Latvijas kamaniņu braucējiem - atkal medaļa Eiropas čempionāta stafetē!

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:56, 19.01.2020

Latvijas kamaniņu braucēji Ulla Zirne, Kristers Aparjods un Juris Šics/Andris Šics svētdien Lillehammeres trasē Norvēģijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionāta sacensībās komandu stafetē, trešo pozīciju gūstot arī Pasaules kausa piektā posma ieskaitē.

Par Eiropas čempioniem kļuva un Pasaules kausa posmā uzvarēja Austrijas komanda, kuras sastāvā bija Madeleine Egle, Dāvids Glairšers un Tomass Štoijs/Lorencs Kellers. Austrieši summā trasi veica divās minūtēs un 36,912 sekundēs.

Otro vietu izcīnīja Itālija, kas Austrijai zaudēja 0,108 sekundes, bet trešā palika Latvija, kas atpalika par 0,631 sekundi.

Ceturtajā vietā 0,026 sekundes aiz Latvijas bija Vācija, piekto vietu ieņēma Krievija, bet pirmo sešinieku noslēdza Slovākija.

Stafetes sacensībās piedalījās 11 komandas.

Sezonas pirmajos divos posmos komandas stafetē, kur Latviju pārstāvēja brāļi Šici, Aparjods un Zirne, izdevās izcīnīt piekto vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā stafetē līdere ar 255 punktiem ir Itālija, tālāk ar 245 punktiem ir Austrija, bet trijnieku ar 215 punktiem noslēdz Vācija. Ceturtā ar 201 punktu ir Krievija, bet Latvija ar 180 punktiem ir stabilā piektajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka pirms tam individuālajās sacensībās neviens no latviešiem neizcēlās ar augstvērtīgiem rezultātiem.

Turpinājumā janvāra pēdējā nedēļas nogalē pasaules labākie kamaniņu braucēji pulcēsies Siguldā uz sezonas sesto posmu.

Septītais posms norisināsies Oberhofā, Vācijā februāra pirmajā nedēļas nogalē, bet sezonas kulminācija gaidāma 14. līdz 16.februārī, kad Soču olimpiskajā trasē tiks sadalītas pasaules čempionāta godalgas. Astotais posms februāra otrajā pusē notiks Altenbergā, Vācijā, bet sezonas noslēdzošais devītais posms tiks aizvadīts Kēnigszē.

Sports Ikauniece tomēr visticamāk nestartēs arī prestizājās sacensībās Gecisā

Latvijas 2019.gada labākā vieglatlēte Laura Ikauniece savainojuma dēļ visticamāk maijā nestartēs prestižajās daudzcīņnieku sacensībās Austrijas pilsētiņā Gecisā.

Sports Latvijas basketbola izlase gatavojas cīņai pret bosniešiem (+FOTO)

Latvijas vīriešu basketbola izlase no savas pirmās pretinieces Bosnijas un Herecegovinas sagaida lielu cīņas sparu, pirms piektdien gaidāmā dueļa uzsver valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Sports Mesi un Hemiltons dala "Laureus" balvu pasaules gada labākajam sportistam

Futbola zvaigzne argentīnietis Lionels Mesi un seškārtējais F-1 pasaules čempions brits Lūiss Hemiltons gadskārtējā "Laureus" apbalvošanas ceremonijā pirmdien abi nosaukti par gada labākajiem sportistiem pasaulē.

Sports Beidzot uzvara! "Dinamo" pēdējā mājas spēlē pieveic "Avtomobilist"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" savā šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pēdējā mājās spēlē pārtrauca 13 zaudējumu sēriju, pieveicot Jekaterinburgas "Avtomobilist" komandu.

Lasiet arī

Sports Leģendārais vārtsargs Kasiljass liek punktu futbolista karjerai

Leģendārais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass vairs neatgriezīsies laukumā, paziņojis Portugāles kluba "Porto" prezidents Žorže Nunu Pintu da Kosta.