• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Saeimas AP frakcijas vadītāja Pūces ienākumi pērn mazinājušies par 10 190 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 09:03, 03.07.2022

Saeimas frakcijas "Attīstībai/Par!" (AP) vadītāja Jura Pūces ienākumi pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2020.gadu, mazinājušies par 10 190 eiro, liecina deputāta valsts amatpersonas deklarācija.Pagājušajā gadā kopumā Pūce nopelnījis 61 381 eiro, un lielāko daļu no summas - 59 559 eiro - deputāts saņēmis algā no Saeimas. No Valsts kases AP Saeimas frakcijas vadītājs saņēmis 453 eiro, bet no uzņēmuma "Epko", kura kapitāldaļas pieder Pūcem, viņš saņēmis 1370 eiro.

"Epko" kapitāla daļas politiķim pieder 2845 eiro vērtībā.

Mazinājušās arī Pūces parādsaistības - 2021.gadā tās sasniedza summu 11 000 eiro, kas ir par 6000 eiro mazāk nekā 2020.gadā.

Arī deputāta izsniegto aizdevumu summa pērn kļuvusi mazāka. 2021.gada beigās Pūce bija aizdevis 39 890 eiro, taču 2020.gada nogalē šī summa sasniedza 41 260 eiro.

AP vadītāja īpašumā ir vieglā automašīna "Toyota RAV4", kas izlaista 2014.gadā un reģistrēta 2019.gadā.

Pūcem nepieder nekustamie īpašumi, taču pērn viņam ir piešķirts lietošanā dzīvoklis Rīgā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Sabiedrība VID uzņemsies jaunas teju 13 miljonu eiro saistības. Kādā nolūkā?

Valdība otrdien atļāva Valsts ieņēmumu dienestam (VID) uzņemties jaunas ilgtermiņa saistības 12,988 miljonu eiro apmērā muitas aprīkojuma pilnveidošanai.

Sabiedrība Latvijā legalizēta iespēja izmantot nederīgus personu apliecinošus dokumentus

Valdība otrdien atbalstīja grozījumus "Personu apliecinošu dokumentu likumā", lai Latvijas iedzīvotāji, kuriem personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņš ir beidzies no 2020.gada 1.marta, tomēr varētu izmantot šos dokumentus savu pamattiesību īstenošanai valsts iekšienē vēl līdz pat 2023.gada 30.aprīlim.

Lasiet arī

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sports Di Marija pēc iespaidīgās debijas Juventus iedzīvojies savainojumā (+VIDEO)

Argentīniešu uzbrucējs Anhels di Marija pēc debijas Itālijas A sērijas futbola kluba Turīnas "Juventus" rindās iedzīvojies savainojumā, otrdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs.

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.