Bertānam NBA deviņi punkti; latviešiem uzvaras

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:26, 05.11.2019

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcēlās ar deviņiem punktiem, palīdzot savai komandai Vašingtonas "Wizards" izcīnīt otro uzvaru šosezon.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 115:99 (31:30, 32:31, 30:17, 22:21) uzvarēja Detroitas "Pistons".

Bertāns laukumā pavadīja 22 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā iekrāja deviņus punktus at tālmetieniem, realizējot trīs no sešiem trīspunktu metieniem, kā arī garām metot vienīgo divpunktu metienu.

Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba, viens bloķēts metiens un pārtverta bumba. Bertāns četras reizes pārkāpa noteikumus un divreiz tika nobloķēts, bet spēli beidza ar +/- rādītāju septiņi.

Daudzpusīgs sniegums Bredlijam Bītam, kurš bez 22 punktiem sakrāja arī piecas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, bet "double-double" tika Trojam Braunam junioram - 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Tikmēr pretējā laukuma pusē ar 24 punktiem un piecām piespēlēm izcēlās Lūks Kenards, kamēr Andrē Dramonds pievienoja "double-double" - 15 punktus un 24 atlēkušās bumbas.

"Wizards" jau otrās ceturtdaļas vidū panāca vairāk nekā 15 punktu pārsvaru, taču viesi gandrīz atspēlējās. Otrajam mājinieku izrāvienam otrā puslaika sākumā Detroitas basketbolisti vairs nespēja turēt līdzi.

Uzvaru izcīnīja arī Rodiona Kuruca pārstāvētais Bruklinas "Nets", kas savā laukumā ar rezultātu 135:125 (33:27, 34:23, 37:48, 31:27) uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans".

Kurucs laukumā pavadītajās septiņās minūtēs un piecās sekundēs punktus neguva, garām metot vienīgo divpunktu metienu. Viņa kontā arī divas atlēkušās bumbas un viena pārtverta bumba, ka arī +/- rādītājs divi.

Tikai vienreiz spēlē minimālā vadībā pašā pirmās ceturtdaļas sākumā vadībā pabija viesi. Vēlāk tikai divreiz viņiem izdevās panākt neizšķirtu rezultātu, pēdējoreiz - otrās ceturtdaļas vidū. Pirmā un otrā puslaika mijā mājinieki panāca pat 20 punktu pārsvaru, tomēr cīņas beigās intriga tika atjaunota, un lielāku pārsvaru mājinieki ieguva vien cīņas pēdējās sekundēs.

"Wizards" ar diviem panākumiem sešās spēlēs Austrumu konferencē ieņem 13.vietu 15 komandu vidū, bet "Nets" ar trim panākumiem septiņos mačos ir astotie. Nākamā spēle Vašingtonas klubam paredzēta ceturtdien pret Indianas "Pacers", bet "Nets" sestdien tiksies ar Portlendas "Trail Blazers".

2018./19.gada sezonā par čempioniem kļuva "Raptors" basketbolisti, kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja "Warriors" vienību.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Lasiet arī

Sabiedrība Rīgas pilī atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO

Rīgas pilī šodien atzīmēs divdesmito gadadienu kopš Latvijas iestāšanās NATO, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Pasaule Zelenskis: Ukraina bez ASV palīdzības nespēs uzvarēt

Bez amerikāņu palīdzības Ukraina karā pret Krieviju nespēs uzvarēt, intervijā telekanālam CBS sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.