• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Zināms, kāds sods draud nekaunīgajam robežsardzes provocētājam (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 09:26, 21.09.2022

Valsts robežsardze ir sākusi administratīvo procesu pret kādu vīrieti, kurš nav pildījis robežsargu prasības, bet tā vietā uzvedies provokatīvi, savas darbības filmējis un ievietojis sociālajos tīklos.


Avots: Facebook

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē, 18.septembrī uz autoceļa Rīga-Šauļi, veicot imigrācijas kontroli, tika apturēta vīrieša vadītā automašīna. Uz robežsargu prasību uzrādīt vadītāja apliecību un transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus, vīrietis dažādi atrunājies, cita starpā pieprasot "ar tinti parakstītas" pilnvaras attiecībā uz robežsargu tiesībām veikt dokumentu pārbaudi un apšaubot Latvijas eksistenci.

Kā uzsver robežsardze, lai arī vīrietis no notikuma vietas tika atlaists, tas neatceļ viņa atbildību par izdarīto administratīvo pārkāpumu, proti, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu transportlīdzekļa vadītājam ir pienākums pēc robežsarga pieprasījuma uzrādīt vadītāja apliecību vai personu apliecinošu dokumentu, transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentu, kā arī pārējos likumā norādītos dokumentus, kas nepieciešami, lai ar transportlīdzekli piedalītos ceļu satiksmē.

Konkrētajā gadījumā vīrietis nepildīja robežsargu likumīgās prasības un ar savu rīcību traucēja amatpersonas darbību, kas ir administratīvi sodāms pārkāpums, uzsver robežsardze.

Administratīvās atbildības likums paredz, ka lēmumu par administratīvā procesa uzsākšanu amatpersona ir tiesīga pieņemt ne vēlāk kā trīs darbdienu laikā no brīža, kad iegūtas ziņas par iespējamu administratīvo pārkāpumu.

Patlaban pret vīrieti sākts administratīvais process par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšana vai amatpersonas darbības traucēšanu un par šo pārkāpumu viņam draud naudas sods līdz 700 eiro.

Vīrietis jau iepriekš vairākas reizes esot vērsies dažādās iestādēs, kā viņš pats apgalvo, lai "taustītu sistēmu", apzināti traucējis iestāžu darbu un ierakstījis un izvietojis sociālajos tīklos vairākus video, kuros mēģina kompromitēt iestāžu darbiniekus, atzīmēts Valsts robežsardzes paziņojumā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēti 115 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 15 cilvēki, informēja Valsts policija.

Sabiedrība Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā iekļauts kokaīna karalis no Latvijas

Šodien Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) ar Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūras ("Europol") atbalstu sācis 2022. gada Eiropas Savienībā meklētāko noziedznieku kampaņu, kurā iekļauts kokaīna realizētājs no Latvijas Romāns Ivančuks.

Sabiedrība Eglītis aizliedzis krievu valodas izmantošanu ministrijas iestādēs

Ar šā gada 1.oktobri Labklājības ministrija (LM), kā arī ministrijas padotības iestādes nodrošinās informāciju un komunicēs ar klientiem tikai valsts valodā, paziņojusi ministrija.

Sabiedrība Gāze noplūst Baltijas jūrā! Latvijas pastiprina drošības pasākumus 

Reaģējot uz izskanējušo informāciju par iespējamo diversiju pret Baltijas jūrā esošo gāzes pārvades infrastruktūru "Nord Stream", Latvijas atbildīgās iestādes pastiprinājušas drošības pasākumus enerģētikas pārvades infrastruktūras sektorā, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Salacgrīvā un Liepupes ciemā novembra plāno vēl paaugstināt apkures cenu

SIA "EcoHeat Latvia" Salacgrīvā un Liepupes ciemā no novembra plāno vēl būtiski paaugstināt apkures cenu, liecina precizētie tarifu projekti, kas publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

COVID-19 Reģistrēti 1793 jauni Covid-19 gadījumi

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 1793 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Veselība Jautājam speciālistam. Ko darīt ar iepelējušu maizi?

Iepērkos reizi nedēļā, jo biežāk uz veikalu netieku. Dzīve iemācījusi nebūt izšķērdīgam. Esmu redzējis kā tēvs nedaudz iepelējušu maizi (tieši pelējuma vietu) nogriež un lieto uzturā un par savu veselību nesūdzas. Bet tagad klausos, ka pelējuma sēne ir bīstama veselībai. Vai tas atbilst patiesībai?

Arnolds