• Oļegs,
  • Vineta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Par 5 gadīgās meitenes pazušanu Siguldas peldvietā sāk kriminālprocesu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 10:57, 28.06.2022

Piecus gadus vecās Evitas, kura svētdien, 26.jūnijā, pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē, meklēšana divu dienu laikā joprojām nav nesusi rezultātus, tāpēc šodien meklēšanas darbi turpināsies un atkal palīgos tiek aicināti brīvprātīgie. Notikušā apstākļu skaidrošanai sākts kriminālprocess.


Avots: LETA

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policija, meklēšana tiks veikta tik ilgi, līdz meitene tiks atrasta.

Pēc policijas sniegtās informācijas, aizvadīto divu dienu laikā plaši dienestu, pašvaldības un brīvprātīgo spēki ir vairākkārtīgi pārbaudījuši teritoriju Gaujas abos krastos un pašā Gaujā. Arī šonakt ir turpinājušies aktīvi meklēšanas pasākumi, taču pagaidām bez būtiskiem panākumiem.

Būtisku atbalstu meklēšanā sniedz brīvprātīgie gan ar cilvēkresursu, gan arī, piemēram, ar personīgo aprīkojumu - laivām. Ņemot vērā, ka meklēšanas darbi turpinās, Valsts policija arī šodien aicina palīgā brīvprātīgos, kurus no plkst.9.30 gaidīs Peldu ielā 2, Siguldā. Tur cilvēkus sagaidīs policija un tālāk attiecīgi koordinēs meklēšanas posmus. Šobrīd brīvprātīgo atbalsts ir nepieciešams visas dienas laikā.

Valsts policija uzsver, ka pārbauda visas pazušanas versijas, bet, ņemot vērā lokāciju un to, ka meitene pēdējo reizi ir redzēta ūdenī, meklēšanas pasākumi ir koncentrēti ūdenī. "Meklējam gan ar laivām, gan uz sauszemes ar cilvēkresursu un arī kinologiem gan no policijas, gan bezvēsts pazudušo personu meklēšanu organizācijām, arī droni tiek izmantoti," norāda policija.

Šobrīd par notikušo sākts arī kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā tiks skaidroti visi notikušā apstākļi.

Valsts policija aizvien aicina atsaukties aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, zvanot 67 950 402 vai 110. Tāpat policija aicina atsaukties drona īpašnieku, kurš dienā, kad meitene pazuda, pludmalē, iespējams, fiksējis materiālus, kas var būtiski palīdzēt meklēšanā.

Kā ziņots, meitenīte 26.jūnijā ap plkst.14 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē Peldu ielā. Meitenes pazīmes: augums 120-130 centimetri, gaiši mati ar čolku, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā - priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ar demokrātiju Latvijā ir apmierināti aptuveni trešdaļa iedzīvotāju

Ar demokrātiju Latvijā pilnībā apmierināti vai drīzāk apmierināti ir 36% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Sabiedrība Dienas laikā Bayraktar dāvināšanai Ukrainai saziedoti vairāk nekā 250 000 eiro

Latvijā dienas laikā kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai savākti vairāk nekā 250 000 eiro, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".

Sabiedrība Ģimenes ar bērniem kritizē kultūras piedāvājumu ārpus lielajām pilsētām

Ja ģimene vēlas apmeklēt profesionālus kultūras pasākumus, tai ir gan pašai jāpacīnās par augstākas kvalitātes piedāvājumu, gan arī jāmēro pamatīgs attālums, secināts Latvijas bērnu labklājības tīkla diskusijā "Vai dzīve ārpus lielajām pilsētām ir turīgo ģimeņu privilēģija?", kas tika veltīta kultūras pieejamības jautājumiem.

Sabiedrība VID uzņemsies jaunas teju 13 miljonu eiro saistības. Kādā nolūkā?

Valdība otrdien atļāva Valsts ieņēmumu dienestam (VID) uzņemties jaunas ilgtermiņa saistības 12,988 miljonu eiro apmērā muitas aprīkojuma pilnveidošanai.

Lasiet arī

Sabiedrība Pedagogu arodbiedrība vienojusies 19.septembrī sākt beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes pedagogu arodbiedrības (LIZDA) plānotais pedagogu streiks sāksies 19.septembrī, pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

Sabiedrība Valdība vienojusies par Tieslietu akadēmijas izveidi. Kas tā būs?

Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu.

Sports Di Marija pēc iespaidīgās debijas Juventus iedzīvojies savainojumā (+VIDEO)

Argentīniešu uzbrucējs Anhels di Marija pēc debijas Itālijas A sērijas futbola kluba Turīnas "Juventus" rindās iedzīvojies savainojumā, otrdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs.