Makmilans iemet divus vārtus vairākumā, «Dinamo» otrā uzvara

Teksta izmērs Aa Aa
Sports / hokejs
BB.LV 22:03, 04.09.2019

Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Ņižņijnovgorodas apgabala «Torpedo», kuras treneru kolektīvā strādā Sandis Ozoliņš.

Avots: LETA

Latvijas vienības labā divus vārtus guva Brendons Makmilans, bet vēl viens gols Ališauska kontā.

Pirmo periodu labāk iesāka viesi. Arī vārtsargs Kristers Gudļevskis pāris reizes nepārliecinoši nospēlēja aiz saviem vārtiem.

Otrā perioda vidū iniciatīvu pārņēma «Dinamo». 33.minūtē K. Berjlunda piespēle vārtu priekšā Andrim Džeriņam, kurš to pāradresēja vēl tālāk Brendonam Makmilanam, kurš ripu raidīja tukšos vārtos — 1:0.

Četras ar pusi minūtes vēlāk pēc Dārziņa piespēles un Kristapa Zīles metiena ripu vārtu priekšā palaboja aizsargs Nerijus Ališausks — 2:0.

Trešajā periodā krietni labāk izskatījās mājinieki, spējot raidīt vēl vienu ripu «Torpedo» vārtos. Atkal vairākumā 47.minūtē otros vārtus spēlē iemeta Makmilans. Balinskis atstāja ripu uzbrukuma zonā, un vārtu priekšā atkal acīgākais pēc piespēles gar vārtiem bija Makmilans — 3:0.

Turpinājumā daudz vārtu gūšanas momentu bija pie abiem vārtiem, tai skaitā viesiem spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Otro sezonu pēc kārtas regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 62 spēlēm.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports Pēc Liepājas rallija pirmās dienas līderpozīcijā Sesks un Francis

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis atrodas līderpozīcijā pēc Eiropas rallija čempionāta (ERC) piektā posma - Liepājas rallija - pirmās dienas.

Sports Briedis zaudē Opetaijam un atvadās no IBF čempiona jostas

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).

Sports Bagatska vadībā Ukrainas basketbolisti PK kvalifikācijas spēlē pārspēj Gruziju

Ainara Bagatska vadītā Ukrainas vīriešu basketbola valstsvienība piektdien Rīgā 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pieveica Gruziju.

Sports Ostapenko iekļūst Vimbldonas čempionāta astotdaļfinālā

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien sasniedza Vimbldonas čempionāta astotdaļfinālu.

Lasiet arī

Pasaule Latvija ir gatava piedalīties Ukrainas atjaunošanā, apgalvo Mūrniece

Latvija ir gatava piedalīties Ukrainas atjaunošanā, un mūsu pilsoniskā sabiedrība un privātais sektors ir apņēmības pilni atbalstīt Ukrainu, otrdien Šveices pilsētā Lugāno uzrunājot Ukrainas atjaunošanai veltītās konferences dalībniekus, norādīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).

COVID-19 Pirmdien reģistrēti vēl 690 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi (+INFOGRAFIKA)

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 690 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Ekonomika Taksisti organizētā grupā izkrāpuši PVN un legalizējuši noziedzīgo naudu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki jūnijā apturēja noziedzīga grupējuma darbību, kas nodarbojās ar pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā, nodarot zaudējumus valsts budžetam vairāk nekā 600 000 eiro apmērā, informēja VID pārstāvji.