• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Stradiņa slimnīcas vadītājs Muciņš iegādājies automašīnu par 42 470 eiro. Kādu?

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 12:07, 31.07.2022

Pagājušajā gadā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) vadītājs Rinalds Muciņš par 42 470 eiro iegādājies 2019.gadā ražoto automašīnu "Volvo XC90 T8 Twin Engine", liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija.


Avots: LETA

Rijtest: Volvo XC90 T8

Tāpat Muciņš pērn iegādājies apbūvēta zemesgabala 1/2 domājamā daļu 10 200 eiro vērtībā.

Algā Stradiņa slimnīcā Muciņš saņēmis 102 673 eiro, kas bija par aptuveni piekto daļu vairāk nekā 2020.gadā, kad viņš saņēma 86 000 eiro. Vienlaikus viņš kā AS "Latvijas valsts meži" padomes loceklis saņēma arī uzņēmuma izmaksāto algu 3999 eiro apmērā, bet procentos no AS "Citadele banka" saņemti 15,30 eiro.

Muciņš AS "Citadele banka" uzkrājis 19 079 eiro, savukārt viņš aizdevis 51 551 eiro.

Stradiņa slimnīcas vadītājam pieder zemes gabali Salas pagastā, Kolkas pagastā un Mērsraga pagastā, kā arī zeme un ēkas Rīgā un Zosēnu pagastā.

Muciņam pieder 2012.izlaiduma gada auto "Kia Sorento", kā arī 2018.gadā reģistrēta piekabe "Tiki CS270-L".

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Lasiet arī

Pasaule Navaļnija komanda aicina Parīzi un Berni arestēt Putina ekssievas īpašumus

Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija komanda trešdien pavēstīja, ka vērsusies pie Francijas un Šveices varasiestādēm ar aicinājumu arestēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās sievas Ludmilas un viņas jaunā vīra Artura Očeretnija īpašumus.

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.