• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


"Tele2" uzstādījis 18 jaunas 5G bāzes stacijas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 06:40, 17.08.2022

Rīga, 17.aug., LETA. Mobilo sakaru operatora SIA "Tele2" uzstādījis 18 jaunas 5G mobilo sakaru bāzes stacijas, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Rīga, 17.aug., LETA. Mobilo sakaru operatora SIA "Tele2" uzstādījis 18 jaunas 5G mobilo sakaru bāzes stacijas, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Jaunās bāzes stacijas atrodas Rīgā, Rēzeknē, Bauskā, Baložos, Jelgavā, Līvānos, Salaspilī, kā arī Līčos Ropažu novadā, Dalbē Jelgavas novadā, Dāliņos Bauskas novadā un Jāņupē Olaines novadā.

Jau iepriekš "Tele2" 5G mobilo sakaru bāzes stacijas darbojās Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Mārupē, Saldū, Salacgrīvā, Siguldā, Talsos, Ogrē, Olainē, Valmierā un Ventspilī.

Patlaban "Tele 2" 5G tīkls ir pieejams 26 apdzīvotās vietās Latvijā.

"Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa informē, ka šī gada otrajā pusgadā uzņēmums izvērš 5G tīklu, un līdz rudens beigām tas tikšot nodrošināts vēl vairāk nekā 20 apdzīvotās vietās Latvijā.

Ņemot vērā iedzīvotāju skaitu un 4G tīkla noslodzi, visvairāk 5G staciju tikšot uzstādīts blīvāk apdzīvotās vietās.

Jau ziņots, ka "Tele 2" Apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija gandrīz 74,9 miljoni eiro, kas ir par 5,9% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā.

Savukārt kompānijas EBITDAaL jeb peļņa pirms procentiem, nodokļiem, amortizācijas un pēc nomas 2022.gada pirmajā pusgadā bija 30 miljoni eiro, kas ir par 9% vairāk nekā pagājušā gada pirmajā pusgadā.

Tostarp šogad otrajā ceturksnī "Tele2" apgrozījums bija 38,3 miljoni eiro, kas ir par 6,7% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā, bet kompānijas EBITDAaL augusi par 8%, sasniedzot 15,4 miljonus eiro.

kompānijas investīcijas mobilo sakaru tīkla un pakalpojumu attīstībā pirmajā pusgadā veidoja 5,2 miljonus eiro, kas bija par 81% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā, tostarp otrajā ceturksnī ieguldīti gandrīz četri miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā pērn otrajā ceturksnī.

Pieslēgumu skaits "Tele2" tīklā šogad pirmajā pusgadā pieaudzis par 2,5%, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu.

Jau vēstīts, ka "Tele2" pagājušajā gadā strādāja ar 152,246 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 7,6% un bija 31,864 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. "Tele2" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Tele2 Sverige".

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Mūžībā devusies mākslas kolekcionāre, uzņēmēja Dina Zuzāne

Piektdien mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas mecenāte Dina Zuzāne, aģentūru LETA informēja Andreja Žagara kultūras attīstības fondā.

Sabiedrība Krievijas vēstniekam Latvijā izteikts protests

Krievijas vēstniekam Latvijā Mihailam Vaņinam Ārlietu ministrija iesniegusi protesta notu saistībā ar Krievijas īstenoto okupēto Ukrainas teritoriju prettiesisko aneksiju, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Sabiedrība Tiesībsargi novēros vēlēšanas psihoneiroloģiskajās slimnīcās un cietumos

Sestdien Tiesībsarga biroja darbinieki piedalīsies 14. Saeimas vēlēšanu novērošanā, klātienē dodoties uz psihoneiroloģiskajām slimnīcām un ieslodzījuma vietām visā Latvijā, aģentūru LETA informēja Tiesībsarga biroja pārstāvis Edgars Lākutis.

Sabiedrība Iepriekšējās balsošanas vēlētāju aktivitāte lielāka nekā pirms četriem gadiem

Šonedēļ trīs dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi 14.Saeimas vēlēšanās, balsotāju aktivitāte bijusi lielāka nekā pirms četriem gadiem - šo iespēju kopumā izmantoja 63 342 pilsoņi jeb 4,11% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

Lasiet arī

Sabiedrība Madonā no novembra ūdens tarifi pieaugs par 23%

SIA "Madonas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. novembra pieaugs par 23% - līdz 3,53 eiro par kubikmetru, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.

Sabiedrība Mūžībā devusies mākslas kolekcionāre, uzņēmēja Dina Zuzāne

Piektdien mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas mecenāte Dina Zuzāne, aģentūru LETA informēja Andreja Žagara kultūras attīstības fondā.

Pasaule Ukrainas armija likvidējusi kārtējo iebrucēju ielikteni

Ukrainas armija likvidējusi kārtējo krievu okupācijas administrācijas amatpersonu - Hersonas apgabala okupācijas iestāžu vadītāja vietnieku Alekseju Kateriņičevu, piektdiena ziņo krievu mediji.