Porziņģim atkal "double-double" un uzvara pār NBA čempioni (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:12, 17.11.2019

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien guva 20 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, palīdzēdams Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru.

"Mavericks" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē mājās ar rezultātu 110:102 (32:22, 21:38, 25:17, 32:25) uzveica iepriekšējās sezonas NBA čempioni Toronto "Raptors".

Porziņģis šajā spēlē laukumā pavadīja 35 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā realizēja sešus no 13 divpunktu metieniem, vienu no septiņiem tālmetieniem un piecus no sešiem "sodiņiem".

Tāpat viņš izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un divas reizes pārkāpa noteikumus. "Mavericks" ar viņu laukumā iemeta par sešiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Dalasas komandā ar 26 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Luka Dončičs, bet pa 15 punktiem guva Delons Raits un Sets Karijs.

Pretiniekiem 26 punktus guva Normans Pauvels, bet 24 punkti bija Freda Vanflīta rēķinā. Paskāls Sjakams šoreiz samierinājās ar 15 punktiem.

Porziņģis savus pirmos punktus guva spēles ceturtajā minūtē, kad realizēja metienu pēc pagrieziena un realizēja soda metienu - 11:10. Turpinājumā viņš sekmīgi cīnījās zem groziem un četras minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām tika nomainīts (20:15), bet laukumā atgriezās otrās ceturtdaļas piektajā minūtē (40:36).

Dažas minūtes vēlāk liepājnieks pēc vairākiem centieniem iedabūja bumbu grozā (46:49), puslaika turpinājumā iemeta vienu "sodiņu", bet 23 sekundes pirms spēles pirmās daļas beigām trieca bumbu grozā. Pārtraukumā laukuma saimnieki devās ar septiņu punktu deficītu (53:60).

Trešās ceturtdaļas vidusdaļā Porziņģis realizēja savu vienīgo tālmetienu mačā un divreiz izcēlās ar precīziem metieniem pēc pagrieziena, šajā nogrieznī no 60:62 panākdams 67:64. Vēl nedaudz vēlāk viņš ar "danku" panāca 71:66.

Spēles ceturtajā ceturksnī Latvijas basketbolists guva trīs punktus no soda metienu līnijas, kamēr "Mavericks" visas 12 minūtes atradās vadībā un svinēja uzvaru ar 110:102.

"Mavericks" ar septiņām uzvarām 12 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, bet "Raptors" 12 spēlēs izcīnījusi astoņus panākumus, ierindojoties ceturtajā pozīcijā Austrumos.

Dalasas komanda mājas spēļu sērijas turpinājumā pirmdien tiksies ar Sanantonio "Spurs".

Tikmēr Rodions Kurucs palika uz rezervistu soliņa spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" viesos ar rezultātu 117:111 (30:19, 20:37, 24:22, 43:33) pārspēja Čikāgas "Bulls".

Uzvarētājiem 24 punktus guva Spensers Dinvidijs, bet 22 punkti bija Džo Herisam. Čikāgiešus no zaudējuma neglāba Zeka Lavīna 36 punkti, kā arī Vendela Kārtera juniora 18 punkti un 14 atlēkušās bumbas.

Ņujorkas komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt Kairijs Ērvings.

"Nets" ar piecām uzvarām 12 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, kur "Bulls" ar četriem panākumiem 13 cīņās ir 12.pozīcijā.

"Nets" pirmdien atgriezīsies mājās, kur spēkosies ar Indiānas "Pacers".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Lasiet arī

Ekonomika Akciju cenas ASV un Eiropas biržās pārsvarā pieaug

Akciju cenas ASV un Eiropas biržās ceturtdien pārsvarā pieauga pirms Lieldienu brīvdienām.

Sports Latvijas sieviešu hokeja izlase pārbaudes spēlē tiksies ar Poliju

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību.

Sabiedrība Rīgas pilī atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO

Rīgas pilī šodien atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Pasaule Zelenskis: Ukraina bez ASV palīdzības nespēs uzvarēt

Bez amerikāņu palīdzības Ukraina karā pret Krieviju nespēs uzvarēt, intervijā telekanālam CBS sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.