• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Rosina sākt diskusiju par dezinformācijas ierobežošanu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
BB.LV 21:45, 21.09.2022

Trešdien tieslietu ministrs Jānis Bordāns (K), tiekoties ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Publiskās pārvaldības direktorāta vadītāju Elzu Pilihovsku, rosināja sākt diskusiju par dezinformācijas ierobežošanu, jo īpaši valstīs, kas ir visneaizsargātākās no Krievijas propagandas radītā apdraudējuma.


Publicitātes foto.

Kā aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijā, Bordāna skatījumā, tieši OECD šeit varētu pildīt būtisku lomu kā organizācija, kas apvieno valstis no visiem kontinentiem.

OECD pateicās Latvijai par to, ka tā kopā ar Lietuvu pašlaik ir visaktīvākās cīņā pret dezinformāciju, un pārējās valstis var sekot abu valstu piemēram.

OECD pārstāve informēja, ka novembrī organizēs pirmo dezinformācijas apkarošanai veltītu tieslietu līderu konferenci, un uzaicināja Latvijas Tieslietu ministriju tajā piedalīties, kā arī dalīties ar savu pieredzi.

OECD vārdā Pilihovska pateicās Latvijas Tieslietu ministrijai par patlaban Rīgā notiekošo OECD Globālā apaļā galda diskusiju organizēšanu.

Trešdien un ceturtdien Rīgā notiekošais globālais dialogs ir apliecinājums ciešai Latvijas un OECD sadarbībai tieslietu jomā, regulāri aktualizējot diskusijas par nozīmīgiem tieslietu jautājumiem.

OECD Globālā apaļā galda diskusija par pieeju tiesiskumam - 2022 ir augsta līmeņa starptautisks līderu forums savstarpējai pieredzes apmaiņai, kas tiek rīkots katru gadu. Šogad OECD Apaļais galds tiek rīkots Rīgā sadarbībā ar OECD Publiskās pārvaldības direktorātu un Tieslietu ministriju.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Eglītis aizliedzis krievu valodas izmantošanu ministrijas iestādēs

Ar šā gada 1.oktobri Labklājības ministrija (LM), kā arī ministrijas padotības iestādes nodrošinās informāciju un komunicēs ar klientiem tikai valsts valodā, paziņojusi ministrija.

Sabiedrība Gāze noplūst Baltijas jūrā! Latvijas pastiprina drošības pasākumus 

Reaģējot uz izskanējušo informāciju par iespējamo diversiju pret Baltijas jūrā esošo gāzes pārvades infrastruktūru "Nord Stream", Latvijas atbildīgās iestādes pastiprinājušas drošības pasākumus enerģētikas pārvades infrastruktūras sektorā, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.

Sabiedrība Nelielu ugunsgrēku dēļ no vairākām mājām evakuē cilvēkus

Vakar vairākās daudzstāvu dzīvojamās mājās izcēlušies salīdzinoši nelieli ugunsgrēki, kuru dēļ no mājām evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sabiedrība Babītes ezerā aizturēts maluzvejnieks par simtiem metru gara tīkla izlikšanu

Valsts vides dienesta (VVD) inspektori otrdien no Babītes ezera izcēluši nelegālu zvejas tīklu ar 123 kilogramiem zivju un aizturējuši maluzvejnieku, kurš šo tīklu bija izlicis.

Lasiet arī

Ekonomika Un atkal ASV gatavo 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai

Savienotās Valstis gatavo jaunu 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai, otrdien atklājušas ASV amatpersonas.

Pasaule Viesuļvētra Īens atstāj Kuba bez elektrības

Kubu otrdien skārusi viesuļvētra "Īens", sagraujot elektroapgādes tīklu un izpostot tabakas laukus valsts rietumos.

Sabiedrība Reģionu autobusi pirmajā pusgadā pārvadājuši par 38,5% vairāk pasažieru

Latvijā ar reģionālās nozīmes autobusiem pirmajā pusgadā pārvadāti 10,22 miljoni pasažieru, kas ir par 38,5% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021.gadā, liecina Autotransporta direkcijas publiskotā informācija.