• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


"Gribēju paņemt kaķīti no patversmes, bet pasūtīja vienu māju tālāk!" - pieredze

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
sudzibas.lv 10:58, 19.09.2022

Kāda kaķu mīļotāja dalījusies bēdīgā pieredzē par attieksmi, ar kādu saskārusies Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Ķepu-ķepā" patversmē Ozolnieku novadā.Sūdzību portālā "Robīnija" raksta:

"Sestdien, 17.09.2022, ap pusdienslaiku gribēju paņemt kaķīti no patversmes, jo devos tajā virzienā. Pirms tam sazvanoties pa tālruni 29678601 saņēmu atteikumu. Atbilde: Te nav tirgus. ja nezinu kuru kaķi gribu, tad neesmu piemērota. Vēlējos kaķus redzēt klātienē. Tas tika atteikts. Kā arī man tika norādīts, ka kaķi jābaro tikai ar Royal canin koserviem. Un man konkrēti tika norādīts lai "eju vienu māju tālāk" ar saviem jautājumiem.

Kāpēc tāda attieksme, un vai patversmes saimniece kaķus tur reklāmai vai sevis apliecināšanai, vai tiešām nevēlas atrast kaķiem mājas, kā tas tiek teikts visās reklāmās? Nedomāju, ka ir jāatbalsta cilvēki, kas nedara to darbu, par kuru viņi ievāc ziedojumus un muļķo sabiedrību. Tā ir milzīga antireklāma tiem, kas tiešām palīdz noklīdušiem dzīvniekiem, turklāt, kā lasāms dažādos viedokļos, tad šie patversmi pārstāvošie cilvēki aizvilina koptus dzīvniekus no patiesajiem saimniekiem, lai tos notirgotu citiem.

Spriežot pēc nesenajiem notikumiem, kad Gundegas Bideres krāsnī ievietotās sprāgstvielas dēļ, kaķu patversmē gāja bojā vairāki dzīvnieki, šādi šovi par saziedotajiem līdzekļiem varētu turpināties. Un tas viss ir ar lielu MĪNUS zīmi gan kaķiem gan cilvēkiem kuri tos meklē un par tiem rūpējas."

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Gāze noplūst Baltijas jūrā! Latvijas pastiprina drošības pasākumus 

Reaģējot uz izskanējušo informāciju par iespējamo diversiju pret Baltijas jūrā esošo gāzes pārvades infrastruktūru "Nord Stream", Latvijas atbildīgās iestādes pastiprinājušas drošības pasākumus enerģētikas pārvades infrastruktūras sektorā, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.

Sabiedrība Nelielu ugunsgrēku dēļ no vairākām mājām evakuē cilvēkus

Vakar vairākās daudzstāvu dzīvojamās mājās izcēlušies salīdzinoši nelieli ugunsgrēki, kuru dēļ no mājām evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sabiedrība Babītes ezerā aizturēts maluzvejnieks par simtiem metru gara tīkla izlikšanu

Valsts vides dienesta (VVD) inspektori otrdien no Babītes ezera izcēluši nelegālu zvejas tīklu ar 123 kilogramiem zivju un aizturējuši maluzvejnieku, kurš šo tīklu bija izlicis.

Sabiedrība NATO centra vadītājs: Vērojam Krievijas režisētu teātra izrādi

Pseidoreferendumi par Luhanskas un Doneckas tautas republiku pievienošanos Krievijai, mobilizācijas izsludināšana, kodolšantāža - tie visi ir Krievijas iestudēta uzveduma elementi, intervijā aģentūrai LETA norādīja NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

Lasiet arī

Sabiedrība Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēti 115 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 15 cilvēki, informēja Valsts policija.

Sabiedrība Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā iekļauts kokaīna karalis no Latvijas

Šodien Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) ar Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūras ("Europol") atbalstu sācis 2022. gada Eiropas Savienībā meklētāko noziedznieku kampaņu, kurā iekļauts kokaīna realizētājs no Latvijas Romāns Ivančuks.

Sabiedrība Eglītis aizliedzis krievu valodas izmantošanu ministrijas iestādēs

Ar šā gada 1.oktobri Labklājības ministrija (LM), kā arī ministrijas padotības iestādes nodrošinās informāciju un komunicēs ar klientiem tikai valsts valodā, paziņojusi ministrija.