Latvijas kamaniņu braucējiem - atkal medaļa Eiropas čempionāta stafetē!

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 16:56, 19.01.2020

Latvijas kamaniņu braucēji Ulla Zirne, Kristers Aparjods un Juris Šics/Andris Šics svētdien Lillehammeres trasē Norvēģijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionāta sacensībās komandu stafetē, trešo pozīciju gūstot arī Pasaules kausa piektā posma ieskaitē.

Par Eiropas čempioniem kļuva un Pasaules kausa posmā uzvarēja Austrijas komanda, kuras sastāvā bija Madeleine Egle, Dāvids Glairšers un Tomass Štoijs/Lorencs Kellers. Austrieši summā trasi veica divās minūtēs un 36,912 sekundēs.

Otro vietu izcīnīja Itālija, kas Austrijai zaudēja 0,108 sekundes, bet trešā palika Latvija, kas atpalika par 0,631 sekundi.

Ceturtajā vietā 0,026 sekundes aiz Latvijas bija Vācija, piekto vietu ieņēma Krievija, bet pirmo sešinieku noslēdza Slovākija.

Stafetes sacensībās piedalījās 11 komandas.

Sezonas pirmajos divos posmos komandas stafetē, kur Latviju pārstāvēja brāļi Šici, Aparjods un Zirne, izdevās izcīnīt piekto vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā stafetē līdere ar 255 punktiem ir Itālija, tālāk ar 245 punktiem ir Austrija, bet trijnieku ar 215 punktiem noslēdz Vācija. Ceturtā ar 201 punktu ir Krievija, bet Latvija ar 180 punktiem ir stabilā piektajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka pirms tam individuālajās sacensībās neviens no latviešiem neizcēlās ar augstvērtīgiem rezultātiem.

Turpinājumā janvāra pēdējā nedēļas nogalē pasaules labākie kamaniņu braucēji pulcēsies Siguldā uz sezonas sesto posmu.

Septītais posms norisināsies Oberhofā, Vācijā februāra pirmajā nedēļas nogalē, bet sezonas kulminācija gaidāma 14. līdz 16.februārī, kad Soču olimpiskajā trasē tiks sadalītas pasaules čempionāta godalgas. Astotais posms februāra otrajā pusē notiks Altenbergā, Vācijā, bet sezonas noslēdzošais devītais posms tiks aizvadīts Kēnigszē.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.

Sports Dončičs noslēdz NBA regulāro čempionātu kā rezultatīvākais spēlētājs

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji mačā gūtiem 33,9 punktiem kļuvis Dalasas "Mavericks" spēlētājs Luka Dončičs.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.