• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Valsts prezidents pateicas iedzīvotājiem par ieguldījumu labdarības kustībā karā cietušās Ukrainas atbalstam

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 00:01, 04.07.2022

Rīga, 3.jūl., LETA. Šovakar Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite izteica pateicību uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām, kas visaktīvāk ir iesaistījušies ziedojumu, atbalsta un labdarības kustībā, lai palīdzētu Ukrainas bēgļiem un karā postītajai Ukrainai.

Rīga, 3.jūl., LETA. Šovakar Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite izteica pateicību uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām, kas visaktīvāk ir iesaistījušies ziedojumu, atbalsta un labdarības kustībā, lai palīdzētu Ukrainas bēgļiem un karā postītajai Ukrainai.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā, uzrunājot viesus, Valsts prezidents kopā ar kundzi Andru Leviti pasakās ikkatram no atbalsta sniegšanā iesaistītajiem par pašaizliedzīgo atbalstu, kas sniegts ukraiņu tautai.

"Katrs no jums [..] esat rīkojušies, esat devuši savu ieguldījumu, lai stiprinātu Ukrainu kara grūtībās. Jūsu krietnā rīcība, atbalstu sniedzot, palīdz Ukrainas karavīriem, palīdz ģimenēm bēgļu gaitās vai tiem ukraiņiem, kuri cenšas šajā karā izdzīvot Ukrainā," pauda Levits.

Viņš akcentēja, ka cilvēku palīdzība ir tā, kas kādam ir ļāvusi aizstāvēties no ienaidnieka, kāds ir atradis praktiski nepieciešamās lietas, bēgļu gaitās esot, cits Ukrainā saņēmis ēdienu, medicīnisko palīdzību vai arī psiholoģisku atbalstu.

Levits arī akcentēja, ka Latvijas tautas nostāja ir negrozāma: mēs atbalstām Ukrainu cīņā pret Krievijas iebrukumu, pret Vladimira Putina sākto noziedzīgo karu. Prezidents uzsvēra, ka Krievijas pastrādātie noziegumi pret Ukrainas tautu un pret cilvēcību tiks sodīti un izmeklēti un patlaban divas starptautiskās tiesas ar šo karu nodarbojas un izmeklē.

"Latvijas valsts sniedz visu iespējamo palīdzību Ukrainai - gan politisko palīdzību, gan militāro palīdzību, gan humanitāro palīdzību. Mēs esam Ukrainas aizstāvji visos starptautiskajos forumos," secinājis Levits.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Sabiedrība VID uzņemsies jaunas teju 13 miljonu eiro saistības. Kādā nolūkā?

Valdība otrdien atļāva Valsts ieņēmumu dienestam (VID) uzņemties jaunas ilgtermiņa saistības 12,988 miljonu eiro apmērā muitas aprīkojuma pilnveidošanai.

Lasiet arī

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sports Di Marija pēc iespaidīgās debijas Juventus iedzīvojies savainojumā (+VIDEO)

Argentīniešu uzbrucējs Anhels di Marija pēc debijas Itālijas A sērijas futbola kluba Turīnas "Juventus" rindās iedzīvojies savainojumā, otrdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs.