• Anrijs,
  • Arkādijs
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Brīvprātīgie vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, klauvējot pie iedzīvotāju durvīm

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 10:42, 05.05.2022

Sestdien, 7.maijā, brīvprātīgie no studentu programmas "Southwestern Advantage" dažādās Latvijas apkaimēs vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, kuras šobrīd uzturas Īslīces SOS bērnu ciematā, aģentūru LETA informēja programma "Southwestern Advantage Latvia" un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.


Avots: LETA

Ziedošanas kampaņā brīvprātīgie klauvēs pie iedzīvotāju durvīm Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Ķekavā, Salaspilī, Jelgavā, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos un Zvejniekciemā. Visiem ziedojumu kampaņā iesaistītajiem būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs un izmantojot karšu termināļus. Ikviens kampaņas dalībnieks varēs uzrādīt pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vārdā.

Šobrīd Īslīces SOS bērnu ciematā uzturas 27 bērni un jaunieši vecumā no astoņiem mēnešiem līdz 20 gadiem un 14 bērnu mātes no Ukrainas. Pirmās ukraiņu ģimenes ciematā ieradušās 7.martā.

"Paralēli atbalstam, ko sniedzam Īslīces SOS bērnu ciematā uzņemtajām ģimenēm, mūsu komandā darbu ir uzsākuši arī trīs koordinatori, kas ar ukraiņu ģimenēm un bērniem strādā Īslīcē, Bauskā un Rīgā. Man ir gandarījums par jauniešu vēlmi un enerģiju iesaistīties šajā kampaņā, veltot veselu dienu ziedojumu vākšanai. Būsim atsaucīgi un kopīgi palīdzēsim tiem, kam tas šobrīd nepieciešams visvairāk," aicina Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Ziedojumu kampaņa, kuras laikā brīvprātīgie vāc līdzekļus Īslīces SOS bērnu ciematam, norisinās jau deviņus gadus. Kopumā brīvprātīgajiem izdevies savākt vairāk nekā 83 000 eiro.

"Southwestern Advantage Latvia" un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina atbalstīt arī Latvijas bērnus, kuri dzīvo SOS ciematos, veicot ikmēneša vai vienreizēju ziedojumu. Vairāk par ziedojumu veikšanu iespējams uzzināt SOS bērnu ciematu mājaslapā.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bērniem, kuri ir palikuši bez vecāku apgādības. Asociācija arī uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Kopumā SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Maskavā pie Lielbritānijas vēstniecības būs Luganskas tautas republikas laukums

Maskavā teritorija pie Lielbritānijas vēstniecības tiks nosaukta par "Luganskas tautas republikas" laukumu, pavēstījusi Krievijas galvaspilsētas mērija.

Sabiedrība Ķīpsalas pludmalē nokļuvuši tauki - pārbaudīs ēdināšanas uzņēmumus

Pēc tauku nokļūšanas Ķīpsalas pludmalē Valsts vides dienests (VVD) veiks pārbaudi identificētajos riska ēdināšanas uzņēmumos, informēja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Ilona Černodona.

Sabiedrība No Šlesera partijas izmestās Stepaņenko un Švecova startē citas partijas valdē

Saeimas deputātes Ļubova Švecova un Jūlija Stepaņenko kļuvušas par politiskās partijas "Suverēnā vara" valdes loceklēm, liecina "Firmas.lv" informācija.

Sabiedrība Indriksone: LNG termināli Latvijā nevarēs būvēt, "kāpjot pāri" citu interesēm
Rīga, 5.jūl., LETA. Valsts ir gatava noņemt administratīvos šķēršļus sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināļa būvniecībai Latvijā, arī piešķirt nacionālo interešu objekta statusu, tomēr nebūs tā, ka termināli varēs būvēt "kāpjot pāri" citu interesēm, tostarp vietējo iedzīvotāju gribai, intervijā aģentūrai LETA pauda ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

Lasiet arī

Pasaule Varšavā rīko starptautisko donoru konferenci Ukrainas atbalstam

Varšavā ceturtdien starptautiskā Ukrainas finanšu donoru konferencē, kas tiek rīkota, lai Ukrainai nodrošinātu papildu humāno palīdzību, pulcēsies daudzu valstu valdību pārstāvji un Eiropas Savienības līderi, pavēstīja amatpersonas.

Sabiedrība Norisināsies simboliski saulespuķu stādīšanas pasākumi

Ikviens, kam rūp brīvība, demokrātija un atbalsts Ukrainas tautai, ir aicināts sēt vai stādīt saulespuķes, tādu aicinājumu pauž biedrība "Latvijas pilsoniskā alianse".

Ekonomika Baltijas valstis un Polija meklē jaunus loģistikas koridorus no Ukrainas

Baltijas valstis un Polija ir gatavas palīdzēt Ukrainai meklēt jaunus loģistikas virzienus, lai nodrošinātu tai iespēju eksportēt lauksaimniecības produktus, aģentūrai LETA norādīja satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) padomniece komunikācijas jautājumos Maija Rēna.