• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Māte stiprā alkohola reibumā nepasargā savus bērnus no iedzēruša dzīvesbiedra

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 11:21, 02.07.2022

Rīgā policija konstatējusi gadījumu, kad māte stiprā alkohola reibumā nav pasargājusi savus bērnus no iedzēruša dzīvesbiedra neadekvātās uzvedības, informē Rīgas pašvaldības policija


Avots: RPP

30.jūnijā neilgi pirms pusnakts Ķengaragā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas nepilngadīgas meitenes, kura skaidroja, ka viņas mātes dzīvesbiedrs stiprā alkohola reibumā uzvedās neadekvāti un izrādīja agresiju pret vecāko brāli.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargiem dzīvokļa durvis atvēra 14 gadus vecā izsaucēja, kura skaidroja, ka arī māte ir stiprā alkohola reibumā, nespējot piecelties no gultas un saprast apkārt notiekošo. Bija redzams, ka gan māte, gan mātes dzīvesbiedrs ir kurlmēmi.

Ģimenē atradās trīs nepilngadīgi bērni un viens pilngadīgs jaunietis, pret kuru mātes dzīvesbiedrs izrādīja agresiju, vicinoties ar rokām.

Kārtības sargi, apskatot dzīvokli, konstatēja, ka tas ir piesmēķēts un netīrs. Virtuvē un istabās bija novērojama nekārtība ar izmētātām mantām. Policijas darbiniece jaunākajai meitai, kura bija vien sešus gadus veca, palūdza uzvilkt apakšbikses, taču meitene atzina, ka viņai nav nevienas tīras apakšbikses, ko uzvilkt. Mazā meitene bija ļoti aktīva un runīga un vairākkārt lūdza policijas darbiniekus aizvest viņus projām.

Notikuma vietā strādāja četri Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, kā arī tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura, apskatot visas personas, tajā skaitā bērnus, nolēma, ka nevienam nav nepieciešama hospitalizācija.

Mātes dzīvesbiedrs uzvedās neadekvāti arī policijas darbinieku klātbūtnē, tādēļ kārtības sargi nolēma vīrieti aizturēt un nogādāt iecirknī. Savukārt bērni tika izņemti no ģimenes un nogādāti krīzes centrā.

Par notikušo informēta Rīgas bāriņtiesa, kā arī sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi - par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu un agresiju.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Lasiet arī

Pasaule Okupētās Doneckas vadonis uz sadarbību aicina Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu

Krievu okupantu nominālais vietvaldis okupētajā Doneckas apgabalā nosūtījis vēstījumu Ziemeļkorejas līderim Kimam Čenunam ar aicinājumu uz sadarbību, vienlaikus izskanot signāliem, ka Ziemeļkoreja apsver iespēju nosūtīt strādniekus atjaunošanas darbiem Krievijas okupētajos Ukrainas reģionos.

Pasaule Navaļnija komanda aicina Parīzi un Berni arestēt Putina ekssievas īpašumus

Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija komanda trešdien pavēstīja, ka vērsusies pie Francijas un Šveices varasiestādēm ar aicinājumu arestēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās sievas Ludmilas un viņas jaunā vīra Artura Očeretnija īpašumus.

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.