• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Noras Ikstenas māsa komentējusi rakstnieces smagās veselības problēmas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
santa.lv 09:26, 09.08.2022

Iepriekš ziņots, ka par rakstnieces Noras Ikstenas smagajām veselības problēmām, aicinot palīdzēt rehabilitācijai, pagājušajā nedēļā sociālajos tīklos pavēstīja dzejniece Māra Zālīte. Kas īsti noticis? Šis jautājums nodarbina daudzus, arī ziedotājus.

Avots: LETA

Patieso iemeslu, kāpēc Ikstena smagā stāvoklī nonākusi slimnīcā, tuvinieki neatklāj, vēsta žurnāls "Privātā Dzīve". Viņas draugi zina teikt, ka Norai ilgāku laiku bijuši emocionāli pārdzīvojumi un, iespējams, nelaime notikusi, tiem saasinoties.

"Tie, kas paši ir saskārušies ar smagām veselības krīzēm vai arī ir sirguši tuvinieki, vislabāk sapratīs Noru un viņas ģimeni šobrīd. Mēs aicinām respektēt tiesības nekomentēt publiski viņas veselības stāvokli. Tajā pašā laikā liels paldies mūsu draugiem, Noras kolēģiem un visiem, kas vēlas palīdzēt un to nesavtīgi dara. Lasiet Noras grāmatas, iegādājieties tās – arī tas ir liels morāls atbalsts," sarunā ar izdevumu atzinusi Ikstenas māsa Indra Vilipsone, kura neslēpj, ka šis nav viegls laiks, un dara visu iespējamo, lai Nora atlabtu.

Iepriekš Zālīte sociālajā tīklā Facebook aicinaja:

"Dārgie Noras Ikstenas draugi, kolēģi un talanta cienītāji. Aprīļa sākumā ar Noru notika nelaime. Ārsti daudz cerību nedeva. Nora bija uz mūžīgās aiziešanas robežas. Ārsti un Nora cīnījās par dzīvību. Viņi uzvarēja, un, lūk, vakar 2022.gada 4.augustā Nora ir atgriezusies mājās! Lai izveseļotos pilnībā vēl vajadzīga ilgstoša ārstēšanās un rehabilitācija. Norai vajadzīga palīdzība un atbalsts. Aicinu katru, kam tas iespējams, ziedot Noras Ikstenas rehabilitācijai!" rakstīja Zālīte.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Iepriekšējās balsošanas vēlētāju aktivitāte lielāka nekā pirms četriem gadiem

Šonedēļ trīs dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi 14.Saeimas vēlēšanās, balsotāju aktivitāte bijusi lielāka nekā pirms četriem gadiem - šo iespēju kopumā izmantoja 63 342 pilsoņi jeb 4,11% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

Sabiedrība Levits: Skolotājiem jāsaņem konkurētspējīgs atalgojums

Latvijas tautas izglītībai jābūt prioritātei, tādēļ skolotājiem jāsaņem konkurētspējīgs atalgojums un sabalansēta darba slodze, sveicot pedagogus Skolotāju dienā, uzsvēris Valsts prezidents Egils Levits.

Sabiedrība CSP: Uzņēmēju noskaņojums arī septembrī negatīvs

Uzņēmējdarbības noskaņojuma rādītāji arī 2022. gada septembrī ir negatīvi visās uzņēmējdarbības jomās, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Sabiedrība Esiet uzmanīgi mežā! Rīt sāksies dzinējmedību sezona

1. oktobrī sāksies dzinējmedību sezona, kuras laikā Valsts meža dienests aicina mežā gājējus pastiprināti ievērot drošību, aģentūru LETA informē dienestā.

Lasiet arī

Sabiedrība Tiesībsargi novēros vēlēšanas psihoneiroloģiskajās slimnīcās un cietumos

Sestdien Tiesībsarga biroja darbinieki piedalīsies 14. Saeimas vēlēšanu novērošanā, klātienē dodoties uz psihoneiroloģiskajām slimnīcām un ieslodzījuma vietām visā Latvijā, aģentūru LETA informēja Tiesībsarga biroja pārstāvis Edgars Lākutis.

Sabiedrība Iepriekšējās balsošanas vēlētāju aktivitāte lielāka nekā pirms četriem gadiem

Šonedēļ trīs dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi 14.Saeimas vēlēšanās, balsotāju aktivitāte bijusi lielāka nekā pirms četriem gadiem - šo iespēju kopumā izmantoja 63 342 pilsoņi jeb 4,11% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

Pasaule Okupanti pēc Hersonas apgabala pseidoreferenduma nesaprot, ko darīt

Pēc pseidoreferenduma sarīkošanas Hersonas apgabalā krievu okupanti pieklusuši, bet "vadība" nesaprot, ko darīt tālāk, jo Ukrainas karavīru uzbrukums turpinās, Ukrainas nacionālā telemaratona ēterā sacīja Dienvidu aizsardzības spēku apvienotā preses centra priekšniece Natālija Humeņuka.