• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Priekules un Vaiņodes apkārtnē durvis ver 11 mājas kafejnīcas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 01:55, 06.08.2022

Rīga, 6.aug., LETA. Dienvidkurzemes novada Priekules un Vaiņodes apkārtnē šodien un rīt durvis vērs 11 mājas kafejnīcas, kas sola pārsteigt gan ar gardiem ēdieniem, gan neparastām iespējām apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

Rīga, 6.aug., LETA. Dienvidkurzemes novada Priekules un Vaiņodes apkārtnē šodien un rīt durvis vērs 11 mājas kafejnīcas, kas sola pārsteigt gan ar gardiem ēdieniem, gan neparastām iespējām apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

"Mājas kafejnīcu dienas" ir īpašs pasākums, kuru iespējamu dara "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Tajā uz vienu vai divām dienām durvis apmeklētājiem ver improvizētas kafejnīcas. Par šefpavāriem un viesmīļiem kļūst vietējie iedzīvotāji, kuri ikdienā parasti nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajās dienās cienā viesus ar savas ģimenes vai novada īpašajiem mājās gatavotajiem ēdieniem. Katrai mājas kafejnīcai ir sava neatkārtojama ēdienkarte un stāsts.

Otro gadu savā mājas kafejnīcā "Leišmalītes cepelīni" Kalētu pagastā uzņems mamma un meita ar lietuviešu saknēm un visus cienās ar cepelīniem.

Priekules pagasta "Bražos" darbosies māju kafejnīca "Artas virtuve", kas pērn izmēģināja spēkus šajā jomā un nu darbojas kā ēdiena piegādātāji visu gadu. Šogad saimnieki aicina viesu pieteikties uz diviem īpašiem ēdieniem, kuru skaits būs ierobežots - grillēta paipala un mega burgers. Paipalas audzētas "Bražu" saimniecībā.

"Dižozolos" darbosies "Dižozolu ķēķis", kurā būs Brīnummeža ēdieni un dzērieni, stāsti par un ap bitēm un iespēja pagulēt bišu gultā. Folkloras kopa "Jumītis" aicina uz savu mājas kafejnīcu "Zem kastaņa" un bez paēšanas Gramzdas pagastā varēs lekt dančus, dziedāt dziesmas un minēt mīklas.

Svētdien uz pusdienām Aizvīķu parkā aicina biedrība "Aizvīķu parks". Mājas kafejnīcas laikā tiks piedāvāti ēdieni no dažādiem laikiem un kultūrām. Vaiņodes amatierteātra dalībnieki mājas kafejnīcu uztver kā kolektīva saliedēšanās, uzticības un izturības treniņu - šodien viņi atvērs kafejnīcu "Toreiz…un tagad…".

Burgerus piedāvās arī kafejnīcas "Jāņa burgeri" saimnieki. Vietējos labumus nobaudīt varēs arī "Dēseles dzirnavās", Vaiņodes parkā savukārt vērsies "Parka ķēķis". Uz vakarēšanu šodien un brokastīm rīt viesus aicinās mājas kafejnīca "Pēterišķi", kurā saimniekos Kirpičenoku ģimene.

"Mājas kafejnīcu dienas" Dienvidkurzemes novadā notiks četras nedēļas nogales no jūlija līdz pat septembrim. Kopumā dalību pieteikušas 50 māju kafejnīcas.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Sabiedrība VID uzņemsies jaunas teju 13 miljonu eiro saistības. Kādā nolūkā?

Valdība otrdien atļāva Valsts ieņēmumu dienestam (VID) uzņemties jaunas ilgtermiņa saistības 12,988 miljonu eiro apmērā muitas aprīkojuma pilnveidošanai.

Lasiet arī

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sports Di Marija pēc iespaidīgās debijas Juventus iedzīvojies savainojumā (+VIDEO)

Argentīniešu uzbrucējs Anhels di Marija pēc debijas Itālijas A sērijas futbola kluba Turīnas "Juventus" rindās iedzīvojies savainojumā, otrdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs.