"Dinamo" izlaiž divu vārtu pārsvaru un piekāpjas SKA

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 19:09, 30.11.2019

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdien notikušajā spēlē izlaida divu vārtu pārsvaru un piekāpās spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA.

"Dinamo" mājās ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:1, 0:4) piekāpās SKA, kas nu jau uzvarējusi pēdējās septiņās spēlēs.

Rīdzinieku rindās vārtus guva Kārters Eštons, Uvis Balinskis un Lauris Dārziņš.

Spēle sākās ar asumiem, kā rezultātā abas komandas palika četru vīru sastāvā. Tas gan korekcijas spēles rezultātā neieviesa, un abas vienības ilgu laiku spēkojās līdzīgi. Pirmos vārtus 13.minūtē guva Eštons, kurš vārtu priekšā prata izlavierēt starp vairākiem spēlētājiem, ripu raidot teju vai tukšos vārtos. Arī perioda beigās abu komandu spēlētāji nedomāja viens otram piekāpties, kā rezultātā Brendons Makmilans un Sergejs Plotiņikovs saņēma četras soda minūtes.

Otrais periods iesākās ar rīdzinieku skaitlisko vairākumu, kas gan netika izmantots, taču tas tika mainīts otrajā piegājienā. No zilās līnijas metienu izdarīja Balinsksis, bet viņa raidītā ripa pa ceļam uz vārtiem mainīja lidojuma virzienu, pēc brīža iekrītot vārtu tīklā. Nepilnas astoņas minūtes vēlāk līdzīgā manierē vārtus guva arī SKA, jo pēc aizsarga metiena ripu vārtu priekšā pielaboja Aleksandrs Barabanovs. Mača turpinājumā rīdzinieki nopelnīja vienu noraidījumu, kamēr viesi atbildēja ar diviem, otrajā zaudējot vārtus. Pēc Balinska piespēles Dārziņš pieslidoja tuvāk vārtiem iemetiena apļu aprisēs izdarīja metienu, kuru neredzēja Aleksandrs Samonovs, kapitulējot trešo reizi.

Noslēdzošais periods iesākās ar ātriem SKA vārtiem. Rīdzinieku aizsardzības zonā ieslidoja divi pretspēlētāji, un pēc lieliskas saspēles ripu vārtu tīklā raidīja Jevgēņijs Ketovs. Savam komandas biedram perioda sestajā minūtē pievienojās arī Antons Burdasovs, kurš, neapstādinot ripu, pārsteidza Aleksandru Salāku. Aptuveni minūti vēlāk "Dinamo" no vēl viena vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs.

Trešā perioda vidū skaitliskā sastāva pārkāpumu nopelnīja "Dinamo", un SKA Latvijas komandu par to ātri sodīja. Ar lielisku saspēli ripu izdevās nogādāt līdz Nailam Jakupovam, kurš to raidīja Salākam starp kājām, vadībā jau izvirzot viesus. Nepilnu minūti vēlāk lieliska iespēja pretim tukšiem vārtiem bija Kirilam Sļepecam, taču uzbrucējs īsti netrāpīja pa ripu. Atlikušajā laikā iniciatīva piederēja visiem, rīdziniekiem vien retu reizi tiekot līdz SKA aizsardzības zonai.

Mājinieki nedaudz vairāk nekā divas minūtes līdz spēles beigām noņēma vārtsargu, bet vēlamais rezultāts netika panākts, jo ripu tukšos vārtos raidīja Antons Belovs.

Šajā spēlē savainojumus guva Oskars Bārtulis un Kristaps Zīle. Nesen lauzto žokli izārstējušais Zīle ledus laukumu atkal varētu neredzēt pāris nedēļas.

"Dinamo" iepriekšējās trijās izbraukuma spēlēs izcīnīja divas uzvaras, pēdējā duelī ar 2:1 papildlaikā pārspējot Čerepovecas "Severstaļ". Pirmajā izbraukuma spēlē ar 1:4 nācās piekāpties Maskavas apgabala "Vitjaz", bet divas dienas vēlāk ar 3:2 izdevās uzveikt "Soči". Tikmēr SKA pēdējās trīs spēles aizvadīja mājās, visās izcīnot uzvaras. Panākumi tika svinēti arī pret nesenajiem Rīgas komandas pretiniekiem "Soči" un "Severstaļ". Sanktpēterburgas komandas pēdējās desmit spēlēs tikusi pie deviņiem panākumiem, vienīgo zaudējumu piedzīvojot novembra sākumā pret Jaroslavļas "Lokomotiv".

Iepriekšējās trijās spēlēs SKA pretinieku vārtos iemeta vismaz četras ripas, kamēr rīdzinieki vairāk par trim vārtiem vienā mačā nebija iemetuši jau kopš septembra.

Rīdzinieki līgā ir četru atpalicēju komandu grupā, kurā bez pašiem ietilpst arī Minskas "Dinamo", Čerepovecas "Severstaļ" un Čaļabinskas "Traktor". Komandas satilpst divos punktos, bet pirmie šajā četriniekā šobrīd ar 27 punktiem ir rīdzinieki. Tikmēr SKA ir turnīra ceturtā spēcīgākā vienība, iekrājot 46 punktus 34 spēlēs.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase ieņem pirmo vietu grupā (VIDEO)

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo sastāvā sestdien Honkongā pirmajā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā izcīnīja pirmo vietu grupā un iekļuva pusfinālā.

Sports Basketbola entuziasts Elbakjans sastrīdējās ar Rīgas aktīvistiem (+VIDEO)

"Grīziņkalna apkaimes biedrībā ir nevis tūkstošiem, bet aptuveni 140 biedri".

Lasiet arī

Kriminālziņas Latvijas pilsoni varētu izdot Spānijai. Ko viņš izdarījis?

Krāpšanas shēmā par viltotiem ieguldījumiem kaņepju ražotnēs aizdomās turēto Latvijas pilsoni varētu izdot Spānijai.

Sports Ostapenko Štutgartes «WTA 500» turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Noskovu

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko Štutgartes "WTA 500" sērijas turnīra vienspēļu sacensību pirmajā kārtā šodien tiksies ar čehieti Lindu Noskovu.

Sabiedrība Kā pareizi transportēt lielo sadzīves tehniku: speciālistu padomi (+VIDEO)

Mūsdienu elektroniskās iekārtas prasa rūpīgu apiešanos.

Sabiedrība Rīgas dome ir izstrādājusi ieteikumus iedzīvotājiem kara gadījumā (+VIDEO)

"Mums ir plāns arī šādiem gadījumiem", - pauž pašvaldība.