Daugaviņš un Karsums liedz «Dinamo» no izbraukuma pārvest punktus

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 22:22, 12.09.2019

Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā viesos ar rezultātu 1:5 (0:0, 1:3, 0:2) piekāpās Maskavas «Spartak» komandai, kuras labā vārtus guva latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Līdz ar uzvaru, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas komanda revanšējās par sezonas pirmajā mačā ciesto zaudējumu. Maskavieši pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, kamēr rīdzinieki cieta trešo zaudējumu pēc kārtas, sezonas pirmajā izbraukumā paliekot bez punktiem, turklāt šajā sērijā ielaisti 17 vārti.

Latvijas komandai vienīgos vārtus guva Nerijus Ališausks.

Rīgas komandai spēles pirmajās desmit minūtēs bija neliels pārsvars, kas ļāva tikt pie iespējas spēlēt vairākumā. Tajā vienā no epizodēm ripa apstājās pārdesmit centimetrus pirms vārtu līnijas, taču pretinieks iztraucēja Miķeļa Rēdliha centienus to iesist tīklā. Perioda otrajā pusē «Dinamo» neizmantoja vēl vienu vairākumu, tiesa, arī mazākumā nosargāja savus vārtus neiekarotus.

Otrā perioda piektajā minūtē tika gūti pirmie vārti, ar metienu no zilās līnijas atzīmējoties lietuviešu aizsargam Ališauskam, kuram tā bija otrā ripa sezonā. Pāris minūtes vēlāk pretinieki tika pie vairākuma, kura pēdējās sekundēs Andrejs Kuteikins ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī panāca 1:1.

Mājinieki bija uz viļņa, un nepilnu minūti vēlāk, otrā perioda vidū, Iļja Talalujevs aizturētā soda laikā ar spēcīgu metienu izvirzīja vadībā «Spartak» vienību. Maskavieši turpināja vērpt savus uzbrukumus, kā rezultātā perioda 13.minūtē Daugaviņš tieši pie vārtiem saņēma ripu un iebakstīja to mērķī, gūdams savus pirmos vārtus sezonā. Perioda otrajā pusē ciemiņiem bija pāris iespējas samazināt pretinieku pārsvaru, taču visi centieni cieta neveiksmi.

Jau trešā perioda pirmajā minūtē Karsums bija pirmais pie ripas, kas atlēca no laukuma gala borta, un trieca to vārtos, panākdams jau 4:1 «Spartak» labā. Dažas minūtes vēlāk pretinieki patraucēja Gintam Meijam raidīt ripu tukšos pretinieku vārtos, taču «Dinamo» tika pie iespējas spēlēt vairākumā.

Perioda otrajā pusē rīdzinieki spēlēja aktīvi, savā nākamajā vairākumā nomainot Kristeru Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju. Arī vienādos sastāvos viesi turpināja spēlēt sešatā un pēc pašu kļūdas piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Robins Hanzls raidīja ripu tukšos «Dinamo» vārtos — 5:1.

Karsums šajā mačā nospēlēja 15 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja abos divos iemetienos un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Karsums šosezon sešās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Daugaviņš uz ledus pavadīja 14 minūtes un 45 sekundes, arī izdarīdams divus metienus pa vārtiem. Viņam arī uzvarēti divi no trim iemetieniem, viens bloķēts metiens un viens izprovocēts noteikumu pārkāpumus. Daugaviņš sezonas sākumā piecos mačos atzīmējies ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Abos latviešu vārtu guvumos asistēja Jakovs Rilovs, kuram šajā mačā bija trīs rezultatīvas piespēles.

«Spartak» ar septiņiem punktiem sešās spēlēs ir starp Rietumu konferences vadošajām komandā, kamēr «Dinamo» ir ārpus pirmā astotnieka.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Lasiet arī

Veselība «Veselības centrs 4» sācis darbu pie medicīnas kvartāla celtniecības

SIA "Veselības centrs 4" sācis darbu pie medicīnas kvartāla celtniecības Rīgā, kur blakus esošajām iestādes ēkām taps daudzfunkcionāls medicīnas centrs.

Sabiedrība Pulkvedis: Latvija apzinājusi potenciālos mīnu piegādātājus

Latvija apzinājusi potenciālos mīnu piegādātājus, taču jārēķinās, ka militārā ražošanas industrija netiek līdzi pieprasījumam, ceturtdien aizsardzības nozares portāla "Sargs.lv" rīkotajā sarunā "Kādus šķēršļus plānots izvietot uz austrumu robežas un cik efektīvi tie var kavēt pretinieku?" norādīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba Operatīvās plānošanas departamenta priekšnieka vietnieks pulkvedis Guntars Strazdītis.

Ekonomika «Lux Express» autobusa biļete no Liepājas līdz Rīgai maksās vismaz desmit eiro

Starptautiskā pasažieru pārvadātāja "Lux Express" autobusa biļete no Liepājas uz Rīgai maksās, sākot no desmit eiro, informēj uzņēmums.