Latviešu futbolists Ontužāns izgājis laukumā Minhenes «Bayern» spēlē

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 09:27, 18.07.2019

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns trešdien ASV devās laukumā Vācijas flagmaņa Minhenes «Bayern» pārbaudes mačā pret pazīstamo Anglijas klubu Londonas «Arsenal».

Abas komandas sacentās Kalifornijas pilsētā Kārsonā, bet šajā mačā ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja «Arsenal».

Vien 19 gadus vecais Ontužāns šajā spēlē laukumā devās «Bayern» sākumsastāvā, tādējādi debitējot Minhenes kluba pirmās komandas rindās. Viņš aizvadīja visu pirmo puslaiku, tomēr tā izskaņā, izpildot izklupienu, iedzīvojās potītes savainojumā. Otrajā puslaikā «Bayern» spēlēja jau ar pavisam citu sastāvu, nomainot visus 11 futbolistus.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts 49.minūtē, kad, bumbu savos vārtos raidīja «Bayern» futbolists Luiss Pozņanskis, bet 71.minūtē slavenais Roberts Levandovskis panāca neizšķirtu. «Arsenal» uzvaru nodrošināja 88.minūtē, kad vārtus guva Edvards Nketia.

Turpinājumā sestdien «Bayern» futbolisti Hjūstonā spēkosies pret Spānijas grandu Madrides «Real» un 23.jūlijā Kanzassitijā pret Itālijas vienību «AC Milan».

Pērnā gada vasarā Ontužāns ar «Bayern» parakstīja trīs gadu līgumu, bet līdz šim viņš spēlējis Minhenes kluba jaunatnes komandās. Savukārt jūnijā pussargs debitēja Latvijas izlasē, taču komanda piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu pret Slovēniju (0:5).

«Bayern» par Vācijas čempioni kļuvusi 29 reizes, bet par labāko komandu Eiropā — piecas reizes.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

ARĪ KATEGORIJĀ

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Lasiet arī

Kriminālziņas Policija Lieldienu brīvdienās pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību

Valsts policija Lieldienu brīvdienās, no piektdienas līdz pirmdienai, 1.aprīlim, pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību un arī drošību uz autoceļiem, aģentūra LETA uzzināja policijā.

Ekonomika Nedariet to! «Swedbank» brīdina savus klientus

"Swedbank" brīdina nedot maksājumu kartes un to PIN kodus svešiem cilvēkiem.

Ekonomika Akciju cenas ASV un Eiropas biržās pārsvarā pieaug

Akciju cenas ASV un Eiropas biržās ceturtdien pārsvarā pieauga pirms Lieldienu brīvdienām.

Sports Latvijas sieviešu hokeja izlase pārbaudes spēlē tiksies ar Poliju

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību.