmērā, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma" sacīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).