• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Saeimas deputāta Naudiņa ienākumi pērn samazinājušies par 26 962 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 15:11, 03.07.2022

Saeimas deputāta Romāna Naudiņa ienākumi pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2020.gadu, mazinājušies par 26 962 eiro, norādīts viņa valsts amatpersonas deklarācijā.


Avots: LETA

2021.gadā kopumā Naudiņš nopelnījis 55 557 eiro. Lielāko daļu no šīs summas veido deputāta alga Saeimā, kuru viņš saņēmis 33 201 eiro apmērā. Pārējo summu deputāts nopelnījis, veicot saimniecisko darbību.

Deputātam pieder kapitāla daļas SIA "Sociālais uzņēmums "Malvīna"" 2800 eiro vērtībā. Tāpat viņa īpašumā ir naudas tirgus instrumenti - viens no tiem 101 eiro vērtībā, bet otrs - 17 373 eiro (18 046 ASV dolāru) vērtībā.

Pērn Naudiņš iegādājies pusi no nekustamā īpašuma Strenču novadā domājamās daļas par 30 000 eiro. Vēl viņam pieder trīs īpašumi Valmieras novadā - divi zemesgabali un viens zemesgabals ar ēkām. Deputāta lietošanā ir arī zeme un ēkas Valmierā.

Naudiņam ir parādsaistības 62 462 eiro apmērā, un šī summa, salīdzinot ar 2020.gadu, ir samazinājusies par 3681 eiro.

Politiķa valdījumā ir automašīna "BMW 520", kas izlaista 2013.gadā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Sabiedrība VID uzņemsies jaunas teju 13 miljonu eiro saistības. Kādā nolūkā?

Valdība otrdien atļāva Valsts ieņēmumu dienestam (VID) uzņemties jaunas ilgtermiņa saistības 12,988 miljonu eiro apmērā muitas aprīkojuma pilnveidošanai.

Sabiedrība Latvijā legalizēta iespēja izmantot nederīgus personu apliecinošus dokumentus

Valdība otrdien atbalstīja grozījumus "Personu apliecinošu dokumentu likumā", lai Latvijas iedzīvotāji, kuriem personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņš ir beidzies no 2020.gada 1.marta, tomēr varētu izmantot šos dokumentus savu pamattiesību īstenošanai valsts iekšienē vēl līdz pat 2023.gada 30.aprīlim.

Lasiet arī

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sports Di Marija pēc iespaidīgās debijas Juventus iedzīvojies savainojumā (+VIDEO)

Argentīniešu uzbrucējs Anhels di Marija pēc debijas Itālijas A sērijas futbola kluba Turīnas "Juventus" rindās iedzīvojies savainojumā, otrdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs.

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.