Kas notika? Ankipāns komentējis "Dinamo" labo sniegumu pēdējās spēlēs

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 11:23, 16.11.2019

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" šobrīd spēlē ar pārliecību, secina rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Avots: LETA

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka "Dinamo", aizvadot otro spēli 24 stundu laikā, piektdien savā laukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pārspēja Maskavas apgabala "Vitjaz" komandu.

Rīdzinieku vārtsargs Aleksanders Salāks spēlēja otro dienu pēc kārtas un atvairīja visas 28 pretinieku mestās ripas. Čehs svinēja savu otro "sauso" uzvaru sezonā.

Līdz ar panākumu, rīdzinieki turnīra tabulā pakāpās uzreiz par divām pozīcijām un tagad ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. "Dinamo" uzvarējusi divās spēlēs pēc kārtas, bet pie punktiem tikusi četros mačos pēc kārtas.

"Bija laba un skatāma spēle ar skaistiem vārtiem. Komanda šobrīd spēlē ar pārliecību, un tā tik jāturpina. Vārtsargs pavilka, nospēlēja mazākums un vairākums - visas komponentes salikās," pēcspēles preses konferencē teica Ankipāns.

"Dinamo" labā vārtus guva Kārters Eštons, Gints Meija, Ņikita Setdikovs un Andris Džeriņš.

Šobrīd Rīgas klubs ar 22 punktiem 28 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē, bet "Vitjaz" ar 35 punktiem 27 cīņās ir trešā.

Šī "dinamiešiem" bija trešā no piecām mājas spēlēm, pēc kuras vēl paredzēta tikšanās ar "Soči" un Maskavas "Dinamo" klubiem.

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports OS kvalifikācijas turnīrs sieviešu basketbolā no Ķīnas pārcelts uz Serbiju

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) pirmdien pieņēma lēmumu pārcelt sieviešu basketbola olimpisko kvalifikācijas turnīru no Ķīnas un Serbiju, jo Āzijas valstī patlaban aizvien nav iegūta kontrole pār koronavīrusu, vēsta FIBA.

Sports Bertāns un Pasečņiks kopumā iemet 17 punktus "Wizards" zaudējumā

Latvijas basketbolisti Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē kopumā guva 17 punktus, taču tas neglāba Vašingtonas "Wizards" no zaudējuma.

Sports RIP. Kobe Braients. Leģendārais basketbolists gājis bojā helikoptera avārijā

Svētdien Losandželosā helikoptera avārijā traģiski gājis bojā leģendārais basketbolists Kobe Braients, ziņo vairāki Ziemeļamerikas mediji.

Sports Ķibermaņa četrinieks - uzreiz aiz goda pjedestāla PK posmā

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieku ekipāža svētdien Kēnigszē trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās, kamēr Ralfa Bērziņa pilotētais kvartets bija septītajā pozīcijā.

Lasiet arī

Sabiedrība LDz pārsvarā atlaidīs darbiniekus Rīgā

VAS "Latvijas dzlezceļš" (LDz) darba attiecības lielākoties pārtrauks ar darbiniekiem Rīgā, trešdien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā sacīja LDz vadītājs Māris Kleinbergs.

Sports Ozoliņš sasniedz "Australian Open" junioru turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas jaunais tenisists Kārlis Ozoliņš trešdien sasniedza Austrālijas atklātā čempionāta junioru turnīra ceturtdaļfinālu, bet vēlāk viņš un Kamilla Bartone iekļuva iekļuva dubultspēļu sacensību pusfinālos.

Sabiedrība Pasta sūtījumu apmaiņa ar Apvienoto Karalisti pēc janvāra saglabāsies nemainīga

Breksita pārejas periodā, proti, no 31.janvāra līdz 31.decembrim, pasta sūtījumu apmaiņas regulējums starp Latviju un Apvienoto Karalisti saglabāsies nemainīgs, paziņo VAS "Latvijas pasts".