• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Narkotirgoņu grupējumam atsavina milzīgu daudzumu bīstamu narkotiku

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
BB.LV 15:36, 22.09.2022

Valsts policija Rīgas reģionā kādam narkotiku tirgoņu grupējuma atsavinājusi 2000 devu sevišķi bīstamas narkotikas, aģentūru LETA informēja policijā.


Publicitātes foto.

Rīgā un Olainē policija 15. septembrī īstenoja iepriekš plānotu aizturēšanas operāciju, notverot trīs personu grupu saistībā ar narkotisko vielu apriti.

Aizturētie ir 1994. un 1965. gadā dzimuši vīrieši un 1965.gadā dzimusi sieviete. Viņi visi jau iepriekš nonākuši tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā.

Jaunākais no abiem vīriešiem iepriekš sodīts par akcīzes preču nelikumīgu apriti un krāpšanu. Savukārt otrs vīrietis iepriekš sodīts par izspiešanu, kas izdarīta personu grupā, kā arī nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu nelikumīgu apriti un citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Arī aizturētā sieviete iepriekš sodīta saistībā ar narkotiku nelikumīgu apriti.

Procesuālo darbību laikā likumsargi atsavināja 204 gramus protonitazēna. Šādā daudzumā ir ap 2000 devu, un tā cena ielu tirdzniecībā ir ap 30 000 eiro.

Protonitazēna iedarbība ir spēcīgāka nekā heroīnam. Turklāt noziedznieki šo vielu iegūst mājas apstākļos, līdz ar to narkotisko vielu koncentrācija tajā var būtiski variēt, tāpēc lietotāji sevi pakļauj sevišķi augstam pārdozēšanas riskam.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka aizturētie tirgojuši protonitazēnu, taču precīza katras personas loma vēl tiek noskaidrota.

Policija norāda, ka aizturēto personu grupa ir saistīta ar organizēto noziedzību.

Tiesa 17. septembrī visiem trim aizdomās turētajiem kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā iekļauts kokaīna karalis no Latvijas

Šodien Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) ar Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūras ("Europol") atbalstu sācis 2022. gada Eiropas Savienībā meklētāko noziedznieku kampaņu, kurā iekļauts kokaīna realizētājs no Latvijas Romāns Ivančuks.

Sabiedrība Eglītis aizliedzis krievu valodas izmantošanu ministrijas iestādēs

Ar šā gada 1.oktobri Labklājības ministrija (LM), kā arī ministrijas padotības iestādes nodrošinās informāciju un komunicēs ar klientiem tikai valsts valodā, paziņojusi ministrija.

Sabiedrība Gāze noplūst Baltijas jūrā! Latvijas pastiprina drošības pasākumus 

Reaģējot uz izskanējušo informāciju par iespējamo diversiju pret Baltijas jūrā esošo gāzes pārvades infrastruktūru "Nord Stream", Latvijas atbildīgās iestādes pastiprinājušas drošības pasākumus enerģētikas pārvades infrastruktūras sektorā, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.

Sabiedrība Nelielu ugunsgrēku dēļ no vairākām mājām evakuē cilvēkus

Vakar vairākās daudzstāvu dzīvojamās mājās izcēlušies salīdzinoši nelieli ugunsgrēki, kuru dēļ no mājām evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Lasiet arī

Veselība Jautājam speciālistam. Ko darīt ar iepelējušu maizi?

Iepērkos reizi nedēļā, jo biežāk uz veikalu netieku. Dzīve iemācījusi nebūt izšķērdīgam. Esmu redzējis kā tēvs nedaudz iepelējušu maizi (tieši pelējuma vietu) nogriež un lieto uzturā un par savu veselību nesūdzas. Bet tagad klausos, ka pelējuma sēne ir bīstama veselībai. Vai tas atbilst patiesībai?

Arnolds

Ekonomika Un atkal ASV gatavo 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai

Savienotās Valstis gatavo jaunu 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai, otrdien atklājušas ASV amatpersonas.

Pasaule Viesuļvētra Īens atstāj Kuba bez elektrības

Kubu otrdien skārusi viesuļvētra "Īens", sagraujot elektroapgādes tīklu un izpostot tabakas laukus valsts rietumos.