• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


No ugunsgrēka Liepājā šorīt izglābti 50 cilvēki

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
BB.LV 10:23, 16.09.2022

Šorīt Liepājā no ugunsgrēka izglābti 50 cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).


Publicitātes foto.

Ap plkst. 4 VUGD saņēma izsaukumu uz Flotes ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkas otrajā stāvā deg dzīvoklis pilnā 12 kvadrātmetru platībā un ir izveidojies spēcīgs sadūmojums.

Ar kāpņu un glābšanas masku palīdzību no ēkas tika izglābti 50 cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu aprūpē. Darbs notikuma vietā noslēdzās ap plkst. 7.

Vakar ap plkst. 22 VUGD saņēma izsaukumu uz Zaļo ielu Sedā, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega gāzes balons 0,5 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas dzīvokļa, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, izglāba vienu cilvēku, savukārt pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies pieci mājas iedzīvotāji. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas iznesa gāzes balonu, kā arī pārbaudīja visus ēkā esošos dzīvokļus un izvēdināja tajā esošo nelielo piedūmojumu. Plkst. 23:06 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 12:27 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Aglonas ielu Rīgā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā dega bēniņi 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja trīs cilvēkus. Plkst. 15:08 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji ēkas dūmvadā, kūdra, koks un ogles.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 35 izsaukumus - astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 15 izsaukumi bija maldinājumi.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā iekļauts kokaīna karalis no Latvijas

Šodien Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) ar Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūras ("Europol") atbalstu sācis 2022. gada Eiropas Savienībā meklētāko noziedznieku kampaņu, kurā iekļauts kokaīna realizētājs no Latvijas Romāns Ivančuks.

Sabiedrība Eglītis aizliedzis krievu valodas izmantošanu ministrijas iestādēs

Ar šā gada 1.oktobri Labklājības ministrija (LM), kā arī ministrijas padotības iestādes nodrošinās informāciju un komunicēs ar klientiem tikai valsts valodā, paziņojusi ministrija.

Sabiedrība Gāze noplūst Baltijas jūrā! Latvijas pastiprina drošības pasākumus 

Reaģējot uz izskanējušo informāciju par iespējamo diversiju pret Baltijas jūrā esošo gāzes pārvades infrastruktūru "Nord Stream", Latvijas atbildīgās iestādes pastiprinājušas drošības pasākumus enerģētikas pārvades infrastruktūras sektorā, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.

Sabiedrība Nelielu ugunsgrēku dēļ no vairākām mājām evakuē cilvēkus

Vakar vairākās daudzstāvu dzīvojamās mājās izcēlušies salīdzinoši nelieli ugunsgrēki, kuru dēļ no mājām evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Lasiet arī

Veselība Jautājam speciālistam. Ko darīt ar iepelējušu maizi?

Iepērkos reizi nedēļā, jo biežāk uz veikalu netieku. Dzīve iemācījusi nebūt izšķērdīgam. Esmu redzējis kā tēvs nedaudz iepelējušu maizi (tieši pelējuma vietu) nogriež un lieto uzturā un par savu veselību nesūdzas. Bet tagad klausos, ka pelējuma sēne ir bīstama veselībai. Vai tas atbilst patiesībai?

Arnolds

Ekonomika Un atkal ASV gatavo 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai

Savienotās Valstis gatavo jaunu 1,1 miljarda dolāru vērtu militāro palīdzību Ukrainai, otrdien atklājušas ASV amatpersonas.

Pasaule Viesuļvētra Īens atstāj Kuba bez elektrības

Kubu otrdien skārusi viesuļvētra "Īens", sagraujot elektroapgādes tīklu un izpostot tabakas laukus valsts rietumos.