• Dzelde,
  • Zelda,
  • Zenta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Jānis Domburs ar raidījumu "Kas notiek Latvijā?" atgriežas Latvijas Televīzijā

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 14:56, 03.11.2021 1

Latvijas Televīzija (LTV) ir vienojusies ar žurnālistu Jāni Domburu par raidījuma "Kas notiek Latvijā?" atjaunošanu.


Avots: LETA

Kā aģentūru LETA informēja LTV komunikācijas speciāliste Anita Jansone, diskusiju raidījums aicinās politiķus, amatpersonas, dažādu jomu personības un lietpratējus iesaistīties diskusijās par lokāli, valstiski un arī starptautiski būtiskiem jautājumiem. Sabiedrisko mediju portālā "lsm.lv" savukārt būs pieejami raidījuma speciālizlaidumi un ar to saistītais informatīvais saturs.

LTV valdes loceklis Ivars Priede uzskata, ka "šajā trauksmainajā laikā diskusijas ir nepieciešamība - skatītāji sagaida ne tikai argumentu sadursmes, bet arī skaidras atbildes uz būtiskiem jautājumiem".

Atjaunotajā raidījumā gaidāmas gan diskusijas par "karstajiem notikumiem", gan ilglaicīgu, sabiedrībai nozīmīgu politisko, sociālekonomisko, tiesisko, kultūras un citu jomu procesu analīze kā Latvijas, tā starptautiskā kontekstā.

"Raidījumam un sev kā autoram redzu trīs pamatuzdevumus. Pirmais - veicināt atklātību un atbildību, ko var pilnvērtīgi īstenot, tikai runājot aci pret aci. Otrais - mazināt jebkāda veida divkosību, "paralēlās realitātes" vai maskarādes mūsu valstī. Trešais - vairot saturīgu, kvalitatīvu žurnālistiku, ar gana daudz faktiem un viedokļiem, un salīdzinājumiem par to, kas notiek Latvijā un aiz tās robežām," teicis raidījuma vadītājs Domburs.

Pirmajā raidījumā "Kas notiek Latvijā?", kas LTV ēterā būs šodien, gaidāmas diskusijas par saslimstības ar Covid-19 antirekorda cēloņiem un veselības aprūpes sistēmas pārslodzi, kā arī atbildīgā ministra demisijas pieprasījumu un tuvākās nākotnes scenārijiem.

Raidījuma autors un vadītājs ir žurnālists Domburs, redaktori - Madara Fridrihsone un Jānis Tereško, režisore - Liene Žeimunde, bet producente - Iveta Lepeško.

Raidījums "Kas notiek Latvijā?" iepriekš LTV bija skatāms no 2001. līdz 2011.gadam. Pēdējos gados Domburs līdzīgā formātā veidoja diskusijas portālā "Delfi".

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valsts aizsardzības dienestā plānots iesaukt arī dubultpilsoņus, taču katru gadījumu rūpīgi vērtēšot
Rīga, 14.aug., LETA. Valsts aizsardzības dienestā (VAD) plānots iesaukt arī Latvijas dubultpilsoņus, aģentūrai LETA atzina Aizsardzības ministrijā (AM).
Sabiedrība Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki
Rīga, 14.aug., LETA. Šodien un rītdien Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.
Sabiedrība LNOB sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi"
Rīga, 14.aug., LETA. Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) šodien plkst.19 sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi", aģentūru LETA informēja LNOB pārstāve Irbe Treile.
Sabiedrība "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu kases čeku papīru
Rīga, 13.aug., LETA. "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu termisko kases čeku papīru, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Lidl Latvija" pārstāvis Ingars Rudzītis.

Lasiet arī

Sabiedrība NEPLP slēdz “Pirmo Baltijas Kanālu"

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu anulēt elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA “Pirmais Baltijas Kanāls”. Lēmums pieņemts, jo gada laikā PBK Latvija programmas darbībā konstatēti trīs būtiski Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma pārkāpumi. Tā lat.bb.lv paziņo NEPLP.

Izklaide Cinovskas vadībā televīzijas kanāls PBK piedāvās saturu latviešu valodā

Par "Pirmā Baltijas kanāla" (PBK) radošo direktori kļuvusi Žaklīna Cinovska, un no 27.septembra telekanāls skatītājiem piedāvās saturu latviešu valodā, aģentūru LETA informēja Cinovska.

Sabiedrība LTV jaunās Ziņu studijas un palīgtelpu izveide izmaksājusi 900 000 eiro

Latvijas Televīzijas (LTV) jaunās Ziņu studijas un palīgtelpu izveide izmaksājusi 900 000 eiro, aģentūru LETA informēja LTV komunikācijas speciāliste Anita Jansone.