• Dzelde,
  • Zelda,
  • Zenta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Rīgas domes amatpersonas trijās valodās aicina rīdziniekus vakcinēties

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 09:40, 03.11.2021

Rīgas domes pozīcijas un opozīcijas frakciju deputāti, kā arī par veselības aprūpi atbildīgās amatpersonas kopīgā video vēstījumā latviešu, krievu un angļu valodās aicina rīdziniekus izdarīt pareizo izvēli un doties vakcinēties pret Covid-19.


Avots: LETA

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde, video vēstījumi ir viena no aktivitātēm, ko pašvaldība veic, lai veicinātu vakcinēšanos galvaspilsētā.

"Rīdzinieki ir ļoti atšķirīgi un domes deputātu sastāvs liecina, ka viņi atbalsta ļoti atšķirīgas partijas. Veidojot šos kopīgos vēstījumus, mūsu mērķis ir uzsvērt, ka vakcinācija dod labumu visiem, tāpēc to atbalsta arī domnieki, kuriem var būt pretēji uzskati citos jautājumos," skaidro Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes priekšnieks Uģis Vidauskis.

Video klipi veidoti trijās valodās, ņemot vērā statistiku, kas liecina, ka mazākumtautību pārstāvji līdz šim vakcinējušies mazāk aktīvi.

"Vakcinējoties mēs pasargājam vienlaikus gan sevi, gan arī visu pārējo sabiedrību no pārslogotām slimnīcām vai slēgtām skolām. Tas nozīmē tikai vienu - rīdziniekiem ir jāsadarbojas, neraugoties uz viņu atšķirībām," bilst Vidauskis.

Rīgas senioru informēšanā par nepieciešamību vakcinēties iesaistīsies arī galvaspilsētas pašvaldības darbinieki un brīvprātīgie. Gatavību apzvanīt seniorus pauduši Izglītības, kultūras un sporta departamenta iestāžu darbinieki, īpašu atsaucību izrādījuši Rīgas bibliotēku darbinieki.

Tāpat informēšanā plāno iesaistīties Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra kolektīvs, Ziedoņa muzeja un fonda "Viegli" pārstāvji.

Sadarbībai uzrunātas arī citas organizācijas. Patlaban tiek gatavoti līgumi personu sensitīvo datu saņemšanai un izmantošanai, notiek brīvprātīgo instruktāža. Senioru informēšanu plānots sākt šonedēļ. Tāpat notiek pašvaldības pārstāvju aktīva saziņa ar Rīgas senioru biedrībām.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valsts aizsardzības dienestā plānots iesaukt arī dubultpilsoņus, taču katru gadījumu rūpīgi vērtēšot
Rīga, 14.aug., LETA. Valsts aizsardzības dienestā (VAD) plānots iesaukt arī Latvijas dubultpilsoņus, aģentūrai LETA atzina Aizsardzības ministrijā (AM).
Sabiedrība Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki
Rīga, 14.aug., LETA. Šodien un rītdien Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.
Sabiedrība LNOB sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi"
Rīga, 14.aug., LETA. Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) šodien plkst.19 sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi", aģentūru LETA informēja LNOB pārstāve Irbe Treile.
Sabiedrība "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu kases čeku papīru
Rīga, 13.aug., LETA. "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu termisko kases čeku papīru, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Lidl Latvija" pārstāvis Ingars Rudzītis.

Lasiet arī

Sabiedrība Tiesa skatīs "Rīgas satiksmes" prasību pret tās bijušajiem valdes locekļiem

Rīgas rajona tiesa šodien plkst.11 skatīs SIA "Rīgas satiksme" lietu pret bijušajiem uzņēmuma valdes locekļiem par 1,3 miljonu eiro piedziņu, aģentūru LETA informēja tiesas pārstāve Diāna Vilhovika.

Sabiedrība Pēc Lieldienām tiks noslēgts jauns Rīgas domes koalīcijas līgums

Uzreiz pēc Lieldienām tiks noslēgts jauns Rīgas domes koalīcijas līgums, šodien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teica Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Sabiedrība Staķa frakciju Rīgas domē pametuši trīs deputāti

Sašķēlusies galvaspilsētas mēra Mārtiņa Staķa (APP) frakcija Rīgas domē, to pametot "Latvijas attīstībai" trīs deputātiem.