• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


No Šlesera partijas izmestās Stepaņenko un Švecova startē citas partijas valdē

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 09:59, 05.07.2022

Saeimas deputātes Ļubova Švecova un Jūlija Stepaņenko kļuvušas par politiskās partijas "Suverēnā vara" valdes loceklēm, liecina "Firmas.lv" informācija.


Avots: LETA

Švecova un Stepaņenko "Suverēnās varas" valdē ieceltas vakar, 4.jūlijā. Partijas valdē darbojas arī Stepaņenko laulātais - Vjačeslavs Stepaņenko, kā arī Timurs Safiuļins, Jūlija Rjazanova, Vladislava Drobiševa, Reinis Ziļevs, Ernests Jurkāns un Pāvels Naumovs.

Deputātei Stepaņenko kā vienīgajai valdē ir piešķirtas tiesības pārstāvet partiju atsevišķi, bez pārējiem valdes locekļiem.

"Suverēnā vara" politisko partiju reģistrā ir kopš 2011.gada 1.aprīļa. Taču līdz šim partija bija zināma kā "Likums. Atbildība. Kārtība", bet vēl pirms tam - kā partija "Savienība Latgales sirds".

Politiskā spēka mērķis ir apvienot spēkus uz politisko uzskatu kopības pamata, balstoties uz kristīgi orientētām pamatvērtībām, lai pārstāvētu un aizstāvētu Latvijas iedzīvotāju un valsts piederīgo tiesības un likumiskās intereses valsts pārvaldes institūcijās, Saeimā un starptautiskajās organizācijās, veicinot sabiedrības aktīvu iesaisti politiskajos procesos.

Stepaņenko un Švecova 13.Saeimā ievēlētas no "Saskaņas" saraksta. Pašlaik abas parlamentā darbojas kā pie frakcijām nepiederošās deputātes.

Stepaņenko iepriekš ir bijusi valdes locekle arī partijās "Latvija pirmajā vietā", "Katram un katrai" un "Gods kalpot Rīgai".

Partijas "Katram un katrai" valdē ir bijusi arī Švecova.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Lasiet arī

Pasaule Okupētās Doneckas vadonis uz sadarbību aicina Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu

Krievu okupantu nominālais vietvaldis okupētajā Doneckas apgabalā nosūtījis vēstījumu Ziemeļkorejas līderim Kimam Čenunam ar aicinājumu uz sadarbību, vienlaikus izskanot signāliem, ka Ziemeļkoreja apsver iespēju nosūtīt strādniekus atjaunošanas darbiem Krievijas okupētajos Ukrainas reģionos.

Pasaule Navaļnija komanda aicina Parīzi un Berni arestēt Putina ekssievas īpašumus

Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija komanda trešdien pavēstīja, ka vērsusies pie Francijas un Šveices varasiestādēm ar aicinājumu arestēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās sievas Ludmilas un viņas jaunā vīra Artura Očeretnija īpašumus.

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.